Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kiadó albérletet keresek. Egy hirdetésben egy 45 év körüli... fórum

Kiadó albérletet keresek. Egy hirdetésben egy 45 év körüli... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

15. Myra (válaszként erre: 2. - Timycat)
2023. aug. 9. 08:09
Ez jó kérdés!😀😀 De én nem foglalkoznék ilyen hirdetésekkel.
14. tulipán*** (válaszként erre: 10. - Józsibirka)
2023. aug. 7. 13:44
😂😂
13. michelle.r (válaszként erre: 6. - Sütikee)
2023. aug. 7. 11:37
Mert nem túl életszerű egy hirdetésben ezt ilyen részletesen leírni.
12. aszparagusz (válaszként erre: 6. - Sütikee)
2023. aug. 7. 08:56
Talán azért, mert a lakás méreténél fogva egy főnek ideális. Nem szeretne tömegszállást.
11. b9e097a9f6 (válaszként erre: 6. - Sütikee)
2023. aug. 7. 08:48
Így egyszerűbb kiírni, mint taglalni. Mikor én kerestem albérletet, nagyon sokan csak női bérlőt szerettek volna. Nem lakótársat, bérlőt a lakásukba. Rengeteg kikötést szoktak szabni. Légy egyedülálló (kevesebb az esélye, hogy gyermek érkezik az albérletbe), ne legyen állatod, légy férfi vagy nő, egyetemista vagy dolgozó. Mindenhol más a kritérium.
10. Józsibirka (válaszként erre: 9. - Józsibirka)
2023. aug. 7. 06:24
De inkább egyedülálló Csajszit,,,😁
2023. aug. 7. 06:23

Nekem is vann kiadó ház, de ingyen lakhat itt, de rendbentartja a környezetét,

Családot is befogadok,,

8. kalmanka511 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 7. 02:14
Azért mert azt reméli, hogy lesz majd köztük valami. Nyilván a fiatalabb korosztály tetszik neki, aztán majd rá akar menni a nőre.
7. Charlize (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 6. 23:38
Múltkor nyílt egy fórum, egy meleg orvos keresett alibi feleséget. 🤷‍♀️
6. Sütikee (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2023. aug. 6. 22:05
Hát nekem más jutott eszembe... Miért kell hogy egyedülálló legyen? Vannak párkapcsolatok, ahol nem élnek együtt a felek csak csak mondjuk egyiküknél találkoznak.
5. michelle.r (válaszként erre: 4. - Sütikee)
2023. aug. 6. 20:42
Ezer oka lehet. Pl. nem szereti a gyerekeket, nem szeretne egy egész családot a feje felett. És ha van egy férfi a háznál nagyobb biztonságban érzi magát, még akkor is, ha csak egy bérlő, és egy másik lakásban lakik a felső szinten.
2023. aug. 6. 20:34
Én olyan hirdetést olvastam hogy egy nő egyedülálló férfit keres albérlőnek a felső szintre. Ez is érdekes. Miért feltétel hogy egyedülálló férfi legyen 🤔
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Timycat)
2023. aug. 6. 20:04

Hehe! Ez jó kérdés. 🤣

Elgondolkodtam, hogy vajon miért van szüksége ezekre a paraméterekre?

De nem jöttem rá.

2023. aug. 6. 19:02
Engem csak egy dolog érdekel, ha lesz is ilyen lakótárs és vígan éldegélnek, de időközben a lakótárs betölti a 35-öt akkor ki kell költöznie?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook