Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kié a legkiállhatatlanabb anyós?-Verseny.Várom a sztorikat!:) fórum

Kié a legkiállhatatlanabb anyós?-Verseny.Várom a sztorikat!:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
116. Kotkoda28 (válaszként erre: 115. - Katka71)
2010. jan. 27. 11:18
Köszi :D, csak a szemétkedés miatt vagy ami már megfordult a fejemben hogy ugye mindenki magából indul ki lehet hogy az ő két fia még se egy apától van és úgy gondolja mindenki olyan mint ő.....
115. katka71 (válaszként erre: 114. - Kotkoda28)
2010. jan. 27. 10:40
Nagyon szépek a gyerköceid,és tényleg nagyon hasonlítanak egymásra,nem is értem,hogy jutott ilyen eszébe!
114. Kotkoda28 (válaszként erre: 112. - Katka71)
2010. jan. 27. 10:32
A poén az hogy mindkét gyerekem szőke és kék szemű mint az apjuk én barna hajú barna szemű vagyok. Ha megnézzed a képeinket szerintem hasonlítanak csak annyi a különbség hogy az egyik fiú a másik lány. De ez csak arra megy ki hogy szétválasszon minket még szerencse hogy a férjem nem foglalkozik vele miket mond engem szeret és ez így van jól. :D Neki az okoz örömet ha más bánkódik vagy szenved, nagyon fura egy nő, mindenbe bele köt de ezzel már nem foglalkozom, igaz az kimaradt hogy mikor a kisfiam megszületett és elmentünk hozzájuk a fél falut végig járta és mindenkit kifaggatott arról hogy szerintük mi jó szülök vagyunk-e.
113. katka71 (válaszként erre: 106. - Guzmi)
2010. jan. 27. 10:26
Ez,hogy te gondoztad,ez nagyon szép töled,ezek után én lehet hogy nem tettem volna.Én is azt mondtam a páromnak,ahogy velünk viselkedik,és beteg lesz,idös,ápolásra szorul,minden pénzt megadok majd,hogy valaki ápolja,de hogy én a saját kezemmel egy pohár vizet nem adok neki,az biztos!
112. katka71 (válaszként erre: 105. - Kotkoda28)
2010. jan. 27. 10:23
Ezt a butaságot,hogy nem hasonlítanak a testvérek egymásra,és biztos nem a fiától van!Ez durva!Az én két lányom teljesen különbözik egymástól,a kicsi szöke kék szemü,a nagy barna hajú,barna szemü.A kicsi rám hasonlit,a nagy az apukájára.De buta ember,aki az ilyet egyáltalán kiejti a száján!
111. realbrigitte (válaszként erre: 110. - 64feff43a0)
2010. jan. 27. 09:46

nem vagyok egyedül!!!

de jó!:)

110. 64feff43a0 (válaszként erre: 109. - Realbrigitte)
2010. jan. 27. 09:43
Na e témában is tudnék mesélni!!!
2010. jan. 27. 08:36

bakker miket olvasok itt!

én szeretem az anyosómat, na mit szóltok?

olyan fórum nincs, hogy "Kié a legkiállhatatlanabb sogornő?" anyosóm lányától falramászom. :)

2010. jan. 27. 08:28

Mennyi sárkány anyós van. Hihetetlen.!

Melyik a legjobb anyós? Hát a porhanyós!

107. etikat
2010. jan. 26. 20:04
Hát Én megmerevedtem a döbbenettől :( Le a kalappal, azok előtt, akik ezeket a banyákat kibírják !!!!!
106. guzmi (válaszként erre: 104. - Smile:))
2010. jan. 26. 19:54
nem, nem viszi. Már ötven éves vagyok ebben az évben, az anyósom is halott 7 éve. Megbocsátani sem tudok teljesen, elfelejteni pedig soha azt amit művelt velünk.A legszebb, legboldogabb éveinkbe piszkított bele. Én pánikbeteg lettem, volt olyan év, hogy a lakásból sem mentem ki. Két gyerekünk van, Ők is itták a levét rendesen. A fiunkat imádta a kislányunkat gyűlölte, az asztal alatt, miközben a kisfiúnk az ölében ült belemart a kislányunk combjába. Ez és ilyenek naponta sokszor, mivel mi hülyék ráépítettünk a házukra. Ő egyedül volt már apósom meghalt, egyszem kisfiát raboltam el tóle, Meg is fogadta az esküvőnkön az Ő családja előtt, hogy addig nem nyugszik amíg ezt a nőt el nem üldözi. 15 évet hazavágott, mert, hogy miket művelt abból regényt írharnék, de egyszer elvetette a súlykot amikor a 8 éves kisfiúnk úgy jött fel tőle, hogy a mama azt mondta, hogy a" rohadt kúrva anyád ' és ezt a férjemnek mondta a gyerek. Innen a gyerekek nem mentek le hozzá, és mint utólag kiderült ez csak egy volt a sok közül amiket a gyerekeknek mondott. Én többet nem szóltam hozzá, egészen addig míg beteg nem lett, én gondoztam a haláláig, csak hozzám ragaszkodott, még a testvére sem kellett nek a fia sem csak én, a gyűlölt meny. Hát bocs mindenkinek, ez egy kicsit hosszú lett, de még sohasem írtam le, és ez jól esett. Ja idén a 30. házassági évfordulón lesz, szóval csak nem tudott szétszedni minket.
2010. jan. 26. 18:21

Sziasztok

Én már lassan 10 éve vagyok együtt a párommal és ennyi idő alatt annyit próbált nekünk ártani az anyósom hogy még szerencse hogy elég messze vagyunk tőle mert akkor tuti szét mart volna minket így max sírok egy sort ha megbánt és megpróbálom elfelejteni. Az esküvőnket is ő szervezte abba se volt köszönet mindent kitalált hogy keresztbe tegyen így a szülésem előtt egy hónappal lett meg az esküvőnk nem kell gondolom ragoznom milyen egy 9 hós anyának állni sétálni föleg nyáron mert május 31.-én volt a lagzink. A lagzi után 4 hónappal keresztelő volt a kisfiunknak akkor eltünt a szekrényéből egy elég tetemes összeg és ránk fogta pedig mindenki tudta hogy a szobájába csak a kisebbik fia volt bent. Ezt is lenyeltem , ahányszor lemegyünk látogatóba mindig ott van velünk valaki a szobában mert fél hogy lopni fogunk vagy a szekrénybe turkálunk. Miután megszületett a második gyermekünk azóta azzal nyagat hogy nem hasonlítanak egymásra a gyerekek és páromnak a szemébe is mondta hogy az nem töle van. Hanem a két legjobb barátja egyikétől, mert biztos össze fekszem velük. Most vagyok a harmadik babánkkal várandós már előre félek mi lesz ha ő is kicsit másabb lesz nem pedig a másolata az első kettőnek. Ja azt hadd ne mondjam hogy ő 120 nm-es lakásban él míg mi nagy nehezen vettünk egy 28 nm es kis lakást. Ja és azt még hozzá teszem hogy azért nem ő dolgozott meg hanem az édesanyjáé a ház csak az ő nevére lett íratva így nem tudja milyen nehéz is azt önerőből elérni hogy sajátja legyen. Persze van nála rosszabb is csak nehéz elviselni.

104. Smile:)
2010. jan. 26. 18:02
Hát szerintem az én anyósomnál nem sok nő lehet rosszabb.Egyik pillanatban én vagyok a kedvenc menye,másikban mikor már nem vagyok ott vagyok minden utolsó kis ribanc,meg amit el tudtok képzelni.A páromnak el akarta magyarázni,hogy irassunk házassági szerződést mert nehogy kisemmizzem (ezt ugy kb 3hónap járás után).A közös nyaralás alatt kioktatott,hogy többet a páromat meg ne lássa mosogatni ,mert az a nő dolga,meg a takaritás,meg,hogy az ura elé rakja a vacsorát.Aztán,most azt mondta a páromnak,hogy vagy visszaköltözik hozzá (hozzáteszem egy éve lakunk együtt) vagy többet nem mehet anyukájához....Na szerintetek?Viszi a pálmát igaz?
103. katka71
2010. jan. 26. 16:45
Lányok!Kimerítettük az anyós témát?
102. Médy-25 (válaszként erre: 98. - Marcsi.magyar)
2010. jan. 26. 10:14
Az igen! Ez milyen már! De sze..ét egy anyós/anya! Már bocs!
101. giga455
2010. jan. 26. 08:48

Sziasztok!


Hát olvastam egy-két sztorit, ahhoz képest nekem szavam sem lehet.

Nekünk eleinte volt gáz, féltékeny volt kicsiny fiára, aztán beletörődött...

Engem csak az bánt, hogy a mi fiunkat elhanyagolja. Igaz a lányáék ott laknak nála, és nekik van egy 4 éves fiuk, hozzánk jó ha kéthetente eljön meglátogatni Atit, ha épp a férjem nem viszi. Amit pedig sosem fogok megbocsájtani: hogy elkésett a fiam első születésnapjáról, mert nem volt képes azt mondani a lányának, hogy ne haragudj, de most ne hagyjátok rám a gyereket, mert a másik unokám születésnapjára megyek. Úgy látszik az elsőszülött a legfontosabb...

100. anitram001 (válaszként erre: 64. - Katka71)
2010. jan. 26. 08:19

Sziasztok!

Ránk nem is főz anyós mert azt mondja, hogy úgyis étteremben esztek!


Igen mert a gyereknek enni kell.


Egyszer elvittük őket is! Zabáltak mint a lovak!És a válasz az volt: Nem kelett volna ott enni ő főzött volna. 1 évben talán 1x ha megyünk!

Én már több éve nem megyek!

99. katka71 (válaszként erre: 98. - Marcsi.magyar)
2010. jan. 26. 08:14
Hogy lehet kitúrni az örökségböl?Én biztos nem állnék vele többet szóba!Nem a pénz miatt,hanem azért,mert akkor különbséget tesz a két gyereke között,és akkor ezek szerint jobban szereti a másik fiát!Csak ezt elvileg normális ember nem teszi!
2010. jan. 26. 03:48
az én anyósom sem piskóta.több mint 8 éve azon agyal hogyan marhat el a fiától.már mindent kitalált.már össze hozott más pasival is.6 éves a kislányunk.igazából,őt sem szereti.meg vannak a kedvenc unokái!!mi csak arra kellünk,ha kell neki valami.ha adni kell,csak a párom öccse létezik.így semmizték ki az örökségből is.hát ennyi az én történetem az anyósról.
2010. jan. 25. 17:09
Basszus,komolyan mondom,f..ok írni,mert az anyósom állandóan az internetet bújja,és félek ráakad erre az oldalra.Hát,tuti akkora balhé lenne,hogy nem tenném zsebre!
96. Médy-25 (válaszként erre: 93. - 1929f865b9)
2010. jan. 25. 17:04

Hát biztos! Elvetted a pici fiát,és már nem ő mondja meg neki,hogy mit csináljon! Abból viszont jó,hogy elkönyvelte,hogy külön élete van..de azért nem azt jelenti,hogy eltávolodjon tőle (segítség terén )!

Én sem vártam sosem,hogy anyagiakban segítsen,mert én is úgy vagyok vele,hogy ami van abból kell kiokoskodni a dolgokat! Csak a páromnak ezt is nehéz felfogni,mert az anyja nem tudott neki nemet mondani soha! Még most sem! Az ő kicsi fiának marha pörköltet csinál,mert imádja! Kérdem én...ha nincs pénze,mi a f..ból vesz marhát! Én is főznék neki,de bakker nincs miből a marhát megvenni..annyi nincs! És állandóan nyavajog,hogy nincs pénze..hát akkor meg...olyan terülj-terülj asztalkám van nála minden hétvégén,hogy 5 család jól lakna!

95. katka71 (válaszként erre: 83. - Etikat)
2010. jan. 25. 17:03
Szia!Azért hozzá kell tenni,hogy vannak aranyos anyósok is!Én pl. az elöző házasságomban nagyon jóban voltam az anyósommal,mindent meg tudtunk beszélni,önszántamból jártam el hozzá,sétáltunk babakocsival,és mindig meglátogattuk!Pedig soha nem eröltette!
2010. jan. 25. 16:58
Most kicsit mennem kell. Még jövök.
93. 1929f865b9 (válaszként erre: 92. - 1929f865b9)
2010. jan. 25. 16:58
De igazából az anyagiak nem is érdekelnek. Tuti az bántja, hogy nem szólhat bele az életünkbe.
92. 1929f865b9 (válaszként erre: 91. - Médy-25)
2010. jan. 25. 16:57
Ő elkönyvelte, hogy mi külön család vagyunk és kész... ez azt eredményezi, hogy onnantól kezdve oldjunk meg mindent, ahogy akarunk. Ha jönnek, akkor is semmit nem hoz, ha hoz akkor kólát meg édességet, hogy együtt megegyük, megigyuk. Meg a sírás, hogy fáradt, neki nincs pénze benzinre. 10kmre laknak tőlünk.
91. Médy-25 (válaszként erre: 90. - 1929f865b9)
2010. jan. 25. 16:53
Hát az nem jó! Néha az ember vágyna rá,de mikor hiába,akkor már nagyon nem is próbálkozik! vagy egyáltalán nem! Hát ez sem jó..ez igaz! :s
2010. jan. 25. 16:51
Az én anyósom nem ocsárol engem, mondjuk nem is lenne rá oka, bár azért a hátam mögött tuti mond ezt azt. Ő soha nem mondja meg, mi baja, pofákat vág, nagyon hangulatember, ha baja van, az egész világra puffog. A másik meg, hogy nem számíthatunk rájuk szinte semmiben sem.
89. Médy-25 (válaszként erre: 88. - 1929f865b9)
2010. jan. 25. 16:47

Az egyik azért tud sz@rt keverni,mert buzgó,a másik meg túl unja magát :D

Én nem is tudom,hogy van tökéletes anyós?

2010. jan. 25. 16:45
Tudjátok, az én anyósom meg pont nem ugrálja körbe a fiát. Igazából, leszarja az egészet, de azt elvárná, hogy mi nyalleroljunk.Örülnénk, ha néha próbálna ő is segíteni, nemcsak szart keverni.
87. Médy-25 (válaszként erre: 86. - 64feff43a0)
2010. jan. 25. 16:40
Hát kéne..de ha nekem az anyummal gond van esetleg..akkor rá is szólok..az anyjára szóljon ő finoman,rá jobban hallgat..csak nem teszi az a baj! És ha én szólok a páromra,hogy mondja neki,hogy ezt nem kéne vagy valami..akkor még én érezzem magam hülyén,mert azt mondja,hogy az anyjának meg van a maga gondja,nem hogy még majd ő is rászól :o,és hogy hagyjam ezzel békén! Na igen..csak tudni kell,hogy mikor és hol van a határ..és ő azt már túl lépte igen csak..és ezt is már mondtam neki..de magasívből letojja amit mondok! Mert,hogy az ő anyjának ki vannak az idegei,és nem fogja még ő ezzel idegesíteni...erre mondjuk kiakadtam,mert ő azt lesz..ja hogy velem mi van,mert ezt pont akkor mondta amikor kiderült,hogy pánikos vagyok,és kis nyugalom és béke kéne..és ő erre mikor mondtam neki,hogy az anyudat nézed,és engem nem,hgoy velem mi van..arra azt kérdezte,hogy mért mi van veled :o! Aztán mondtam,hogy tudod mit cseszd meg..semmi nincs velem! És ő ezt így halál komolyan kérdezte,mert még utána rá is kérdezett,hogy de most komolyan most mi van velem! Hol ott nagyon jól tudta..csak letojja,és nem érdekli az egész,de az anyját békén kell hagyni,mert az szent! Hát akkor dédelgessék egymást! Mert körbe ugrálja az anyucikája,és ha lehet még háromszor megrágja a kaját neki,mire leteszi elé! Én meg ennyire nem ugrálom körbe! Ő úgy gondolta,hogy majd én is olyan leszek,aki csak az ő kívánságát lesi míg ő heverészik,és csak csettinteni kelljen! De hát nem így van..és olyankor még én vagyok a hülye,hogy milyen vagyok! Hát engem az anyjához ne hasonlítson,mert különbözőek vagyunk..nagyon!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook