Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki van rám akadva a környezetem, mert át mertem menni egy... fórum

Ki van rám akadva a környezetem, mert át mertem menni egy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
16. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 13:10

Mit kellett segíteni?


Én nem szoktam átmenni fertőzőbeteg ismerősökhöz, azaz se kovidoshoz, se influenzáshoz, se nátháshoz, se hányós vírusoshoz.


Ha olyan segítséget kér, ami nagyon fontos, akkor igen, de egyébként nem. Nem szeretek beteg lenni, a tudottat így ki lehet védeni, máshol úgy is össze tudunk szedni egy csomó nyavaját...


Egyébként, én is ki lennék rád akadva, hacsak nem életbevágóan fontos segítségről volt szó.

márc. 18. 12:25
A környezete mindenbe beleszól te meg hagyod? kíváncsi lennék ha ti vagy a családotok, rokonotok vagy akárkitek így lenne hogy állna a szátok.
márc. 18. 12:21
Főleg ha van valami betegséged nékem epilepszia hiába fiatal vagyok ugyanúgy veszélyes még egy egészséges emberre is lehet neked bajod nem lenne de a családodnak, rokonodnak igen apám 74 éves májusban bekerült a covidal a kórházba tüdőgyulladása is volt illetve ki volt száradva a covid osztályon volt úgyhogy tényleg veszélyben volt az élete azért észnél volt szóval látott mindent sokan meg haltak ott
márc. 18. 12:14
Megértem őket.
12. barai (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
márc. 18. 11:57
(Y)
márc. 18. 11:34
Nem voltál nagyobb veszélyben, mint bármelyik tömegközlekedési eszközön. A környezeted szkafanderban éli az életét?
10. 33d9e639ec (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 11:29

A környezeted mindenbe beleszól, te meg hagyod.


Jelzem, ma már szinte senki nem tesztel, nem is kell, karantén sincs, teljesen mindegy,hogy influenza vagy más miatt vagy beteg. Ez számotokra újdonság?

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Globus)
márc. 18. 11:10
Ő ramatyul volt hiába fiatal, bár akkor annyira nem is foglalkoztatott. Mások találták ezt furának, hogy átmentem.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Liliom10)
márc. 18. 11:09
Szombaton voltam ott, és igen, sima friss maszk volt, már voltam többször kovidos, mind a 2szer erős megfázás volt, fiatal vagyok, alapbetegség nélkül :)
7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 11:04

Miben igényelt segítséget? Súlyos beteg?

Mi bevásároltunk szomszédnak, később ő tette ezt nekünk. Letette az ajtóba, bevettem. Listát messengeren küldtem át, blokkot megőrizte, végén rendeztük.

Amikor ő volt beteg (mi nem), sütöttem kalácsot, vittem át gyümölcsöt, szörpöt, lázcsillapítót,olvasnivalót. Ugyanígy, kontakt nélkül.

6. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 11:02
Már kb mindenki leszarja a kovidot! Csak a rettegett Ivánoknak sikerült az agymosás!
5. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 11:00

Nem mindegy, mennyi ideig voltál a lakásában. ha vettél fel maszkot ( FFP2), alaposan kiszelőztetett előtte, vagyis mielőtt mentél, a kezedet fertőtlenítetted utána, nem hiszem, hogy nagy veszélyben voltál. Mi ha olyan helyen vagyunk, ahol fertőzésveszély van, pl. orvosi váró, mikor hazajövünk, befújjuk az orrunkba az Allergodyl spray-t. Eddig még nem voltunk covidosok. Szedjük a vitaminokat is.

Mikor voltál ott ? Most van a lappangási idő ?

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Semleges)
márc. 18. 11:00
Persze, megértek másokat. És alap, hogy húztunk maszkot, meg nincs puszi stb ilyenkor.
márc. 18. 10:57
A covidot már bárhol, bármikor elkaphatod. Már a tünetek sem olyan veszélyesek és agresszívak. Ettől függetlenül én sem örülnék ha a családom bármely tagja ezt tette volna. Maszkot húztatok legalább?
márc. 18. 10:38
Játszol a "tűzzel" !
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook