Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van vagy volt valakinek terhesség során több magzatvíz? Kinek mit mondott a doki? Nálunk eddig minden rendben, de félek! fórum

Van vagy volt valakinek terhesség során több magzatvíz? Kinek mit mondott a doki? Nálunk eddig minden rendben, de félek! (tudásbázis kérdés)


2016. nov. 8. 18:59
Igen, doki legyintett, de azért befektettek, 38.hét ha jól emlékszem. Egészséges gyönyörű kislány, ma már lassan 6 éves. Ha eddig nem volt semmi gond a terhesség alatt, akkor remélhetőleg nem is lesz. Drukkolok!
2016. nov. 7. 18:37
30.hétben járunk! A Google nem a barátom, sok ijesztő dolgot olvastam! A doki mondta hogy van amikor ki se derül, hogy miért több! Voltam kórházba, kaptam tüdőérlelőt, mert a több víz veszélye lehet a koraszülés! Sok pihenést, ágynyugalmat, folyadékot, és vitamint írt elő! Azzal nyugtatom magam, ha valami baj lenne, csak észrevették volna már az uh on! Voltunk 5 D -n is! Szurkoljatok, hogy ne legyen semmi gond!
2016. nov. 7. 16:33
Nekem az utolsó hónapokban mondta az orvosom,hogy sok a magzatvíz,ezért naponta csak 1 liter vizet igyak.(akkoriban csak zűrös esetekben ultrahangoztak) Ez nehéz volt.Pláne,h szülés után egyből nagyon sokat kellett volna innom.De semmi gondom nem volt!!!
3. rinike (válaszként erre: 1. - Kata-56)
2016. nov. 7. 16:05
Nekem még régen, mikor bejött az ultrahang, akkor mondtak folyamatosan több magzatvizet, és egyszer a doki azt is mondta, hogy a több magzatvíz időnként valamilyen fejlődési rendellenesség kísérő jelensége, és majd akkor derül ki, hogy tényleg volt-e valami, ha a megszületett a baba. Nálunk a több magzatvíz ellenére sem volt semmi gond, nem sokára 24 éves lesz a baba. :D Remélem, hogy nálad is így lesz! Én is féltem végig, szerintem normális, hogy így érzel! Azért azok jó jelek ám, hogy eddig mindent rendben láttak!
2016. nov. 7. 15:59
Ha minden rendben van, ne felj!
2016. nov. 7. 15:47
Van vagy volt valakinek terhesség során több magzatvíz? Kinek mit mondott a doki? Nálunk eddig minden rendben, de félek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook