Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kiborultam fórum

Kiborultam (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
101. sariya (válaszként erre: 100. - 471d5eded8)
2008. dec. 8. 14:42
Hát remélem,hogy nem..de miért gondolod???
100. 471d5eded8 (válaszként erre: 99. - Sariya)
2008. dec. 8. 14:40

???

Nem lehet, hogy babát vársz?

99. sariya
2008. dec. 8. 14:36
Vmi nálam sem ok.Napok óta nem tudok aludni rendesen,tök feszült vok és vmiért még a páromat se bírom elviselni.MÉg a gondolatát se annak,hogy egyáltalán van.Nem tom mi van velem..
98. lilimia (válaszként erre: 97. - Linksys)
2008. dec. 8. 13:29

Ádám pont hazaért úgyh el tudta mondani mi van a képen! Nagyon örülök neki! :)

A Naplómba be is tettem, hogy tőled kaptuk :)


Na akkor megy az óriáskutyapuszi :P

97. linksys (válaszként erre: 94. - Lilimia)
2008. dec. 8. 13:03

Küldtem valamit Ruminak! Nézd meg az adatlapomat a képek között megtatlálod. :D

(A fórumra nem lehetett feltenni, meg priviben sem lehet elküldeni, ezért így.....:))


Jöhet a parízer nyálas nyelv még ha extra adaggal is.Hát milyen legyen egy hapsi, ha nem heves :DD

2008. dec. 8. 12:53
No és TI hogy vagytok???????
95. lilimia (válaszként erre: 93. - Smudlaagi54)
2008. dec. 8. 12:53

Én aztán nem félek :D De tudod mit? Direkt rosszalkodok hogy elgyere hozzánk :D

Szóval megyek spregetni, felmosni, mosni, port törölni, ruhát hajtogatni, aztán teregetni, no meg a porszívózás....Mára ezt terveztem aztán ki tudja mi lesz meg belőle :)

Collikának és neked is puszik :)

94. lilimia (válaszként erre: 92. - Linksys)
2008. dec. 8. 12:51

Meggyógyulni nem, de jobban lenni igen :D Rumi erős kutyus, és szerintem ő is gyűlöli ha gyengének látják. Pont mint az anyja :D Szóval küzd keményen!!! :)

Azért még nagyon fáradékony, de a szombathoz képest sokkal jobb!


Ruminak óriási parizernyelve van, extra adag nyállal :D Ráadásul olyan érdes a nyelve mint a cicáknak :D És nagyon heves hapsi :P

2008. dec. 8. 12:45
Nagy nagy ölelés,és sok puszi Ruminak.te meg vigyázz magadra,mert ha nem akkor megyek!!!Jól megijesztettelek!
92. linksys (válaszként erre: 91. - Lilimia)
2008. dec. 8. 12:44

Köszönjük Ruminak, virtuálisan érzem már.. :D


Milyen hamar tud meggyulni ebből a fránya gyomor gyulladásból?

2008. dec. 8. 12:30

Sziasztok!


A vérvétel eredménye megerősítette, hogy Rumi gyomorgyulladást kapott a gyógyszertől. De már elég jól van, eszi a tápos, rizses, joghurtos, Normaflores kajcsiját, beveszi szépen az új gyógyszerét és osztogatja a puszikat :)

Nektek is jut belőle :D

90. linksys (válaszként erre: 88. - Lilimia)
2008. dec. 7. 22:18

A legjobbakat a hűséges társnak Ruminak.Az biztos, hogy meg fog gyógyulni teljesen, hiszen imádod és azt hiszem kölcsönös lehet.


A gazdijának meg ezek után tényleg nem árt egy kis pihenő. :)

89. 471d5eded8 (válaszként erre: 88. - Lilimia)
2008. dec. 7. 21:07

:-) Nagyon jófejek!


Sokan szorítottak Rumiért tegnap, drukkoltak nektek.

Örülök, hogy túlvan rajta és ma már te is megkönnyebbülhetsz és alhatsz nyugodtan! :-)

88. lilimia (válaszként erre: 87. - 471d5eded8)
2008. dec. 7. 20:43

Miának a legnagyobb álma hogy nagykutya legyen :D

Mindig feláll kétlábra, legtöbbször Rumi hátára teszi a mancsát és úgy sasol :D

Rumi meg a létező összes kutyával játszana. Ha egy kutya üvölt rá mint a hülye akkor is csóválja a farkát :D

A nevemben simizd meg a te kisördögeid :)


Hjajj nem tudom nektek eléggé megköszönni a tegnapit!!!

87. 471d5eded8 (válaszként erre: 85. - Lilimia)
2008. dec. 7. 20:13

Aranyosak lehetnek! :) Mik nem jutnak az eszükbe?!

Igen, ők is remek párt alkotnak. Áfonya megvan győződve arról, hogy ő egy hatalmas, erős és rémisztő kutya. Nekiugrik a nagykutyáknak is...és amikor nem ijednek meg tőle, megdöbben és visítva menekül Fügéhez, hogy védje meg :). Viccesek!

86. lilimia (válaszként erre: 82. - 471d5eded8)
2008. dec. 7. 20:10

Nekem Rumi a gyermekem, barátom, szemem, őrangyalom, társam és kollégám.

Én visszatartanám a levegőt a gépen és előbb rá raknám :D

Amúgy ha mérlegelnem kell, hogy Rumi élete, vagy egy epilepsziás roham, akkor egyértelmű...

85. lilimia (válaszként erre: 81. - 471d5eded8)
2008. dec. 7. 20:07

Nagyon édesek! Az Alapítványnál volt egy vakvezető kutyus akit Fügének hívtak. Majdnem őt kaptam, de végül szerencsére Rum lett az enyém :)


Rumin kívül van egy beagle-m is, Mia, de őt elkunyerálták a szüleim, úgyhogy nálluk van, de hetente többször dolgozok vele, őt terápiásnak képzem.

Az én kisördögeim is össze szoktak dolgozni...

A konyhában a széken volt 1 kg klumpli, zsákban. A kis rühedékek kimentek, Rumi leemelte a zsákot, Mia kirágta, és az egész lakásban száthurcolták, de a nehezebb időkre... Tuti hogy Mia volt az ötletgazda, mert Rumi soha hozzá nem nyúlna semmihez, annyira jólnevelt.

Rum és Mia tündéri páros, mint ahogy gondolom Füge, és Áfonya is :D

2008. dec. 7. 18:46

Szia!Hát pedig ennek oka kell,hogy legyen!!!

Valami ami bánt,de még magadnak sem vallod be igazán.Elfolytasz valamit!?Mert akkor azt hiszed nem is olyan nagy gond!Mi erre emberek hajlamosak vagyunk,ha nem beszélünk róla akkor nincs is!!!

2008. dec. 7. 18:39
sziasztok! a héten már másodszor fordult elő velem hogy ugy éreztem mindjárt elbődöm magam de ugy hogy nem is volt rossz kedvem és nem is történt semmi olyan pl:néztem a tévét és épp a gyerekeket néztem h mien aranyosak és a másik pillanatban meg ugy éreztem mindjárt elbőgöm magam de sikerölt visszatartani.én egyeltelán nem vagyok szomorú és nem is tudok ugy most semmiért sírni szerintetek mért törtek ugy rám?mitől lehet?
82. 471d5eded8 (válaszként erre: 73. - Lilimia)
2008. dec. 7. 18:28

Tőlem egyszer azt kérdezték, ha épp zuhanna a repülő és lejönnének az oxigénmaszkok, kire tenném először?

Természetesen azt feleltem, hogy a gyerekeimre...

De nem! Először magamra kell tennem, hogy nekik segíteni tudjak, hisz ha én elájulok, mi lesz velük?

Nekem a te történeted hasonlít ehhez! Vigyáznod kell nagyon magadra is!

81. 471d5eded8 (válaszként erre: 75. - Lilimia)
2008. dec. 7. 18:23
Fügéről? Mert Fügének hívják :-). Az egész kutya 6 hetes volt, mikor hozzánk került. Béketűrő, gyönyörű kutya...s mert labrador, azt hittük, hogy okos is :-). Persze az alapokat elsajátította, hisz járt kutyaiskolába, de kilógott a sorból. Kicsit lustácska, de nagyon kedves. 3 éves volt, amikor "kapott" egy törpe schnauzert, hogy ne legyen egyedül. Ő Áfonya. Annyira megszerették egymást, hogy szétválaszthatatlanok. Hatalmas területen levannak kerítve, de Áfonya, mivel nem nőtt meg, kifér a rácson...így minden tavasszal feljár a teraszra és viszi Fügének a diót, ami leesett a fáról. Füge feltöri és megosztoznak rajta. Ez egy nagyon kedves történet! Csak tudnám, hogy szól egyik a másiknak, hogy hozzon neki diót??? :-)))
2008. dec. 7. 18:05
Sziasztok!:)Örömmel olvasom,hogy Rumi jobban van!
79. lilimia (válaszként erre: 78. - Zizisicc)
2008. dec. 7. 17:04

Semmi hivatástudat nincs abban a pasiban!!! Még nyomokban sem...

a kezelő doktornőnk viszont nagyon elhivatott! Rumi is imádja őt, és az összes aszisztenst ott. Mindenkit mindig üdvözöl amikor megyünk :)

És ott betartják azt amit az Állatorvosi Egyetem ajánlott fel a vakvezető kutyásoknak...

78. Zizisicc (válaszként erre: 76. - Lilimia)
2008. dec. 7. 16:57

Ez azért nagyon durva, hogy egy állatorvos hogy lehet ennyire figyelmetlen, tudatlan, vagy érdektelen. :o(( Persze ez bármilyen más orvosra is igaz.

De legalább a doktornővel szerencsétek volt! Remélem, most már nem lesz baj! :o))

2008. dec. 7. 16:54

Nagyon köszönöm hogy átsegítettetek a tegnapi rettegésen és kiborulások!

Igazán hálás vagyok! :)

76. lilimia (válaszként erre: 74. - Zizisicc)
2008. dec. 7. 16:35

A rengeteg és nagyon nagy mennyiségű hányás miatt teljesen kiürültek a szervezetéből az ionok és a vitaminok.

Kapott egy liter infúziót, és rengeteg vitamint. Holnap meg veszek neki vitaminokat!

Ma és holnap még csak rizset ehet egy kis táppal, meg napi 2 evőkanál mézet.

Meg mondta doktornő, hogy lerendezi azt az állatorvosimitátor pasit, aki tegnap este látta Rumit, és megbeszéli vele "finoman" azt amiket mondott...

75. lilimia (válaszként erre: 71. - 471d5eded8)
2008. dec. 7. 16:30
Mesélsz róla? Imádok "megismerni" más kutyákat :)
74. Zizisicc (válaszként erre: 72. - Lilimia)
2008. dec. 7. 16:30
Mit mondott a doki?
73. lilimia (válaszként erre: 70. - 471d5eded8)
2008. dec. 7. 16:29

Inkább bevállaltam hogy legyen 1-2 rohamom minthogy éjjel ne tudja figyelni Rumit!

Te egy igazi jós vagy :)

72. lilimia (válaszként erre: 69. - Zizisicc)
2008. dec. 7. 16:28

Hát még én :)

Mostmár nem dőlök le, majd este...

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook