Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiam nem akar oviba menni. fórum

Kisfiam nem akar oviba menni. (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 4. 06:29

Nálunk is volt ilyen eset. A kisfiamnál történt, gyufát kellett vinni, hogy gyújtsuk fel az ovo nénit. Egy fél évig tartott, kerékpárral vittem, ráfagyott az arcára a könny,annyira utálta. Aztán kiderült, úgy megszorongatta az ovo néni a kis kezét, hogy az mély nyomott hagyott benne. Nem látványosan csinálják, hogy a szülő észre ne vegye.

szerintem még most emlékszik rá pedig 23 elmúlt.

12. szabina1984 (válaszként erre: 10. - Eracica)
2010. febr. 23. 13:48
Igen ismerős...nálunk is előfordult, hogy fejemhez vágta, minek jöttem ilyen hamar..de most meg már szalad haza, menni meg nem akar...:-(
11. szabina1984 (válaszként erre: 9. - F94c04200e)
2010. febr. 23. 13:47
Nem hiszem, eleinte volt egy kisebb féltékenység, de úgy érzem, az már elmúlt...
2010. febr. 23. 13:43
Ezt éljük át mi is mostanában...reggel nem akar menni, tegnap délután nem akart hazajönni...hát igazodj el ezen. Már nálunk is többször volt ez, néha volt ok pl. bántotta egy másik gyerek, hogy most mi a baj nem tudom, mert szeret ott lenni és az óvónők hamar megnyugtatják. Esetleg kérdezze ki őt egy "semleges" személy pl. a nagymama, nálunk is neki vallotta be, hogy fél egy másik kisfiútól.
9. f94c04200e (válaszként erre: 8. - Szabina1984)
2010. febr. 23. 13:36
Látom gyarapodtatok,gratulálok,szépek vagytok.Esetleg nem innen erednek a gondok?Ha nem oly régen változott,lehet féltékeny lett h.te otthon vagy a picivel,ő pedig úgyérzi le van "passzolva".
8. szabina1984 (válaszként erre: 6. - F94c04200e)
2010. febr. 23. 13:32
Kikérdezem mindig mindenről. Eleinte sokat csacsogott, láttam rajta, hogy örül, de mostanában meg eléggé tereli a témát...
2010. febr. 23. 13:31
És változott nálatok a helyzet?
2010. febr. 23. 13:31
Kérdezd meg van-e kedvenc pajtása,aztán arról beszélgessetek.
2010. febr. 23. 13:31
Eddig legalább az apja tudott rá hatni, de már annak is könyörög, hgy csak oda ne kelljen mennie. Nem tudom, de már nagyon idegesít a dolog...
2010. febr. 23. 13:28
ilyen nálunk is sokszor volt. lehet hogy valaki piszkálja csak nem meri elmondani és az ovónők nem vették észre. mert nálunk is volt ilyen.
2010. febr. 23. 13:28
az enyém a bölcsivel csinálja ugyan ezt.És nem tudom miért.
2010. febr. 23. 13:28

Szia!

Biztos hogy a változás viselte meg,most jött ki rajta.

2010. febr. 23. 13:26

Kisfiam 5,5 éves, aranyos, okos, talpraesett gyerek. Na jó, most nem fogom dícsérni, mert egyébként elég nehéz természet.

5 hónapja költöztünk el faluról városra, eddig imádott oviba járni. De egy pár hete egyre többet mondja, hogy nem akar, pár napja meg már ordít is, de hiába kérdezzük, valami bántja e, nem mond semmit. Már az oviban is kérdeztem, nem e történt valami, de nem mondtak semmit, ami aggodalomra adott volna okot.

De érzem, valami probléma van, mivel ismerem őt, és nem ilyen..

Mit tudnék tenni? Hogyan vegyem rá, hogy elmondja ami bántja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook