Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kipattogott a legyantázott hely az arcomon (szám mellett két oldalt), mit tegyek vele? fórum

Kipattogott a legyantázott hely az arcomon (szám mellett két oldalt), mit tegyek vele? (tudásbázis kérdés)


11. Mia 74
2009. okt. 13. 13:32
erre is jó, de kimondottan aknés bőrre is az (lehet, hogy a zink tartalma miatt) nekem egy régi kinyomhatatlan pattanásomat mulasztotta el. Még jó, hogy megszültem a kisfiamat, nem találtam volna meg magamtól ezt a kencét...
10. genlips (válaszként erre: 8. - Kedveske)
2008. dec. 5. 10:04
erre a problémára vált be?
2008. dec. 5. 09:54

Köszi a tippeket, szerintem este lemosom kamillateás vattával. Meg dermofil paszta+neogranormon.....sudocreme-t meg megnézem mennyibe kerül és majd döntök:)

puszi mindenkinek

2008. dec. 5. 09:52
Próbáld meg szudokrémmel, de nem kell vastagon bekenni (patikában beszerezhető, nem olcsó, de van egész kicsi kiszerelésű is). Nekem minidg bevált!
2008. dec. 5. 09:43
Suliba nem nagyon tudom fehér krémmel kenegetni:D Elég vicces lenne:)
2008. dec. 5. 09:42

Én is kentem neogranormonnal, de nem nagyon akar segíteni.

És ezek pattanások, fehér a teteje és fehér cucc jön belőle, utána pedig vér.

2008. dec. 5. 09:40
a sógornőm kozmetikus, és a szemöldököt vagy bajuszt gyantáz, mindig Bepanthen-nel vagy Neogranormonnal keni be a helyét. Így hamar megnyugszik a bőr.
2008. dec. 5. 09:40
és ne nyomkod, mert ezek nem pattanás pattanások.
2008. dec. 5. 09:39
kend be bőrnyugtató krémmel, pl popsikrém
2008. dec. 5. 09:39

Sziasztok. Kb. 3 napja lett gyantázva a bajszom és tegnap estére sok-sok apró pötty lett. Kinyomtam, lefertőtlenítettem, próbáltam leszárítani, de reggelre megint tele voltak cuccal. Holnap ki kell néznem valahogy, mert szalagavatóm lesz.

Mit csináljak vele?

2008. dec. 5. 09:38
Kipattogott a legyantázott hely az arcomon (szám mellett két oldalt)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook