Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kiskamasz pattanásokra mit javasoltok? fórum

Kiskamasz pattanásokra mit javasoltok? (beszélgetős fórum)


2020. júl. 21. 08:02

Írjátok a napi többszöri mosást. A túl sok mosástól még jobban beindul a faggyútermelés egyébként.

Tényleg érdemes szakembert megkérdezni. Bőrgyógyászt vagy ha nem annyira vészes a helyzet egy megbízható kozmetikust és ők tudnak személyre szabott tanácsot adni. Elsősorban nem mindegy mitől vannak a pattanások, ezért nincs sok értelme itt látatlanban adni a tanácsokat.

2020. júl. 21. 07:43
Nekünk a Nadin kénes szappan vált be.(Előtte sok mindent próbáltunk)
5. Csillag29 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 5. 21:14

Esetleg bőrgyógyász? Az legalább érdemben válaszol mert van akinek ez van akinek az van akinek semmi :( Nem válik be

De Reggel este bő langyos vízzel arcmosás a nagy melegben akár naponta többször is

2020. júl. 5. 20:45
Egyébként a tisztán tartás az alap, reggel este lemosni, melegben, ha izzad az arc, akár többször is.
2020. júl. 5. 20:44

Nekem 17 éves koromban jöttek a pattanások. Elég csúnya volt. Sokmindent kipróbáltam rá, minden drogeriaban kapható terméket szinte, de ami bevált az a Clinique 3 lépés programja volt.

Aztán 22 éves korom körül szépen lassan elmúltak.

2020. júl. 5. 19:18
Egyik ismerősöm kakukkfű zselét rendelt a lányának, aki hasonló problémákkal küzdött (15 éves) és használt neki. Minap láttam a leányzót, tényleg sokkal tisztább a bőre.
2020. júl. 5. 19:04
Lányom most kezd pattanásosodni kicsit, mit javasoltok, hogyan kezeljük, és mivel? Arclemosó naponta? Pattanásokra mit kenjünk? Vagy mit tegyünk? Majd elmúlik magától?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook