Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek volt az átlagosnál kicsit több magzatvize? fórum

Kinek volt az átlagosnál kicsit több magzatvize? (tudásbázis kérdés)


25. kinni (válaszként erre: 24. - Baby0309)
2011. ápr. 10. 19:28

Hát, tényleg nem sietik el. A védőnőt kérdeztem erről és azt mondta, ha nem lesz jó valamelyik eredményem és találnak valami fertőzést nem lesz még későn, az a lényeg, hogy kiderüljön és még a szülés előtt vagy után is tudnak kezelni engem és a babát is.

Akkor van baj, ha valakinél nem jönnek rá, hogy baj van és egyáltalán nem kezelik.

A védőnőm szerint örüljek, hogy elküldtek erre a vérvételre és szerinte minden kismamának kellene, hogy csináljanak, de a tb csak akkor támogatja ha valakinél indokolt.


Tényleg rossz a hosszú várakozás ilyenkor, a dokim azt mondta akkor menjek csak hozzá magánba ha megvan a vérvétel és az uh eredményem. Azért reménykedem hátha normalizálódik az a magzatvíz mennyisége a terhesség előrehaladtával.

24. Baby0309 (válaszként erre: 23. - Kinni)
2011. ápr. 10. 10:05

Jó sokára van eredmény. Nem sietik el....de legalább ezt azt jelenti,hogy nem sürgős,nincs nagy baj,csak protokoll ugye.

Én is 22-én megyek Uh-ra,már nagyon türelmetlen vagyok. Tegnap bepróbálkoztam a saját dokimnál,hogy mennék hozzá hamarabb,de pont szabin lesz jövő héten. Úgyhogy türelem....de ilyenkor olyan rossz várni!

23. kinni (válaszként erre: 22. - Baby0309)
2011. ápr. 10. 09:03

Szia!


Egyenlőre semmi.

Megvolt a vérvétel és azt mondták 3 hét múlva lesz eredmény, tehát még 2 hét:-(

2 hét múlva megyek 30. heti uh-ra is.

22. Baby0309 (válaszként erre: 21. - Kinni)
2011. ápr. 7. 17:20

Na szia!

Mi a fejlemény?

21. kinni (válaszként erre: 20. - Baby0309)
2011. ápr. 2. 21:14

Én is érzem rendesen.

Az utóbbi hetekben meg már nem is forgott össze vissza, azt mondták a több víz miatt könnyebben mozog változik a fekvése.

Hát az én kicsi lányom egy hónapja ugyanúgy csücsül pocakomban.

Hétfőn megyek vérvételre, kötelező uh-ra meg 3 hét múlva. Ha a vérvétel nem lesz jó akkor azonnal doki és uh, de remélem minden rendben lesz.

20. Baby0309 (válaszként erre: 19. - Kinni)
2011. ápr. 1. 09:37

De,4 hétre rá kell mennem,hogy megnézzék,de most nem megyek vissza a genetikus Uh-ra,mert olyan mufurc volt a doki most. Az előző terhességemnél nem volt ilyen. Szóval a dokim beutalt a kh-ba,majd ott megcsinálják az Uh-t. Amúgy nem értem,h miért nem az én dokim csinálja a rendelőjében. Ezt nem is kérdeztem.

Remélem nálam is minden rendben lesz!!! Olvastam sok helyen,h a babát nem igazán érzik a több víz miatt. Hát én nagyon érzem,ahogy mocorog!

Te?

19. kinni (válaszként erre: 18. - Baby0309)
2011. márc. 31. 21:01

A 24. héten 4D-n voltunk, ott pont akkorának mérték mint a számított kora.

A magándokim nem szokta méregetni, legközelebb 30 hetesen megyek kötelezőre, kíváncsi vagyok mekkora lesz a baba és mennyi lesz a víz.

Remélem a vérvétel eredménye is hamar meglesz.

Neked nem kell menned a több víz miatt gyakrabban kontrollra vagy uh-ra? Nekem nem kell.

Bízom benne, hogy nem lesz ez miatt semmi baj.

18. Baby0309 (válaszként erre: 17. - Kinni)
2011. márc. 31. 17:08

Nekem is megnézték idő előtt a cukrom,de tökéletes!

TORCH vizsgálatot a doki nekem elvégezte a terhesség elején,csak én ezt nem tudtam,ezért a genetikus ráírta a papíromra,hogy a korai cukorvizsgálat mellett,az is legyen megcsinálva. De mint kiderült az már megvan és negatív Hál Istennek.

Nekem is nagyobb a pocakom,de ennyi!

Meg a baba is nagyobb kicsit,mint a számítások,de az előző Fiamnál is 2 hét plusz-mínusz volt.

Nálad nem nagyobb a baba?

17. kinni (válaszként erre: 5. - Baby0309)
2011. márc. 31. 08:53

Szia!


Én is hasonló cipőben járok.

27 hetes vagyok és az elmúlt két uh-n ( 24. hét és 27. hét) több magzatvizet mondott a doki. A cukrom tökéletes, 4,4 a tesztreggelis, a jövő héten kell mennem TORCH vérvételre.

Esetleg neked már megvan az eredmény?

Semmi bajtés tünetet nem érzek, csak nagyobb a pocakom mint az első terhességemnél.

2011. márc. 23. 12:20
Nekem is több volt, de csak a 34 héttöl. cukros voltam. Be is fektettek a korházba,a 37.héten mert azt mondták , hogyha gyorsan folyik el a magzatviz akkor a köldökzsinor a buksi alá szorulhat, és amire beérek a korházba, baj lesz. Igy be is feküdtem csütörtökön, és vasárnap hajnalban elfojt a magzatviz. Nem lett semmi baj , csak az elsö 3 órát feküdnöm kellett, amig be nem ékelödik rendesen a babucim feje. De én ugy tudom az ha kevesebb nagyobb baj.
2011. márc. 23. 07:29
nekem is így volt nem lett semmi baja
2011. márc. 22. 20:13

Nekem is azt hiszik,hogy ikrek :)))


Akkor megnyugodtam kicsit :)))

13. 204b456479 (válaszként erre: 9. - E974230abd)
2011. márc. 22. 20:01
Nekem is így volt, hogy nem volt terhességi cukrom, és Nekem is azt hitték csomószor h ikrek, 35.hétre született a bébi, de a szülésznő azt mondta, hogy mostmár ne tágítsa tovább a hasam, mert ígyis 40 hetesnek néz ki. :-D
2011. márc. 22. 19:59
Engem is néztek ikerterhesnek :-DDDDD
2011. márc. 22. 19:59
Nekem annyi volt, hogy medencét lehetett volna vele tölteni, de semmi egyebet nem vont maga után. :-)))
2011. márc. 22. 19:58
ja, és a doki csak annyit mondott h "na, legalább jó 4D-s képeket lehet csinálni róla" meg hogy több helye van így forgolódni, annyi volt h jól maga köré forgolódta a köldökzsinórját :-P
2011. márc. 22. 19:57
Nekem semmi gindom nem volt a cukorral ,meg semmivel sem,de annyira sok olt a magzatvizem,hogy a hasam olyan nagy lett/nem híztam meg/hogy aszülésznő,aki fiatlka volt azt mondta ,hogy ő nem vállal ikreket levezetni,mert fiatal:DDDDDDDNe aggodj előre:DD
2011. márc. 22. 19:57
no para, nekem is több volt, most itt szunyál rajtam az egészséges kiscsajszi :-)
2011. márc. 22. 19:56

nekem is ezt irták a lapomra, de a doki még csak meg sem emlitette, átsiklott rajta.

A "sok magzatviz" gondolom komolyabb eset.

6. veruska3 (válaszként erre: 1. - Baby0309)
2011. márc. 22. 19:52
A következő uh.-n már minden ok. lesz.Nálam is így volt
2011. márc. 22. 19:51

Kicsit belém hozták a frászt!!! Én amúgy is aggódós vagyok! Sajnos! Amúgy tudom,hogy minden rendben lesz :)))

Valamiféle TORCH vizsgálatot is kérek.

4. veruska3 (válaszként erre: 1. - Baby0309)
2011. márc. 22. 19:48
Ne izgulj nekem is volt.Nálam terhességi cukorbetegséget diagnosztizáltak,ezért volt egy kicsit több a magzatvíz.Ne izgulj minden rendben lesz:)
2011. márc. 22. 19:48
Semmit nem jelent.
2011. márc. 22. 19:47

Kinek volt ilyen? A 22. hétben vagyok az Uh szerint,a menstruáció szerint a 20.-ba.

A doki korai vércukor vizsgálatot javasolt.

2011. márc. 22. 19:46
Átlagosnál kicsit több magzatvíz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook