Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislányt szeretnénk ismét fórum

Kislányt szeretnénk ismét (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
33. a8972e6228 (válaszként erre: 30. - Anyaboszi05)
2011. márc. 3. 12:08

húha,6.gyerek lesz. :-) Én kettőnél megállok. elég ritka az ilyen nagy család.

Nekem a Jónás módszer sose azokat a napokat mutatta,amik valóban termékenyek voltak. A kozmim viszont arra esküszik.

2011. márc. 3. 11:57

[link]

Érdemes ezen az oldalon nézelődni.Itt vannak gyógynövények, homeós bogyók stb;)

31. Anyaboszi05 (válaszként erre: 20. - Szirtaki)
2011. márc. 3. 11:30

Ha így van, akkor szerintem különösképpen megéri a Jónás-napokon is próbálkozni, végül is veszíteni nem lehet vele.. :-)) Ezek a napok elvileg jóval termékenyebbek, mint a ciklus szerinti ovulációs napok, ki tudja, hátha...

Az egyik távoli rokonunknál így jött össze a baba: 8 évig próbálkoztak hiába, lombikkal se jött össze, aztán Jónással a mensije alatt esett teherbe, kétszer!

30. Anyaboszi05 (válaszként erre: 16. - Szirtaki)
2011. márc. 3. 11:23

Sziasztok!

A Czeizel-féle "praktika" kicsit összetettebb, csak az egyik eleme a savas/lúgos közeg megteremtése, emellett figyelni kell az ovulációt is: mivel a lányos spermiumok lassabbak, ámde roppant szívósak és tovább életben maradnak, ha PÉ előtt megy az akciózás, van idejük a tett helyszínére érni és kivárni a nagy találkozást, míg ha PÉ-kor vagy utána van akció, csak a gyorsaság számít, akkor győznek a fiúk valószínűleg.

Persze a gond akkor van, ha apa a férfiak azon 60-70%-ához tartozik, akiknél a fiú és lány spermák aránya valamilyen irányban eltolódott, tehát az egyikféléből jóval több van, nopláne, ha abba a 15-20%-ba tartozik, aki gyakorlatilag csak egyfélét tud... :-))


A másik, amivel lehet próbálkozni, a Jónás-módszer, mi most éppen ezt teszteljük, fiúra gyúrunk! :-)) (Nekem már van 2 fiam és 3 lányom.)

29. Szirtaki (válaszként erre: 28. - A8972e6228)
2011. márc. 3. 11:20
van ilyen? hol? gyógynövény? máris indulok........
28. a8972e6228 (válaszként erre: 27. - Szirtaki)
2011. márc. 3. 10:03
Én erre a fogamzás teakeveréket ittam. 8hónapig. 80-90napos ciklusaim voltak,és amikor lerövidült 30napra,akkor jöttek össze a babák.
27. Szirtaki (válaszként erre: 26. - Babakeksz)
2011. márc. 3. 09:51

hát persze,hogy nem adom intézetbe! látod milyen kötekedő emberek vannak? de hát hiába kértem,hogy maradjank távol az ilyenek.....

azt tudom,hogy peteérés előtt együtt lenni jobb ha lányt akarunk, de,mint leírtam sajnos fogalmam sincs mikor van, annyira össze-vissza menstruálok.

így nem lehet kiszámolni. van úgy,hogy 1 hetet késik van,hogy 3 napot, van,hogy 10 napot. időben még sosem jött meg.

2011. márc. 3. 09:35

Én úgy tudom, hogy peteérés előtt egy-két nappal kell akciózni a lányokért, mert azok lassabbak, de tovább élnek. Pont peteéréskor nagyobb az esély a fiúra.

Nekünk két fiú után sikerült a kislány, igaz hókusz-pókusz nélkül, úgyhogy volt öröm.:)

Bébike! Nyilván ha fiút szül, sem adja intézetbe.:)

2011. márc. 3. 09:34
Volt 9 éve gy barátom akinek így született a húga.Akkor még nem volt "legális",de pár év múlva hallottam hogy már lehet.Sajnos olyan kérészéletű volta kapcsolat,hogy nem emlékszem a vezetéknevére a srácnak,pedig nem rossz viszonyban váltunk el.
24. Timicicaanyuka (válaszként erre: 23. - Szirtaki)
2011. márc. 3. 09:26
Szerencsére most már szinte mindenkinek lehet gyereke így vagy úgy.
23. Szirtaki (válaszként erre: 18. - Timicicaanyuka)
2011. márc. 3. 09:12

hát akkor te a szerencsések között vagy,hogy mindenféle praktika nélül összejött egyáltalán.

ha az a két gyógyszer amit szedek nem lenne gyerek nélkül kellene leélnem az életem. sokat gondolok erre,hogy ha 30-40 évvel ezelőtt vagyok ennyi idős nincsenek ezek a gyógyszerek és nem lehetett volna rajtam segíteni.

22. a8972e6228 (válaszként erre: 19. - Kevian)
2011. márc. 3. 08:39
Köszi,igen,nekünk bevállt. :-D
21. a8972e6228 (válaszként erre: 20. - Szirtaki)
2011. márc. 3. 08:38

Mi is majdnem 2évig próbálkoztunk. Most cserébe 2 babát kaptunk. :-)

Majd 16-18 hetesen derül ki (most 12hetesek)a nemük,de egy fiút és egy lányt szeretnék,ha már 2petéjüek.Páromnak mindegy,hogy milyen neműek. Nem leszek elkeseredve,ha nem egy fiú egy lány lesz,de az olyan jó lenne. :-)

20. Szirtaki (válaszként erre: 17. - A8972e6228)
2011. márc. 3. 08:33

gratulálok! milyen neműek lesznek?? többen vannak?

az tök jó!! ikreket mindig szerettem volna.....

nekem szokott mutatni peteérést de eddig hiába mert nem jött össze a baba abban az időben.

hát sajnos nem vagyok egy termékeny típus......

19. kevian (válaszként erre: 17. - A8972e6228)
2011. márc. 3. 08:30

Úgy látom neked túlságosan is bevált a teszt. :D

Gratulálok!

2011. márc. 3. 08:28
Sok szerencsét a kislányhoz! Nekem sikerült minden praktika nélkül: lány-fiú-lány. Ez így tökéletes.
17. a8972e6228 (válaszként erre: 16. - Szirtaki)
2011. márc. 3. 08:25

Nekem nem vált be az ovu mikroszkóp. Én a pisi tesztet használtam. Vaterán 80ft/db. Egyértelműen mutatta a peteérést,és sikerült is baba projekt. :-)

Nekem is össze vissza volt mensim. Az még nem tudom,hogy milyen neműek lesznek.

2011. márc. 3. 08:15

hú de sokan írtatok már! köszi a támogatást!! aki meg a rosszindulatú bejegyzést írta nem tudom miért tette, külön kértem, hogy maradjanak távol az ilyenek!! a többieknek nagyon örülök,hogy itt vannak, és a bíztatást.

aki nem hallott még erről annak leírom,hogy állítólag a lányok a savas közeget szeretik és ezért savas dolgot kell a hüvelybe juttatni. na nem hatalmas mennyiséget hanem csak öblögetés szintjén. kis ecet kis vizzel. sajnos fogalmam sincs mikor van peteérésem mert nagyon össze-vissza van menszeszem, mindig is így volt. uh-val nézegetve volt már a peteérés mikor a második terhességemre "készültünk" de messze lakunk onnan ahova orvoshoz jártunk és most is járunk és ezt már nem tudom vállalni a másik kettő mellett nem tudok odarohangálni folyton. van már egy maybe baby nevezetű ovulációs mikroszkópom (erről hallottatok?)ami a nyálból mutatja ki a peteérést. Olyan, mint az LH teszt a drogériákban csak nem lepisilni kell hanem nyálat kell rá tenni. ez egy egyszeri beruházás, mert a másikat venni kell folyamatosan mert eldobandó ez meg nem. ha nem tudjátok milyen ez szívesen leírom. (igaz nekem eddig még nem segített......)

2011. márc. 3. 08:03
állítólag fiút bárki tud ,lányt pedig művészet. Ezt egy olyan ismerős mondta a páromnak akinek két lánya van,jelzem azért mert nekünk 3x is kisfiú lett. Apa már elsőre kislányt akart ,harmadjára már eléggé el volt keseredve.Elvégeztünk egy nevelőszülői tanfolyamot és 25X leírtuk hogy csak kislányt vállalunk ,3 szor nem jött össze mindíg máshová kellett kerüljön a végén. Aztán mi lett kaptunk egy 7 napos kisfiút akit 17 hónaposan örökbefogadó szülőkhöz gondoztunk át. Közben bébiszitterkedést vállaltam amíg ittho nvagyok, a lányos anyukáknak nem jön össze a munkahely ezért szintén egy 2 éves kisfiúra vigyázok.13 éve görcsölünk egy kislányért de semmilyen módon nem jön össze ,még véletlenül sem,ez a mi sorsunk ez van megírva. Már nem is tudom mit kezdenék egy kislánnynal,már 11 éves a nagyfiam még 10-15 év és hátha az unoláim lányok lesznek :-)))).
14. andi6020 (válaszként erre: 2. - B73e24f31f)
2011. márc. 3. 08:01

Hát, ha ezt viccnek szántad, akkor el kell keserítselek, nagyon szar.

Ha meg komolyan gondoltad a kérdést, akkor szégyelld magad!

13. yelow (válaszként erre: 9. - B73e24f31f)
2011. márc. 3. 07:56

25 évesen ilyen butaságokat írogatni,hát sajnállak:(

A cikket kiírónak pedig sok sikert a pici lányhoz.

12. 111e183830 (válaszként erre: 7. - Enid79)
2011. márc. 3. 07:54

ez nálunk is bejött

a lánynál éjjel -nappal:-)épp olyan időszakunk volt

a fiúnál hulla fáradtan,építkezés közepén,ha már egyszer ma kell alapon

11. driennke83 (válaszként erre: 1. - Szirtaki)
2011. márc. 3. 07:53

Nekünk is úgy jött össze, hogy peteérés előtt szexeltünk, persze nem direkt. Így jött ki, peteéréskor nagyon fáradtak voltunk:).

De errő a módszerről én is hallottam, hogy jó, de tapasztalatom nincs.

10. Tücke
2011. márc. 3. 07:30
Hát én nem tudok erre mit mondani neked mert nekem csak jött és 12 hetesen tudtam meg hogy létezik, így azt se tudom, hogy genetikailag ez vlt a sorsom hogy lányom legyen előszőr vagy hogy esetleg sokat sexeltünk-e előtte... arról a módszerről meg még nem is hallottam amit te említettél
9. b73e24f31f (válaszként erre: 4. - Enid79)
2011. márc. 3. 07:28
Én csak feltettem egy kérdést :)
8. kevian (válaszként erre: 1. - Szirtaki)
2011. márc. 3. 07:28

Czeizel nagy mágus. Én pont a rádióban hallottam pár hónapja mikor erről beszélt. Igen komoly százalékot említettek, akiknél bejött ez a savasító-lúgosító eljárás.

Meg arról is beszéltek, hogy milyen jó lenne ha két gyerek után a harmadik nemét már választhatná a szülő. Csak egy kis törvényecske hiányzik hozzá.

Nagyon sok sikert kívánok!! No és persze egy újabb kicsi lányt!!!

2011. márc. 3. 07:25

Nekünk különben a kislánynál a sok szex jött be, a fiúnál a ritkább. Ugyanis az X kromoszómás petesejtek tovább élnek és lassabbak, mint az Y kromoszómás társaik. :) Így tessék gyakran együtt lenni peteéréskor és nagyobb az esély a kislányra! :)))


Bocs az elírásokért, de tényleg alig látok még...

6. a8972e6228 (válaszként erre: 1. - Szirtaki)
2011. márc. 3. 07:24

Erről még nem hallottam. gondolom uh-val nézik a peteérést. A doki látja,hogy mikor van tüszőrepedés. Én azt hallottam,ha tüszőrepdés elött vtok együtt,akkor nagyobb esély van lányra,ha pont akkor,akkor meg fiúra.

Én nem hiszek benne,hogy ezt lehet befolyásolni,de sok szerencsét kívánok.

2011. márc. 3. 07:23

lennie=lenned


Nekem nagyon korán van még az éjszakázás után...

4. enid79 (válaszként erre: 2. - B73e24f31f)
2011. márc. 3. 07:23
Most mit kell ilyen rosszindulatúnek lennie?! Nyilván nem adják örökbe, de valahol mindenki reménykedik tudat alatt abban, hogy milyen neműt is szeretne. Persze a sablondumák után, hogy "nem baj, csak egészséges legyen". Miért hozzászólni valamihez, ha csak kötekedni tudtok? Hihetetlen emberek vannak itt komolyan, hogy nem segtíeni akarnak, hanem csak kiélni az egyéb frusztrációkat!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook