Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kiskutyák fórum

Kiskutyák (beszélgetős fórum)


1 2
2010. dec. 27. 17:29
Már megpróbáltam beszélni velük,de a lakáson kívül csak a garázsba tudnák betenni,de ott ugyanolyan hideg van mint az udvaron.Azért remélem nem lesz baj,mert nagyon meg akartak születni ezek a kicsik.Mikor vemhes lett a kutyus,elvitték orvoshoz,és időben megkapta a magzatelhajtó injekciókat.Mégis itt vannak,megszülettek.
9. Cilumiluci (válaszként erre: 8. - Aranyhal2)
2010. dec. 27. 17:18
Szerinted ha beszélsz velük akkor sem?
8. aranyhal2 (válaszként erre: 6. - Cilumiluci)
2010. dec. 27. 17:17
Á biztosan nem!:(
7. Havran (válaszként erre: 1. - Aranyhal2)
2010. dec. 27. 17:09
Ha esetleg a szomszéddal olyan a viszony emlitsd meg neki,hogy estleg most nem lehetne kivételt tenni és vigye be őket ha nem is a lakásba,de valami védett helyre.
6. Cilumiluci (válaszként erre: 5. - Aranyhal2)
2010. dec. 27. 17:00
Hátha beviszik őket...
2010. dec. 27. 16:45
Középtermetű rövidszőrű keverék kutya.Az ajtón van egy szőnyegdarab,talán valamit véd a hideg ellen.Nekem azért furcsa,mert az én kutyáim bejöhetnek a lakásba.Neten utánaolvastunk és az első 5 napban 28-32 fokot javasolnak a szakértők a kicsiknek.Hát nem tudom.............
2010. dec. 27. 16:34
Ha nincs a kuckójuk ajtaján függöny, akkor esetleg említsd meg, hogy lehetne, különben nem tudják bemelegíteni a kutyházat.
3. fura (válaszként erre: 1. - Aranyhal2)
2010. dec. 27. 16:32
Amelyik életképes, túl fogja élni. A nagykutya majd melegíti őket a testével, meg aztán össze is bújnak. Ha belegondolsz, a vadkutyák, a farkasok meg a hasonlóak mind a természetben élnek, hadakozva a zord időjárással, csak mi engedjük be őket a lakásba. Persze az sem mindegy milyen fajta, de gondolom nem kínai kopaszkutya ... :) Sőt, régen sem engedték be az állatokat a lakásba. Ne érts félre, szeretem az állatokat, főleg a kutyákat, nekem is van, de ha már a mamakutyát kint tartják, nem tudsz mit tenni. Inkább azon izgulj, hogy jó helyre kerüljenek majd, sőt, ha tudsz, segíts nekik ebben.
2. Cilumiluci (válaszként erre: 1. - Aranyhal2)
2010. dec. 27. 16:31
Túl fogják élni,főleg ha szigetelt az ól és van függöny rajta.Anyukájuk melegíti őket és beszuszogják a kuckót.De azért én bevinném őket lakásba:))
2010. dec. 27. 16:26
Sziasztok.Szomszédomba ma kiskutyák születtek.Az anyuka kint tartott kutya,és az óljába kölykezett.Szerintetek mekkora az esélye annak,hogy túléljék a kicsik ezt a nagyon hideg időt?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook