Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kié a legkiállhatatlanabb anyós?-Verseny.Várom a sztorikat!:) fórum

Kié a legkiállhatatlanabb anyós?-Verseny.Várom a sztorikat!:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2010. jan. 25. 15:59
Lehet,hogy meg kellene neki mondani,először finoman,hogy kicsit sok amit néha véghez visz,és ez a ti életetek,próbáltok ti a magatok belátása szerint boldogulni!
85. Médy-25 (válaszként erre: 84. - 64feff43a0)
2010. jan. 25. 15:50

Alapjáraton az én anyósom is jó fej,meg úgy nem is utálom..de ezek a húzások nagyon nem kellenének,és egyre jobban idegesítenek!

Meg mikor feljön,és panaszkodik! Hát ki a sz@rt érdekel..a nyűgjeit is ide hozza,meg a stresszes helyzeteit is! Neki pl. nem tud az ember olyan nyavaját(betegséget) mondani ami neki még nem volt..anyum ettől van kész! Elkezdek valamit mondani,hogy már három napja fája fejem vagy valamim..az tuti,hogy akkor vagy daganat vagy valami extrém problémám van..szerinte..de mindíg tud hozzáfűzni valót,hogy éppen kinek milye,vagy neki is pont ez volt,és abból mik adódhatnak! Heee?..modnom..nézek bután,hogy én nem vagyok hipohonder basszus azért mert ő az,nekem nem kell azt rám hozni! Mindíg a frászt hozza rám a hülyeségével! Meg,hogy ha párom kint van éppen és valamiért mérges,akkor az emberre hozza az anyósom a parát,hogy lehet most nagyon dühös,és jajj nehogy ne tudjon figyelni a vezetésre,nehogy neki menjen valaminek..stb. és akkor tépem a hajam,hogy menjen már innen,mit nyávog! Kinek kell a para! Mert nekem nem,de mióta ismerem idegesebb vagyok mind előtte! Egész nyugodt életem volt,míg őt ki nem ismertem..azóta meg már kezdem azt hinni,hogy megzakkantam én is :D!

84. 64feff43a0 (válaszként erre: 83. - Etikat)
2010. jan. 25. 15:42
Vannak jófej,aranyos anyósok is!!!:)))))))))))))Én is ismerek ilyeneket,sajnálom,hogy nekem más jutott dehát ez van.......:(((((((((((((
83. etikat
2010. jan. 25. 15:36
Benneteket olvasva, nem ismerek magamra és ennek nagyon örülök :) Pedig van 3 menyem is !!! Remélem soha nem leszek olyan anyós akikről itt szó van :)
2010. jan. 25. 15:33
Médy,elhiszem,hogy nagyon nem könnyű......pláne ha nincs támogatásod a párod felől sem,így nehéz....
81. Médy-25 (válaszként erre: 79. - 00495ec28d)
2010. jan. 25. 14:43

Hát igen! Én úgy érzem,hogy a párom és az anyja sosem fognak egymástól leszakadni! Egyszer megpróbáltam úgy hatni rá..amikor tavaly nem volt melója,sehol nem talált..és egyik barátnőm mondta (soproni ),hogy ott van meló,és segít nekünk,de ahoz oda kéne költözni..hát mondom okés nekem mindegy,én benne vagyok,ha ott van meló oda megyünk! Megemlítettem a páromnak,hogy van ilyen lehetőség..mit mondott erre..ő nem megy sehova,az túl messze van,és azért akarok csak,mert ott a barátnőm :o! Na hát kirobbantani nem lehet innen! És közölte is,hogy ő innen nem megy sehova! Én viszont nem bírom sokáig,ha ő meg az anyja ilyenek lesznek..és monjuk mitől változnának meg..semmitől szerintem!

Igen..nem nagyon áll ki mellettem! Az anyja ezeket mind sumákba csinálja,és először a fiának szól..pedig ő itthon sincs,mert külföldön dolgozik,és három nap után jön csak haza ( vasárnap megy mindíg ),de mikor ezek történtek,akkor egy hétig volt távol..és inkább a fiának szólt,mert nem mert nekem..pedig nem harapom le a fejét,ha szól vagy kér vagy valami,mert az sokkal tisztességesebb! Csak a fiának elsírja magát és minden meg van bocsájtva,én meg majd megtudom! Nekem akkor azt hazudta azért nem tudott annyit átutalni,mert neki kellett még,és egy nap csak 100-at tud levenni! Mondom okés,majd visszaadja a maradékot! És akkor egy pár napra rá mondta el a páromnak..én pont nem voltam itthon,mert henna tanfolyamon voltam,és mikor haza értem akkor mondta,hogy elmond valamit,de ne haragudjak meg,és ne kapjam fel a vizet az anyjára! Aztán mikor közölte,akkor tudtam,hogy hazudott az anyósom nekem,hol ott én kezelem a pénzt a háznál,és mivel ő herdálja a lóvét,mind a fia is,én meg próbálom összekuporgatni..ez így nem helyes! De hát megfogadtam,hogy ha ő ilyen,akkor én is,és ott fogom kihasználni ahol csak lehet,ha már ő genyózik akkor én mért ne..nagyot csalódtam benne,mert ezt nem gondoltam volna róla!

80. 64feff43a0 (válaszként erre: 78. - Katka71)
2010. jan. 25. 13:58

Nekünk is be tudott kavarni az elején az anyós!Telebeszélte a párom fejét,hogy addig ne is bonyolódjon velem komolyabb kapcsolatba,még nincs munkahelyem(gyesen voltam még,2 éves volt a lányom),keressek elöbb munkahelyet,hogy ne akasszam le őt pénzzel,merthogy én úgyis arra megyek,.Van bölcsőde,óvoda,be lehet adni a gyereket,és lehet menni dolgozni.

Meg leordította páromat,hogy hogyan gondolja azt,hogy ad pénz körömre,meg fodrászra,mert ahányszor lát állandóan más és más körmöm-hajam van.Nem is ő adta a pénzt de mindegy,unokatestvérem csinálta ingyen,de amúgy nem tudom mi a fene köze van hozzá!

79. 00495ec28d (válaszként erre: 76. - Médy-25)
2010. jan. 25. 13:48

Na IGEN!És nem beszélve erről az anyuci kisfia tipusú dologról,amely sokakat érint.Vannak férfiak akiknek az anyjuk a minden!Csak ha már család van,akkor azért el kéne kezdeni leválni egymásról,de ezek még sajnos évtizedek múlva is hamarabb hallgatnak az anyjukra,mint a nejükre,és ez sok veszekedést szül!

Az én anyósom olyan szarrágó tipus,az egész családban jellemző mondjuk,hogy minden a pénz körül forog,egy családi ebéden is képesek azon csámcsogni,hogy ki miért vett ezt azt amazt,mert az ilyen drága,meg olyan drága,miért nem takarékoskodik,hogy lehetne jobban takarékoskodni,anyósom is dúróból öltözik,nehogy sokat költsön,a szekrénybe meg a százezrek!!!

A gyerekeknek is küld segélycsomagokat,olyan ruhákat,amiket még a mi gyerekkorunkba hordtak,és közli,jó az,nem kell venni ruhát!Stb

78. katka71 (válaszként erre: 76. - Médy-25)
2010. jan. 25. 13:45
A te sztorid sem semmi,de az a legdurvább,hogy a párod nem állt ki melletted,és a hátad mögött szervezkedtek!A legszemetebb dolog,ha a fiát ellened hangolja,és maga mellé állítja veled szemben!
77. Médy-25 (válaszként erre: 12. - Marott)
2010. jan. 25. 13:41
az igen :D...mondjuk engem nem tud ilyenről kioktatni,meg hát nem is áll szándékába,mert ők már vagy több mind 10 éve nem űzik :D...
2010. jan. 25. 13:26

Sziasztok! Csatlakoznék!

Konkrétan az én anyósom is mártír,és ha lehet akkor az összes lóvét elkérné tőlünk..pedig külön élünk! Amúgy rendes asszonka..csak ezeket nem bírom benne :D!

- feljön hozzánk,és elsírja magát,hogy neki mennyire nincs pénze..az unokájáról meg megfeledkezik,hogy az is van,és egy kicsit játszani is kéne vele..de azt csinálja,hogy feljön,leül,itt van egy fél órát,megissza a kávéját,és haza megy! Ez van mindennap..majdnem!

-tegnap itt volt este felé,és megdöbbentem egy kicsit,mert a gyerek gyurmázott,és leesett a széke alá a gyurma,anyósom meg nézte,hogy a gyerek szenved,hogy nem éri el,de segíteni nem segített volna rajta,pedig egy karnyújtásból állt volna neki! Én pont ettem,és messzebb is ültem..de azon voltam,hogy szólok neki,hogy segítsen már rajta,ne nézze,hogy szenved!

-még kb. egy éve egy igen sz@r húzása volt..pénz terén! Nagyon hosszú ez a történet,ezért nagy részben leírom: lényeg,hogy a mi lóvénkat odaadta a koleganőjének,mert kellett neki pénz,és ő segített,csak hogy az a lóvé több mind fél év után sem került vissza! Azért volt az anyósomnál a pénzünk,mert mikor szarba voltunk tavaly,ő vett fel pénzt nekünk,meg magának is egybe,de feleződött..elég nagy összeg volt amit kellett felvennie..és hogy ne kelljen utalgatni nekünk az ő kártyáján maradt a lóvé,és ha kellett,akkor ő kivett,vagy utalt! Csak furcsa volt,mert a tavalyi kocsi részleteket bevállalta,mivel az ő kártyáján van a lóvé,és akkor így a többi csekkel azt is fel tudja adni! Mondom okés! Úgyis meg volt az összeg amit rászántunk,gond nem lehet! Hát tévedtem! Már augusztusba nem tudta a kocsit befizetni nekünk,mert egy fillér nem volt belőle,amit arra szántunk..és ugye plussz még a maradékot is a koleganőjének adta segítségül! Na az a pénz nagy nehezen visszakerült..igen ám..csak ők a fiával megbeszélték,hogy elfelezik a lóvét :o..hát ezt elfelejtették közölni velem,csak akkor tudtam meg,amikor furcsa összegről beszélt a párom,és rákérdeztem..de annak is csak a fele érkezett meg hozzánk,mert még 40-et az anyósom elherdált valahova,és nem ért ide hozzánk :o! Nagyjából ennyi! És mikor a páromnak megemlítette,hogy ez mekkora bunkóság volt tőle,hogy a mi lóvénkkal szórakozik,és kinálgatja,és nem szól,hogy veszek belőle..vagy valami..se kérdezés se semmi nélkül..erre a párom azt mondta,hogy örüljünk,hogy felvett nekünk...ahha..csak hogy a párom miatt volt az egész kölcsönösdi,mert nem volt felelőség érzete,és szart dolgozni! Még az anyjának adott igazat,és hogy ő nem szól neki semmit,ha akarok én mondhatom neki,de ne sértsem meg az anyját! Gondolhatjátok milyen jó volt nekem! Mindennap sírtam,hogy hogy lehet ilyen szemét dög,sumák mind a kettő! És még sajnáltatja magát! Mióta a párom dolgozik..már az elsőre gondolok x évvel ezelőttre...azóta mindíg kér lóvét..már rohadtul utálom! És a másik meg,hogy igen..mártír..három szakba dolgozik,de a kipusztulásig akar dolgozni,mert még akar vállalni melót,a három szak mellé,mert neki annyira nincs lóvéja! Ja és hogy ő mindenki helyett megcsinál mindent inkább,nehogy szar embernek nézzék,de hogy ő olyan fáradt már! Mikor szólunk neki,hogy hagyja már abba,akkor ááhh..ő neki nem lehet..siránkozik állandóan!

Nah..egyenlőre ennyit róla :D..már ez is sok volt :D..de még tudnék mesélni!

75. katka71 (válaszként erre: 71. - Re87)
2010. jan. 25. 12:57
Gondolhatod!Már nagyok,és okosak,vágják a témát:-)
2010. jan. 25. 12:50
Lànyok olyan jo nektek,hogy van anyosotok,nekem sohasem volt,nincs kit szidnom!
73. lobo1 (válaszként erre: 69. - 64feff43a0)
2010. jan. 25. 12:44
Hát igen valószínű. De nem fér bele az érékrendembe,mivel én nem vagyok ilyen és mindenkivel meg tudom érteni magamat, csak vele/ük nem. Én tudom, hogy az lesz, hogy próbál kedveskedni egy darabig, de utána úgyis visszatér a régi önmaga.
72. 64feff43a0 (válaszként erre: 70. - Katka71)
2010. jan. 25. 12:38
Szerintem itt ez ellenünk irányul igazából,így nem lehet semmi velünk kapcsolatos megfelelő számukra,nem?A gyerekekre is csak úgy néznek itt hogy mennyi pénzét emésztik fel a páromnak(nem gond ám,hogy volt időszak gyes előtt mikor én másfélszer annyit is megkerestem mint a párom.....)Elég primitív az ilyen ember,pedig az én anyósom tanult nő....
71. Re87 (válaszként erre: 70. - Katka71)
2010. jan. 25. 12:37
De gondolom a gyerekeid összetörtek,hogy nem hordod őket anyósodékhoz:).
70. katka71 (válaszként erre: 65. - 64feff43a0)
2010. jan. 25. 12:34
Hát igen!Hozzáteszem,nem azért,hogy az én gyerekeim,mert úgy érzem nemvagyok elfogult,mert beismerem a hibáikat,de úgy gondolom el lehet velük bárhova menni,nem hoztak még rám szégyent sehol!Itthon voltam velük végig (a legkisebb gyerek 8 éves koráig),és megpróbáltam öket jó modorra is tanítani többek közt!Sokan mondják is,hogy milyen illemtudó gyerekek!Hát nekik ez sem felelt meg,nekik nem voltak illemtudóak!Pedig mostmár nagyok is,10 éves,13,és 18!Tehát nem kicsik!
69. 64feff43a0 (válaszként erre: 66. - Lobo1)
2010. jan. 25. 12:33

Szia lobo!Lehet hogy már ki is kellett volna,és talán nem tartana ez az állapot ennyi ideje. Nem?

Megérdemelné!

68. Re87 (válaszként erre: 66. - Lobo1)
2010. jan. 25. 12:31
Az a baj,hogy én hiába nyitnám ki a számat,az én anyósom nem rosszindulatú,hanem agyilag off.
67. Re87
2010. jan. 25. 12:30
Én anyósom tegnap olyan kaját akart adni a gyerekeknek,aminek tavaly júliusban járt le a szav. ideje.
66. lobo1
2010. jan. 25. 12:29
Nem semmi anyósotok van lányok. Hogy bírjátok ezt idegileg? Én már így is kész vagyok, 14 éve nem bír elfogadni és állandóan belém rúg és meg csak nyelek. De ennek már vége, kinyitom a számat végre...
65. 64feff43a0 (válaszként erre: 64. - Katka71)
2010. jan. 25. 12:27
Ja!Az én gyerekeim is kordába vannak tartva,rájuk van szólva,párom gyerekének meg mindent szabad......Ha elveszi az a 8 éves gyerek a 4,5 éves kislányomtól a játékot akkor is a fiúnak adnak igazat.Mondjuk nálunk még az is probléma,hogy a párom gyereke nehezen kezelhető,az édesanyja jóvoltából....de ez már egy másik fórum témája lenne.
64. katka71 (válaszként erre: 56. - 64feff43a0)
2010. jan. 25. 12:21
Én sem viszem a gyerekeimet hozzájuk ebédre pl.,igaz nem is hívják öket,de már tanultam az esetekböl,mert ha elvittem öket,csak állandóan rájuk szóltak,meg kritizálták öket,elvették az ember étvágyát is!Hozzáteszem,az apósom egy fokkal sem különb!
63. Yulcsy
2010. jan. 25. 12:20

Ezek elég durva dolgok!!!!

Szerencsére én jóban vagyok az anyósommal.

62. Veronika27 (válaszként erre: 54. - D8181e8509)
2010. jan. 25. 12:18

Az semmi, a mi esküvőnkre a férjem családja el se jött! Senki, még a tanúja se!

Aztán még:

-10 hónapja élünk albiban, anyósom csak egyszer volt itt, akkoris könyörögni kellett neki és kocsival elhozni a seggét, holott busszal 5 perc és a megállótól 2 percre lakunk

- azt, hogy nem jönnek el az esküvőre, 1,5 hónappal az esküvő előtt közölték olyan okra hivatkozva, hogy anyósnak dolgoznia kell (munkaszüneti napon, hehe, na persze, apósom meg munkanélküli volt, szóval még hülyének is néztek, no comment)Mellesleg egy fillérjükbe sem került volna, mert párom hozta volna őket kocsival (600km), az én szüleimnél alhattak meg ehettek volna...

-8 hónapig náluk laktunk, megjegyzem adtunk pénzt a rezsibe és havonta 25ezer Ft értékben nagybevásároltunk a Tescoban, tehát költségekbe beleszálltunk, plusz én takarítottam csak, mert anyós az rohadt kényelmes, igénytelen fazon, fél 1-re ment dolgozni ebéd után, de még fél 12-kor pizsamában bámulta a tv-t, de nem ez az érdekes, hanem az, hogy mindenki elment dolgozni, anyósom vagy apósom pedig lehúzta a fűtést és én ott maradtam a fűtés nélküli lakásban 8 órára naponta...

- legutóbbi húzásuk az volt, hogy hitel kellett nekik gyorsan, mert nem tudták kifizetni a számláikat, de a banktól már nem kaptak, ezért tőlünk kértek kölcsön 135 ezer Ft-ot úgy, hogy tudták, hogy csak a férjem keres, nekem nincs munkám, albérletet fizetünk, kocsit törlesztünk, plusz a csekkek stb és épphogy kihúzzuk a következő fizetésig, így a párom vett fel hitelt, hogy ők tudják folytatni a pazarló életmódjukat (pl. villanyt mindig égetik akkor is, ha nem kellene, após napi 2 doboz cigit szív...). Valószínű én is megtettem volna a családomért, ha ez lett volna az egyetlen megoldás, de lett volna más is, mégpedig hogy anyós szüleitől kérjenek pénzt, mert azok jól állnak anyagilag és hitelük sincs, de ők büszkeségből, mert nem tartják a kapcsolatot, inkább a saját fiukat pumpolták meg...


Nagyjából ennyi.

61. 64feff43a0 (válaszként erre: 60. - Re87)
2010. jan. 25. 12:16
Az enyém meg a mártír......mindig ő a sértett pedig csak jót akar......
60. Re87 (válaszként erre: 57. - Katka71)
2010. jan. 25. 12:12
Az a baj,hogy én anyósomra hiába szólok rá,annyira huzatos.
2010. jan. 25. 12:12
bocs!Túlzásba viszek,pont ebböl a dolgokból tanulva!
58. 64feff43a0 (válaszként erre: 55. - Re87)
2010. jan. 25. 12:11
Hát bízok benne hogy nem !Inkább lőjenek fejbe a gyerekeim mielött kárt tennék valamelyikük kapcsolatában.
57. katka71 (válaszként erre: 55. - Re87)
2010. jan. 25. 12:11
Remélem nem leszünk ilyenek,én legalábbis megpróbálok tenni ellene,és nem fogok megsértödni,ha esetleg rámszólnak,és kérem is,hogy szóljanak,ha valamit szerintük túlzásba vszek,ont ezekböl a dolgokból tanulva!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook