Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kilopták a pénzt a pénztárcámból a pénzt egy postán amíg a pici lányaimra figyeltem... fórum

Kilopták a pénzt a pénztárcámból a pénzt egy postán amíg a pici lányaimra figyeltem... (beszélgetős fórum)

1 2
2012. aug. 15. 11:01
azért is indítottam a fórumot, hogy akivel még nem történt ilyen fokozottan figyeljen, ne legyen ilyen naív , mint én! Bárkivel megtörténhet!
2012. aug. 15. 10:59
Még ha nem is találják meg a tolvajt, akkor is kellene feljelentést tenni, már csak azért is, hogy a rendőrség tudjon róla.
2012. aug. 15. 10:59
ez egy kis posta és tényleg dísznek van a kamera... rendőr ismerős is ugyanezt mondta mint a Szilvia... Egyszerűen gusztustalan ,hogy egy gátlástalan tolvaj mindent megúszhat
2012. aug. 15. 10:58

Sajnos igazuk van az előttem szólóknak.

Pár órát üldögélsz a rendőrségen,rámegy egy napod,aztán kapod a levelet,hogy lezárták az ügyet:(

2012. aug. 15. 10:53

feljelented,majd ismeretlen tettesként "nyomoznak" és pár hó múlva kapsz levelet h lezárták,nincs ügy...ennyi


tőlem is sokszor lopták ki...bosszantó! de nyugtasson a tudat ha elég h ha tudnád ki volt akkor se kapnád vissza a pénzed csak évek múlva TALÁN! -ez is személyes tapasztalat,3éve várom,már dutyiban a nő,és még a pénzem sehol,azt mondták nem rég amikor lezárták az ügyet h pár év múlva ha kiszabadul, és dolgozni fog,letiltják és vissza kapom...jah persze,piros hó is hamarabb fog esni...

2012. aug. 15. 10:53
Hiába mész a rendőrségre,teljesen felesleges,mert én elmentem de csak az időmet rabolták de nem tettek semmit,nekem nem csak az összes pénzem,hanem az igazolvány,jogosítvány,tajkártyák stb...mindenem benne volt.
2012. aug. 15. 10:52
Felháborító,hogy egy postahivatal nincsen bekamerázva:oo!
2012. aug. 15. 10:48
Na szép....a kedves tolvaj költse a pénzt gyógyszerre...
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Moribana)
2012. aug. 15. 10:48
Menj a rendőrségre, tegyél feljelentést.
2012. aug. 15. 10:47

Rendőrségi feljelentés sürgősen!!!!

Ők kikérik a kamera felvételeket, és közzé teszik azt a képet, aki látható azon a képkockán, aki ellopta...


Ez a hivatalos eljárás...


DE MINÉL ELŐBB!!!!

2012. aug. 15. 10:45
Sziasztok! A közvetlen környezetemben én vagyok a harmadik akit meglopnak 2 hónapon belül. Felháborító, hogy ennyire elszaporodtak a tolvajok. Visszamentem a postára de azt mondják nem készült biztonsági felvétel... a kamera a sarokban dísznek van... semmit nem tehetek?!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook