Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kifli.hu tapasztalatok? fórum

Kifli.hu tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2020. okt. 19. 17:16

Március közepe óta szinte mindent tőlük rendelek, heti rendszerességgel.

De ha van valami extra "ments meg" akció, akkor többször is.

Tökéletesen elégedett vagyok a minőséggel és a választékkal is.

4. Hoxa
2020. okt. 19. 17:03
Ma rendeltem tőlük, a zöldség és a hús is (friss, vakuumcsomagolt) kifogástalan.
2020. szept. 24. 16:41
Nagyon szépen köszönöm neked!
2020. szept. 24. 14:33

Kedves Petra!


Én szívből ajánlom.

Sajnos miután augusztusban hazajöttünk külföldről, 2 hétig itthon kellett lennünk és mivel nem akartuk a barátainkat terhelni, megpróbáltunk mindent magunknak megoldani, amit csak tudunk. Szemeztem a Tesco, Auchan, SPAR kiszallitasi szolgáltatásával is, az előbbit ki is próbáltuk, 10/8-asra értékelném.

Aztán hallottam a Kifli.hu-rol, gondoltam, lassuk, mit tudnak. Van egy szuper alkalmazásuk, kényelmesen lehet telefonról rendelni. Nagyon pozitív szerintem, hogy akar aznap is kiszállítják, nincsennek csillagászati szállítási költségek, és mindig azt kaptuk, amit rendeltünk. Minőségileg szerintem kifogastalan, a futárok pedig nagyon kedvesek, figyelmesek. Plusz pont amiért nem kell 10.000,- Ft-ért rendelni, mint szinte az összes nagy áruháznál.

Nálam nagyon bevált, az utóbbi időben, ha nem valami apróság kell csak, szinte mindig innen rendelünk :)

2020. szept. 24. 12:34
Rendelt már valaki élelmiszert a kifli.hu-ról? Leírná elégedett volt-e, minőségiek-e a termékek? Pl húsok, zöldségek? Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook