Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kidobott kiskutyus fórum

Kidobott kiskutyus (beszélgetős fórum)


2010. szept. 7. 10:55
Ha nem tudják bizonyítani, akkor nem kell visszaadni és kész. Nem lesz baj, egy kutya miatt nem csinálnak balhét remélhetőleg. Milyen fajta egyébként?
12. Cilumiluci (válaszként erre: 11. - Szelavi)
2010. szept. 7. 07:35

Így igaz:)

Szeressétek nagyon!

2010. szept. 6. 22:28

Tiéd és kész. És nem az oltások ára miatt, hanem mert oka volt, hogy rátok talált!


Sok boldogságot!

10. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 1. - Bubblegoomy)
2010. szept. 6. 16:39

Ha az övék lett volna, azt bizonyítania kellene tudni oltási könyvvel, fényképekkel, tanúkkal neadjisten adásvételi szerzödéssel. Arról nem beszélve, hogy ha nem saját tenyésztésü kutya, akkor július 1. óta csak chipezett kutyát vehetett volna, kaphatott volna ajándékba...


Szerintem Nektek semmit nem kell csinálni. De a buszmegállóban várjanak rád egy ideig esténként, ha valóban fennáll a veszélye, hogy megtámadnak. A kutyára meg vigyázzatok, nehogy bosszúból megmérgezzék.

2010. szept. 6. 14:58
Egy ennyi idős kutyusnak az első oltását már meg kellett kapnia ha jól tudom.Mutassanak róla igazolást ha van nekik.
8. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Bubblegoomy)
2010. szept. 6. 14:57
mondd azt, hogy akkor adod vissza, ha megmutatja a kutya oltási könyvét, vagy ha ad bármilyen információt a kutyára vonatkozóan!
2010. szept. 6. 14:57
Mindenképpen tisztázni kellene hogy tényleg az övéké e,és ha igen,jól bántak e vele.
6. 42af71f255 (válaszként erre: 4. - Bubblegoomy)
2010. szept. 6. 14:57
Fényképük sincs róla?? Mert ha nincs,szerintem nem vagy kötelezhető,hogy visszaadd... ha pedig nagyon erőszakosak,akkor ki kell fizettetni velük az eddigi kezelési költségeket.
5. k.tünde78 (válaszként erre: 4. - Bubblegoomy)
2010. szept. 6. 14:54
egyébként fajtiszta kutyusról van szó?
2010. szept. 6. 14:53
másfél hete. nemsok. de ennyi idő alatt is megcsináltuk azt amit valaki 8 hét alatt nem tudott. pl elvittük állatdokihoz. ami nem kevés pénz. de megtettük érte, pedig nagyon nem állunk úgy anyagilag sulikezdés miatt. és pont ez az, hogy mivel semmi nem volt a kutyán, ami jelezze hogy kihez tartozik, nem bizonyítja semmi, hogy kié volt.. ezért vagyok jelen esetben tanácstalan, hogy ilyenkor mit lehet tenni.
3. Gine (válaszként erre: 1. - Bubblegoomy)
2010. szept. 6. 14:50

Szia!


Egy kutya nem minden esetben azért szökik el,mert rosszul bánnak vele,el is kószálhat,főleg ilyen pici korban

2. k.tünde78 (válaszként erre: 1. - Bubblegoomy)
2010. szept. 6. 14:46
mennyi ideje van nálatok?és hogyan tudja bizonyítani,hogy az övé?esetleg csipszám a bőr alatt?
2010. szept. 6. 14:43

Sziasztok!

Aki tud kérem segítsen. Adott egy kiskutyus, aki a kertünk előtt volt ki tudja mióta amikor észrevettük. Esett, hideg volt, ott didergett, remegett étlen-szomjan, nyakörv se volt rajta. Etettük, itattuk, bevittük, szerettük, állatorvos, bolhairtó, féreghajtó, megbeszélés mikor visszük oltani, mert még nagyon pici (8-10hetes)mikor esedékes. Szóval úgy néz ki minden rendben. Erre amikor sétálunk vele jön valaki, hogy ez az Ő kutyája és azonnal akarja vissza(a kutyát ha nem fogom erősen szerintem nekiront, ugatott, vicsorgott minden.)Elintéztük néhány kedves-nem kedves szóval a dolgot, de kitudja mikor várnak rám este a buszmegállóban 20an körbeállva,bicskával a kézben.. hogy kell nekik a kutya. Mit lehet ezzel csinálni? Ha kidobták, állatkínzásnak minősül? Ha meg nem dobták ki, de elszökött (állat nem hülye) valószínűleg rosszul bántak vele. És most X idő múlva követelik vissza bizonyíték nélkül hogy az övék? Mi szeretjük, Ő is minket, már családtag. Mi a teendő? Valaki volt már hasonló helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook