Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisgyermekes anyukák és a munka! fórum

Kisgyermekes anyukák és a munka! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. ápr. 26. 15:03

Nálunk is szóba jöhet a nagyszülő, ha nem annyira beteg a lányom, bár ha lázas én se dolgozom. Szerencsére állami szférában dolgozom, nem kapok szemrehányást a hiányzásokért... legalább ennyi előnye van ennek a szektornak.

Én jól éreztem magam itthon, nem szűkültem be, sőt! Imádtam a lányommal játszani, nagyokat kirándulni és jó kis kismama társaságunk is alakult. Sokat járunk össze a mai napig. Életem legszebb 2,5 éve volt.

2013. ápr. 26. 14:53

Nalam egyszeru a keplet:itthon kellett maradnom,mert senki nincs aki vigyazna a gyerkocokre.3 oras munka pedig ..nincs.

Babysittert nem vagyok hajlando fogadni,mert ahhoz meg is kellene biznom benne,es en egy idegenre nem bizom a gyerekeimet.

Tudom,hulye felfogasom van,de en es a ferjem igy gondoljuk.Arrol nem is szolva hogy a fizetesem legjavat a babyszitternek kellene adnom,akkor pedig mi ertelme van tavol lennem otthonrol?

2013. ápr. 26. 14:52
Nálunk nincsenek nagyszülők, se rokonok..szóval, ha beteg lett, akkor mindig pánik volt.
2013. ápr. 26. 14:50

Nagyon könnyű dolgom van, édesanyám vigyáz a kislányomra, mikor mi dolgozunk.

Nem is tudom mi lenne velünk nélküle...

Egyébként nagyon örülök, hogy visszamentem dolgozni, nem csak az anyagiak miatt, hanem mert nagyon beszűkültem itthon. Épp egyik nap beszéltük, hogy "törvényesen" csak most kellett volna dolgozni mennem, nem egy évvel ezelőtt.

Kb. egy hónap volt, mire visszarázódtam, úgy lelkileg, és még egy-kettő, mire utolértem a változásokat, amik a kiesett időben történtek.

2013. ápr. 26. 14:50

1.5 éves volt a fiam, amikor visszamentem dolgozni, ő bölcsis lett.

Nem volt semmi gond, szépen beszokott, ha beteg volt, sokszor a mama vigyázott rá. Hála égnek komolyan beteg nem volt (nátha, kötőhártya gyulladás)

Sokkal nehezebb volt összeegyeztetni a házimunkával, mert az ember nem szívesen veszi el a gyerekétől az együtt tölthető időt, de muszáj:(

2013. ápr. 26. 14:45

Sziasztok!

Nálunk éppen aktuális a téma,a kislányom bölcsis lett,én pedig jövő héttől újra dolgozok.Várok mindenkit szeretettel,ki hogyan oldotta meg a hiányzásokat,betegeskedéseket,gyerekfelügyeletet,munkát,háztartást és minden egyebet.Mennyire volt egyszerű vagy éppen nehéz vissza rázódni a régi (és egyben teljesen új) kerékvágásba.Beszélgessünk :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook