Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek a hibája? Segítsetek! fórum

Kinek a hibája? Segítsetek! (beszélgetős fórum)

1 2
19. violamama (válaszként erre: 1. - Krisztina:))
2010. ápr. 28. 10:56

Szia!

Én úgy tudom a postán utána tudnak járni. Bár utána kell kérdezni, mert én ajálnott levelet várok és azután csak a feladástól számított 15. napon lehet érdeklődni, vicces kicsit. Amíg nem jársz utána nehogy adj fel mégegyszer pénzt.

18. Mya01
2010. ápr. 28. 10:56
Semmiképp ne fizess még egyszer!Ahogy már írták,a postán nyoma van,hogy Te feladtad és annak is,ha ők felvették.Menjenek be a postahivatalba,érdeklődjenek ott, és mivel elküldted a csekk másolatát,mutassák be és rajtuk kérjék számon.
17. danama (válaszként erre: 11. - Krisztina:))
2010. ápr. 28. 10:55
mert utánvétellel sokkal drágább lett volna, menj el oda ahol feladtad a pénzt, és kérd a posta vagy a bankvezetőt..
2010. ápr. 28. 10:54
Ez így van.A postán keresse a pénzét.A többi nem a te ügyed már.Csak kár a nézeteltérésért,tudom,ez rossz most.Van amikor nem tudunk mit csinálni.Sokszor megesik,hogy minden energiabefektetés ellenére egy kapcsolat a másik oldalon megbukik.Ne emészd magad rajta.Ideje keményen felelned neki.És természetesen túllépni.
2010. ápr. 28. 10:53
A postán hitelt érdemlően megmondják, hogy a címzett megkapta e, és mikor. Ennyi. Utána feljelentheted rágalmazásért. Így már a ruha sem kéne nekem, csak a pénzem vissza. Und Tschüss.
2010. ápr. 28. 10:53
egyébként meg tegyenek feljelentést, mielőtt te teszel zaklatás miatt, aztán többe fog nekik kerülni a móka, mint a ruha árának tízszerese... ezt én jelezném feléjük...
13. globus (válaszként erre: 7. - 18f139611b)
2010. ápr. 28. 10:53
No igen, a saját városomban a húsvéti lap 8 napig tekergett.
2010. ápr. 28. 10:53

Ne fizess,nekem itt nagyon bűzlik valami.


Ha igazolni tudod a pénz feladását,nem a te hibád,ha nem kapták meg.

A vásárolt ruhát megkaptad?

2010. ápr. 28. 10:53

Igen megérkezett a ruha!

Mondjuk azt furcsáltam,hogy azt mondta,hogy ő elküldi előbb utánna tegyem fel a pénzt!

és nem utánvétellel!

10. winny
2010. ápr. 28. 10:52

Azta!

Néha veszélyes a távásárlás!

9. 07c4794583 (válaszként erre: 2. - Globus)
2010. ápr. 28. 10:52
ez így van, a postát zaklassák, ne téged
2010. ápr. 28. 10:52
postán kell reklamálni a bizonylat felmutatásával. lehetséges, h tényleg nem érkezett meg.
7. 18f139611b (válaszként erre: 1. - Krisztina:))
2010. ápr. 28. 10:52
Eszedbe ne jusson feladni mégegyszer! A postára menj be a csekkel és kérj tudakozványt. Ez alapján ki lehet deríteni, hogy hol a pénz. Én már jártam úgy, hogy hetekig keringett a postán és a tudakozvány után visszakaptam. Kérj türelmet a másik féltől és járj utána!
2010. ápr. 28. 10:51

Szia


szerintem ne add fel mégegyszer


hanem menj be a postára és kérdezz rá, tuti hogy kitudják kitatni hogy mi van vele, azt is ha átvették, mert szerintem alákell írni, mint minden pénzt.


Azért furi hogy kinyomozák a nővéred számát, és őt is hivogatják. Szerintem ez nem ildomos....

5. sztolyka (válaszként erre: 1. - Krisztina:))
2010. ápr. 28. 10:51
engem is átvertek itt már,én nem adnám fel mégegyszer.
2010. ápr. 28. 10:51
Dehogy fizess mégegyszer, ha a csekk fénymásolata megvan, akkor az már nem a te hibád, hogy nem érkezett meg..persze az is lehet, hogy mást állítanak..
3. danama (válaszként erre: 1. - Krisztina:))
2010. ápr. 28. 10:51

ha te befizetted akkor annak nyoma van a postán, bankban stb.


Ő elküldte a ruhát? Megkaptad?

2. globus (válaszként erre: 1. - Krisztina:))
2010. ápr. 28. 10:51

Ha feladtad a pénzt, postán lehet érdeklődni utána.

A kézbesítés ténye náluk rögzítve van.

2010. ápr. 28. 10:49

Légyszi segítsetek,hogy ti mit gondoltok!

2 hete vettem ruhát itt a hoxán egy lánytól!

Múlthét pénteken feltettem az árát rózsaszin csekken de azt mondja nem érkezett meg!

A számomat is megadtam neki,hogy lássa nem vagyok csaló!

az anyukája valahogy lenyomozta nővérem számát és őt is hívogattják pedig neki semmi köze hozzá,már nem is lakunk együtt!

Az anyuka mondta,hogy küldjem el a csekk fénymásolatát hogy befizettem!

tegnap azt is elküldtem de a lány felhívott és azt mondta nem érdekli,hogyha a csekk megérkezik de a pénz nem akkor is fizessem be mégegyszer!

Annyira rosszul érzem magam mert nagyon rendes a csaj vagyis telefonba!

és most azthiszi hogy átvertem!

Lehetséges,hogy nem érkezett meg a pénz vagy csak ők állítják??

vagy hogyan lehet kideríteni,hogy megérkezett-e?

Vagy legyek jóhiszemű és tegyem fel mégegyszer??

SEGÍTSETEK!!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook