Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kisgyermekes anyukák! Kuki ügyben tudtok tanácsot adni? fórum

Kisgyermekes anyukák! Kuki ügyben tudtok tanácsot adni? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. júl. 12. 14:13
Ja, és szteroidos krémtől egyik sem "gyôgyul,", gondolom, hogy ezt gyulladásra írta fel a doki.
2. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Bobita0212)
2017. júl. 12. 14:11

Amennyiben ténylegesen szűk a fityma, senki sem ússza meg műtét nélkül. Tehát nincs letapadva hanem szűk.


Amikor viszont csak le van tapadva de nem szűk, olyankor spontán is javul, a pici gyerekeknek még 80%nál le van tapadva de pl az 5 éveseknél már csak a fele és ahogy telik múlik az idő, ezek spontán is elmùlnak mert a fiúk egy idő után piszkálják,huzigálják, 12-14 èveseknél már csak a 20%nak van letpadva és akkor is lehet műteni, de sokkal egyszerűbb téma mint a fitymaszűkület.


Ezért az utóbbi problémánál nem hagynám magam egyből rábeszélni a műtètre, de ha viszont az első a baj, vagyis ténylegesen szűk, az nem gyógyul spontân, ebben az esetben meg minél kisebb,anná jobb, mert nem fog rá emlékezni.

2017. júl. 12. 13:50

4,5 éves kisfiamnak heges fitymaszűkülete van 😫

Voltunk magán dokinál aki felírta neki a ftorocort (szteroidos)krémet. Ha ezzel sem javul akkor ő a műtétet javasolja.

Nem szeretném ennyiben hagyni a dolgot. Olvastam vannak erre való olajok is. De bármi másra is nyitott vagyok csak ne kelljen műteni a fiam. Kérem aki tud valami humánus módszert erre írja le vagy ha ismer olyan orvost vagy hozzá értő személyt aki nem feltétlen műtét párti osssza meg velem.

Nagyon érzékenyen érint a téma és ha mégis műtét lenne belőle nem szeretném úgy alá vetni ennek a fiam h ne jártam volna végig minden lehetőséget.

Köszönöm

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook