Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kinek van tapasztalata a szépséghibás, 6 hó garos termékéről? SOS!!! Mosógépet vennék ilyet. fórum

Kinek van tapasztalata a szépséghibás, 6 hó garos termékéről? SOS!!! Mosógépet vennék ilyet. (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 18. 12:30

Én is ilyet vettem anno az első lakásomba. Csak kicsi karcolás volt az oldalán. 5 évig használtam, semmi baja nem volt.

Én a VII. ker. Rottenbiller u. elején található kedvezményes árú háztartásigép-boltban vettem.

2009. szept. 18. 10:26

Látom reklám:(

Ne reklámozz semmit (se terméket, se üzletet, se más honlapot)!

2009. szept. 18. 10:26

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Nem tudom reklám-e, ha belinkelem a honlapcímet....:) mert ott hűtő is van.

2009. szept. 18. 10:19

Én is ilyen mosógépet vettem már kétszer.Gyakorlatilag olyan pici hiba, karcolás volt rajt, hogy ha az eladótól nem kérdezem meg mi a hiba észre sem veszem.Nálunk egy év rá a garancia.Az előző ilyen mosógépem két évet birt ki, most vettem egy másikat ugyan így.Az előzőt most javítja a párom.Ugyanis csapágyas lett és a szerelő nem tudott hozzá csapágyat szerezni.General Electic márkájú 6 kilós mosógép.A szerelő azt mondta szétszedi és vagy talál bele alkatrészt vagy nem .Ebbe nem mentem bele, mert mondta,hogy utánna már nem lehet használni, ha nem kap hozzá alkatrészt.Párom szétszedte tegnap megvettem hozzá a csapágyat már csak szimering után kell kutatni.Akkor lehet,hogy két géppel moshatok:)Szóval én meg vagyok vele elégedve.DE rengeteget használtam és használom a mosógépet, napi rendszerességgel megy, inkább kétszer mint egyszer.

Amúgy amit most vettünk szombaton még rajt volt az üzletbeli ára 95500.- és 69990.-ért tudtuk megvenni.

2009. szept. 18. 10:10
minket hűtőgép érdekelne, ha valakinek van jó tanácsa, hol lehet ilyeneket kapni, szívesen venném
2009. szept. 18. 09:35
Nekem ilyen a kombi hűtőm. 3 éves-jó időben legyen mondva-még semmi baja:)
2009. szept. 18. 09:29

gondolom olcsóbb!:) ami nem mindegy...

a "tökéletes" jó, új mosógép is tönkremehet

anyu vadi újat vett, elviekben a legjobb márkát, elég húzós ára volt, ahogy letelt a garancia, kb 2 hónapra rá vihette szerelőhöz...

az enyém használt gép, amit 5(!) éve nyúzok, napi rendszerességgel...

szóval ha jó áron van, vedd meg!

2009. szept. 18. 09:29
Én a napokban küldtem vissza a mikrosütőt, amit csomagoláshibásan vettem a neten (6 hó garanciával). Nagyon korrekt rendes eladóm van, küldte a csereterméket!!!
2009. szept. 18. 09:25

Szia!

Mi ilyen mosógépet vettünk, nem nagy bátorsággal, de egyáltalán nem bántam meg, mert nagyon jól működik. Mi 1 év garanciát kaptunka gépre és rendesen ki is van használva. Szerintem nyugodtan megveheted., persze ha nincs rajta nagy sérülés.

2009. szept. 18. 09:22
Kinek van tapasztalata a szépséghibás, 6 hó garos termékéről? SOS!!! Mosógépet vennék ilyet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook