Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kiborultam fórum

Kiborultam (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
71. 471d5eded8 (válaszként erre: 70. - 471d5eded8)
2008. dec. 7. 15:15
Amúgy épp ilyen labradorunk van nekünk is, csak ő 7 éves.
70. 471d5eded8 (válaszként erre: 67. - Lilimia)
2008. dec. 7. 15:14

Vigyázz magadra is, nehogy aztán a kutyus ápoljon téged! :-)))

Örülök, hogy jobban van...mondtam, hogy nem lesz gond! Az angyalok vigyázzanak rátok...továbbra is!

Jó egészséget nektek.

69. Zizisicc (válaszként erre: 67. - Lilimia)
2008. dec. 7. 14:37
Szia, örülök, hogy jobban van. Az orvos után remélem Te is tudsz majd pihenni egy kicsit! :o)
68. Zizisicc (válaszként erre: 64. - *szami*)
2008. dec. 7. 14:36
Lilimia talán tudja.
2008. dec. 7. 14:22

Egész éjjel virrasztottam. Annyira hulla vagyok hogy épp hogy oszlásnak nem indultam még. Nekem elvileg tilos virrasztanom az epilepszia miatt, de most nem érdekelt. Éjjel néha még előjöttek a dolgok, de egyébként békésen aludt mellettem. Ma reggel séta utána kapott egy kis rizset, most pedig kaukázusi kefírt. Végre nem soká jön Anya és indulunk a kezelőorvosunkhoz.

Most nem remeg, nem zihál, csak olyan kis punnyadt.

De asszem ez már egész jó :)

66. lilimia (válaszként erre: 64. - *szami*)
2008. dec. 7. 14:19
Van bizony! Privátban majd megbeszéljük a "kölcsönadást" :P
65. lilimia (válaszként erre: 63. - Sands)
2008. dec. 7. 14:18

Amikor egy kutyának valamikor baja van, és a gazda túlpátyolgatja akkor a kutya elhagyja magát, erősödik benne a betegségtudat. Ezért nem szabad túlzott figyelemmel kinűntetni. Meg kell próbálni mindent úgy csinálni mintha semmi baj nem lenne. Így ő is azt hiszi hogy nincs nagy baj mert a gazdi nem ugrál körülöttem.

A kutya-gazda kapcsolaton ez semmit sem változtat, főleg akkor ha korábban kiegyensúlyozott, szoros kapcsolatban álltak.

64. *szami* (válaszként erre: 63. - Sands)
2008. dec. 7. 11:15
Szia!Lehet butaságot kérdezek!De van ilyen könyv(kutyapszichológia) esetleg????Mert engem érdekelne nagyon!
63. sands (válaszként erre: 55. - Lilimia)
2008. dec. 7. 10:50

A kutyapszichológia arra is ad megoldást,ha valóban baj van?

Van külön fejezet arra vonatkozólag,hogy meg tudd magyarázni neki,miért távolodtál el tőle pont akkor amikor a legnagyobb szüksége lenne rád?

62. *szami* (válaszként erre: 61. - Lilimia)
2008. dec. 7. 10:35
Értem:)Tényleg jó dolog lehet....Mi ujság Rumival??????Remélem jobban van már!!!
61. lilimia (válaszként erre: 59. - *szami*)
2008. dec. 6. 23:33

Én vakos szempontból segítek a kiképzésben. Önkéntesként dolgozok az alapítványnál. Ők képeztek nekem egy fantasztikus kutyát, én pedig segítek abban amiben tudok. A munkaköri leírásom elég széles, és egyáltalán nem tipikus vakoknak való munka, de imádom :)


Jó éjt!

2008. dec. 6. 23:30

Most megyek aludni mert nem tudok reggel felkelni:-S 5 kor már séta van:)De holnap benézek!

Remélem nyugodt éjszakátok lesz!Jó éjt!

59. *szami* (válaszként erre: 58. - Lilimia)
2008. dec. 6. 23:17
:o))..amúgy te a vakvezető kutyusokkal foglalkozol?
58. lilimia (válaszként erre: 57. - *szami*)
2008. dec. 6. 23:13
Nagyon ajánlom neki, különben büntiben lesz :P
57. *szami* (válaszként erre: 56. - Lilimia)
2008. dec. 6. 23:12
Tényleg maga a csoda!:)Ezért nem lesz semmi gond,reggelre biztosan jobban lesz!!!!
56. lilimia (válaszként erre: 54. - *szami*)
2008. dec. 6. 23:08

Nagyon ennivaló kiskölök lehet :)


Rumi is egy igazi szeretetbomba, és maga a megtestesült vidámság! Állandóan csóválja a farkát, de úgy hogy eltört egy padlóvázát :D

Ő is mindig próbál felvidítani, ha szomorú vagyok akkor elkezd bohóckodni, amikor meg vidám vagyok akkor le sem lehet lőni :D

Ráadásul fantasztikus vakvezető, epilepsziás roham-jelző, és terápiás kutya!

Maga a csoda! :)

55. lilimia (válaszként erre: 52. - 471d5eded8)
2008. dec. 6. 23:02

Nyugodtnak nyugodt vagyok csak nagyon féltem. Az idegességet sikerült magamban elnyomni pont azért hogy át ne vegye.

Sajnos nem ülhetek mellé pátyolgatni, mert azzal csak megerősíteném benne hogy baj van. Néha utálom a kutyapszichológiát és hogy sokmindent nem szabad :(

Most a legjobb neki ha hagyom nyugodtan pihenni.

De lélekben a karjaimban van, és szeretgetem :)


Köszönöm a nyugtatást!

54. *szami* (válaszként erre: 50. - Lilimia)
2008. dec. 6. 22:59

Igen csodaszép!:)Őt Mangónak hívják,1 éves múlt szeptemberben.Nekem is ő a társam igaz kicsit elkényeztettük anyukámmal,de nagyon okos kutyus.

Imádom mert egy pozitiv bomba,mindenkihez nagyon kedves.Legyen az egy másik kutyus vagy ember.Odabújik ha szomorú vagyok és vigasztal.:)

53. lilimia (válaszként erre: 51. - Zarahell)
2008. dec. 6. 22:59

Mindenkinek megvan a baja. Mindenki képes a legapróbb dolgokon is felhúzni magát! A szándékos szemétkedésen pedig pláne!

Én valamelyik nap azon húztam fel magam hogy a mosógép leugrott a gumiszőnyegről és keresztbefordult a fürdőszobában :)

52. 471d5eded8 (válaszként erre: 45. - Lilimia)
2008. dec. 6. 22:58

Próbálj megnyugodni, mert az idegességedet is átveszi és az neked és neki sem használ.

Ülj mellé, simogasd és beszélj hozzá, dicsérd, bíztatsd!

Nem lesz semmi gond...fiatal, erős kutyus.

Veled vagyunk, drukkolunk!

51. Zarahell (válaszként erre: 41. - Lilimia)
2008. dec. 6. 22:54

Már elmúlt a dühöm.. Piti dolgokon felhúzom magam, miközben felesleges.

Te meg próbálsz felvidítani, miközben neked megvan a bajod bőven.


Drukkolok a kutyusnak nagyon!


Most meg megyek aludni. Jóéj, és köszi a sok meghallgatást!

50. lilimia (válaszként erre: 49. - *szami*)
2008. dec. 6. 22:54

Akkor a te kuttyod is csodaszép :) Imádom simogatni Rumit, mert akkor kicsit olyan mintha látnám is.

Mesélsz a te kutyádról?

49. *szami* (válaszként erre: 46. - Lilimia)
2008. dec. 6. 22:51
Megnéztem a fotókat!!!És rám ugyanilyen szempár néz ,csak csoki színben..:)Veled sírok hidd el...
2008. dec. 6. 22:51
Nagyon kedvesek vagytok! :)
47. lilimia (válaszként erre: 44. - *szami*)
2008. dec. 6. 22:50
Rumossal egyformák vagyunk :) Egymástól tanulunk. Semmi sem állhat az utunkba, mert mindketten nagyon kemények vagyunk és nagyon tudunk küzdeni. Bár most az én keménységemből semmi sem látszik...
46. lilimia (válaszként erre: 43. - *szami*)
2008. dec. 6. 22:49
A hányásra azt mondták hogy lehet hogy a steroid miatt van amit a bűzmirigyre kap, de ennél erősebb fajtát is kapott már és akkor nem volt semmi baj. A remegésre a gyengeségre és a zihálásra nem tudtak mit mondani.
45. lilimia (válaszként erre: 42. - Zarahell)
2008. dec. 6. 22:48

Nagyon remélem hogy holnapra ez a hirtelen jött rosszullét elmúlik, és már csak a műtét miatt kell majd aggódni. Bár tudom hogy a legjobb kezekben lesz, és mivel lézerrel műtik még fertőzés sem léphet fel.

Már tudom mit éreztek/nek a szüleim amikor én vagyok nagyon beteg. Nem tudom hogy bírják majd' 21 éve.

44. *szami* (válaszként erre: 40. - Lilimia)
2008. dec. 6. 22:47
Igen!!!Nagy harcosok,csak tanulhatnánk tőlük...!!!!Rendbe jön!!!!
43. *szami* (válaszként erre: 37. - Lilimia)
2008. dec. 6. 22:45
Huu...2 évees?!Értem,nem lehet könnyű...az ügyeleten mit mondtak????
42. Zarahell (válaszként erre: 37. - Lilimia)
2008. dec. 6. 22:43
Megműtik, és minden jó lesz. Aztán ez az egész csak egy rossz emlék marad. Addig meg simizzed, és akkor tudni fogja, hogy vele vagy!
1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook