Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kis csoda érkezett Svédországba, azaz cappucinot szültem fórum

Kis csoda érkezett Svédországba, azaz cappucinot szültem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kis csoda érkezett Svédországba, azaz cappucinot szültem

2010. nov. 2. 17:16
Megkönnyeztem párszor :) Nagyon szépen írtad le :) Remélem boldogan fogtok élni! Kívánok egészséget nektek!!
2010. szept. 8. 16:19

most ertem odaig,hogy ezt is elolvassam!hat tenyleg nem keveset szenvedtel!de fel a fejjel,a masodik konnyebb lez!hat meg a sokadik!es gratulalok a fiatokhoz,nagyon aranyos baba,es biztos vagyok benne,minden rossz emleket feledtetni fog!

csak meg egy utolso gondolat,mi is marcius 12en hazasodtunk ossze,csak 2005-ben,es en is azelso gyerekemet 20 evesen szultem,amire es akire nagyon buszke vagyok!

SOK SOK BOLDOGSAGOT KIS CSALADOD KOREBEN!

17. pritta (válaszként erre: 16. - Arianne113)
2010. aug. 31. 13:17
Nem,nem félek, nagyon kedves párom van aki mindenben segít és most már teljes a családom a kicsivel együtt. furcsa az új élet, de meg lehet szokni :)
2010. aug. 21. 00:51
Szija! Nagyon szép a baba:) És bizony sajnos sokat szenvedtél, de tökéletesen megérte. Már egy ideje olvasom a naplód is a cikkeid is, és nemtudom miért de nagyon tetszik. Egy kérdés: Nem félsz odakinnt az ismeretlenben? Sok sok boldogságot kívánok! :) Csillus
2010. aug. 20. 12:47

Kemény lehetett a szülésed, de az nagyon jó, hogy a Pici végig Veled lehetett és nem kezdték rögtön méricskélni, fürdetni..stb.

Nagyon édes pofija van, gyönyörű kisfiú :) Gratulálok!

2010. aug. 18. 23:51
Gratulálok a picurhoz....olvastam a cikket, és hát le a kalappal. Nagyon ügyes voltál és tényleg ennivaló a csöppséged.
13. pritta
2010. aug. 17. 10:38
Köszönöm szépen mindenkinek amiket írtatok!
12. Reno77
2010. aug. 17. 08:42

Imádom a kis pofiját, olyan gyönyörű! :)

Ügyes voltál Pritta!

2010. aug. 16. 22:07

Gyönyörű ez a kis Csöppség!

Sok boldogságot , sok-sok tejcsit kívánok!

Puszi

2010. aug. 16. 21:32
Nagyon lelkesítő ez a cikk, gratula a babához, és jó hogy olyan férjet találtál, aki maximálisan elfogadja a babát, mert sajnos az én környezetemben nincsen jó vége az ilyen sztoriknak. Nekem van egy barátnőm, aki szintén interneten ismerkedett meg egy fekete sráccal és most egyedül neveli a kis Capuccinót, ahogy mi Dávidot hívjuk. Az apuka egyszerűen tudomást sem vesz a gyerekről. A másik az unokatesóm, no neki is besikerült egy pasi a neten, meg jött is 20 évesen a gyerek, aztán házasság, stb. s végül elváltak egy pár év múlva. Hát ilyen is van. De nagyon megerősített abban , hogy vannak még rendes pasik is, akik tényleg komolyan gondolják. Köszi, hogy elmondtad a történetet!!!
2010. aug. 16. 19:23

Gyönyörű pici baba Tomika!!

Sok boldogságot nektek!!!

2010. aug. 16. 19:20

Kedves Pritta!


Gratulalok a picurhoz!


Az en tortenetem is hasonlo a tiedhez,mi is neten jottunk ossze,par honap mulva mar ki is koltoztem hozza Angliaba,ossze hazasodtunk,es en most varom az elso babat decemberre...

Es nekem is kis csoki babam lesz,es fiu. :)

7. correct (válaszként erre: 1. - Pritta)
2010. aug. 16. 18:38
Legyetek nagyon boldogok és jó egészséget Nektek! :)
2010. aug. 16. 16:52

Hát... Mondjuk azt, hogy vannak még csodák??? Minden reális ember azt mondja, hogy kicsit elsiettétek- de ha nem lennének ilyen kiúgró történetek, és nem sietnék néha el az emberek akkor unalmas lenne a világ és még az a kis remény a boldogságra is elporladna!!!!

Jól tettétek! Mindent bele!!! Szeressétek egymást és a picurkát is nagyon:)))

A szülésed nem lehetett egysuerű de gratulálok neked!!-Nektek:)

Legyetek nagyon boldogok :)

2010. aug. 16. 16:40

A másik cikked is elolvastam, nagyon jók . Gratulálok a Babádhoz!!!

Bár szerintem én nem szülnék ott. Nekem ez felfoghatatlan hogy ne nézzenek UH-n 20 héttől. Én azt is kevésnek találom ami itt van.

2010. aug. 16. 16:29

gratulálok!

igazán neháéz szülésen vagy túl, de háborítatlanul és erre legyél büszke, mert a babádnak is így volt a legjobb!

2010. aug. 16. 16:28

Gratulálok Nektek! :-)

Szívben megérintett az írásod, mert testvéremék Stockholmban élnek, és most várják az első gyermeküket. :-)

2010. aug. 16. 16:22
gratulálok még egyszer, itt is!:o)
2010. aug. 16. 16:08
Sok szüléstörténetet olvastam a terhességem alatt és eldöntöttem, hogy majd én is megírom. Na most jött el az ideje. 2 hét telt el azóta és elég erősnek éreztem már magam, hogy visszaemlékezzek és megörökítsem életünk legfontosabb eseményét. Kisbabám érkezését.

Ugrás a teljes írásra: Kis csoda érkezett Svédországba, azaz cappucinot szültem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook