Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha 1 év alatt négyszer kidobott, jár még egy esély a pasinak? fórum

Ha 1 év alatt négyszer kidobott, jár még egy esély a pasinak? (tudásbázis kérdés)


1 2
56. Ms.Ani
2017. okt. 31. 06:03
Ugyan mire? Hogy esélye legyen ötödszörre is kidobni?
2017. okt. 30. 19:49
Nem
54. Mágnes79 (válaszként erre: 51. - ×Csülökleves×)
2017. okt. 30. 19:00
Lezártuk még a nyáron. Őt egy ideig pszichológus kezelte. De szerintem mindkettőnknek jobb ez így.
53. 31bc25d879 (válaszként erre: 49. - Kristo_f)
2017. okt. 30. 16:22
...végülis:)
2017. okt. 30. 16:04
Vannak mazohistak.
2017. okt. 30. 15:35

Nem adnék.

Szereted?

2017. okt. 30. 14:50
NEM.
49. kristo_f (válaszként erre: 2. - Mágnes79)
2017. okt. 29. 19:36

Medve+az anyja! :)

Ha a harmadiknál azt gondoltad hogy +1 esély, akkor a negyediknél is adhatnál neki mégegyet

2017. okt. 29. 16:23
Nem.De van egy ismerösöm igaz távkapcsolatban él a barátjával de a csaj 2 naponta szakit vele ezt Facebookon is tudatja ha 10 hónap alatt nem változttata meg 50-szer a családi állapotát akkor egyszer sem és a pasinak jó igy!Én nem tűrném de a helyedben sem !
2017. júl. 6. 18:52
nem
46. ina87
2017. júl. 6. 16:19
Már az első szakítás után hagytam volna a fenébe...
45. massalhangzo (válaszként erre: 30. - Mágnes79)
2017. júl. 5. 18:40

nekem a pasi reszerol egy vergodesnek tunik. kicsit ugy viselkedik, mint egy no, hisztizik, rogton dramazik, szakit, mert nem ugy viselkedsz vele, mint azt o szeretne. lehet, hogy o szerelmes, es ugy erzi, hogy te nem, bizonytalan, erzelmileg hullamzo


ha te nem vagy szerelmes, akkor ne adjal neki eselyt, keress mast, aki erettebb, kiegyensulyozottabb, aki nem a te visszajelzeseidbol probal onbizalmat nyerni. ha szerelmes vagy es vele akarsz lenni, akkor vagy egyszer tisztazzatok, hogy mi a szitu, mit ereztek, akartok (erezze magat biztosabban ebben a kapcsolatban), vagy elfogadod, hogy ilyen hiszteriakat kezelsz, es nem nagyon szamithatsz ra, mint felnott ferfira

44. Böce (válaszként erre: 11. - Mágnes79)
2017. júl. 5. 17:40

A facebook fiókját azért törölte, hogy ne láthasd, kivel van. Mert tuti másik nővel.


A süket duma a szívéről meg azért, ha mégis akarna később néhány jó kufircot, akkor legyen útja a puncihoz.

43. spann (válaszként erre: 42. - R.Eszter)
2017. júl. 5. 13:58

Ámbár... lehet, hogy jól összeillenek.

A pasi szereti kidobni a nőket, a csaj pedig szeret kidobva lenni.

42. R.Eszter (válaszként erre: 40. - Mágnes79)
2017. júl. 5. 12:42
Én - ellentétben másokkal - abban nem látok semmit, hogy négyszer is adtál esélyt a kapcsolatnak, biztos azért volt így, mert kedveled. Amennyiben még adnál esélyt, úgy jelezni kellene, hogy ez volt az utolsó, ezt nem kellene eljátszani.
41. Kimberly'71 (válaszként erre: 30. - Mágnes79)
2017. júl. 5. 12:40
Atya ég! Az a furcsa, hogy ha négyszer kidobott, akkor egyáltalán még megfordul a fejedben, hogy ezek után esélyt adj neki. Semmiképpen se tedd, ezzel a saját önbecsülésedet is aláásnád.
40. Mágnes79 (válaszként erre: 39. - R.Eszter)
2017. júl. 5. 12:34

De igen halak, sőt én is az vagyok :D

Más területen inkább kapkod, nem gondolja át a dolgokat

2017. júl. 5. 10:47

Nekem a történetedből az derül ki, hogy ez egy nagyon bizonytalan ember, de lehet, hogy csak ebben az ügyben. Az élet más területén is észrevetted nála ezt a hezitálást?

Nem véletlenül "halak" jegyű?

38. b5a7853468 (válaszként erre: 30. - Mágnes79)
2017. júl. 5. 08:03

Lehet, hogy én vagyok kemény, vagy csak büszke, de már az első "kidobás" után szóba sem álltam volna vele.

Ha ennyire határozatlan,- hogy négy alkalom is kevés volt neki rájönni, hogy ki is kell neki valójában - mit lehet várni tőle a továbbiakban?

37. Panna.33 (válaszként erre: 30. - Mágnes79)
2017. júl. 5. 06:57
Teljesen normális, hogy nem akarod, hogy jojónak használjanak. ;)
36. Mágnes79 (válaszként erre: 35. - Cucicsillag)
2017. júl. 5. 01:43

Szia! Nem Márk a neve :)

Próbálok önző lenni, csak nagyon nehéz, de igyekszem ;)

35. Cucicsillag (válaszként erre: 30. - Mágnes79)
2017. júl. 4. 23:49

Remelem, nem Marknak hivjak, mert tokre illik ra az osszes jelzo es oltarian sajnalom, hgy elpazaroltam ra 4 evet az eletembol, pedig a barinoim es ismerosok folyton mtak, hgy kuka. En sajtos, nem lattames remenykedtem a nagysemmiben.

Az okos a mas karan tanul...

A buta a sajatjan...

A hulye a magaen sem....

A dontes a kezedben! Legyel "onzo"...

2017. júl. 4. 21:04

Köszönöm a véleményeket :)

Elgondolkodtató!!!

Kívülállóként másként látja az ember. Mert én csak azt láttam, hogy aranyos volt... most meg szenved... Már majdnem elgondolkodtam azon, hogy megkeresem. De így inkább nem.

2017. júl. 4. 18:04

Szia. Ez egy iszonyat problémás pasi. Érzelmileg instabil vagy éretlen. Es paranoiás vagy nemtom. Meg ez a Facebook dolog...anyám...


Biztos hogy nem adnék esélyt! Egyet sem már! Mindig lesz valami amit kitalál hogy eltaszitson, majd jon megint hogy nem is ugy gondolta... Ha kedves vagy onmagadnak akkor felejtsd el. Mert érzelmileg teged ki fog csinalni.


En nem adnék esélyt. Másodikat sem biztos hogy adtam volna.

32. temmp (válaszként erre: 30. - Mágnes79)
2017. júl. 4. 17:52

Jah, persze depressziós meg kiégett, magányos. Csöppet sem "érzelmi zsarolás" szagú.

Az ilyen menjen .....

Nőjön fel, dolgozza fel. Te meg keress valakit aki nem néz marionett bábunak.

Lesznek még szép emlékeid, sőt, szebb emlékeid :)

31. Piroska52 (válaszként erre: 30. - Mágnes79)
2017. júl. 4. 16:37
nem vagy önző dög csak egy megbántott nő, és én akkor se adnék ilyennek még 1 esélyt ha aranyból lenne ,mert nem más mint egy beképzelt öntelt majom, aki azt hiszi magáról hogy körülötte forog a föld,lépjél túl rajta és éld az életed
30. Mágnes79 (válaszként erre: 27. - Manó2000)
2017. júl. 4. 16:26

Kicsit félreérthetően írtam. Ő kérte mindig, hogy legyen vége, mert talált bennem hibát. Majd pár nap múlva rájött, hogy mégsem olyan nagy az a hibám, hogy ne bírná elviselni. Kicsit úgy éreztem magam, mint egy játékbaba, amit megunnak, aztán mégis elővesznek a szekrény aljából. A negyedik alkalom után mondtam, hogy ebből már elegem van. Azóta gyakran beszélünk és mindig elmondja, mekkora barom volt, hogy eltaszított. Most depressziós, kiégett, mindig rossz a kedve. Sajnálom nagyon, mert rengeteg szép emlék fűz hozzá, rengeteg hasonló tulajdonságunk volt, de annak sincs értelme szerintem, hogy vele maradok csak azért, hogy ne legyen depis és magányos, mert akkor hol vagyok ÉN a történetben.

Azért írtam ki a kérdést, mert kíváncsi voltam, adna-e valaki még egy esélyt... hogy megtudjam, egy szívtelen, önző dög vagyok-e, vagy teljesen normális a reakcióm.

2017. júl. 4. 16:01
Erzelmileg nincs felnove a csavo. Csak az idod vesztegeted nem is ertem...Nincsenek csodak :D
28. Piroska52 (válaszként erre: 27. - Manó2000)
2017. júl. 4. 15:47
kidobnak az ajtón, vissza megyek az ablakon
2017. júl. 4. 15:41
Mióta elolvastam a kérdést, azon gondolkozom, hogy ez egy tréfa vagy el van írva valami. Már ne haragudjatok, tényleg senkit nem akarok megbántani, de hogy létezik az, hogy valakinek ne legyen annyi önbecsülése hogy kidobják és még többször is visszamegy. Ráadásul nem húszévesekről van szó.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook