Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki tudja honnan tudom letölteni a naplóm elejére azt a 18-as korhatáros jelet?Roxa naplójában láttam. fórum

Ki tudja honnan tudom letölteni a naplóm elejére azt a 18-as korhatáros jelet?Roxa naplójában láttam. (tudásbázis kérdés)

13. 16d1dd6891 (válaszként erre: 12. - Felhőjáró)
2009. nov. 6. 12:53

azt szeretném hallani, hogy van-e valami konkrét betegségem, vagy ezt is csak képzelem.

épp ezért lesz vízválasztó a jövő csütörtök.

2009. nov. 6. 12:33
És mit szeretnél hallani?Időt csak magadtól kérhetsz
2009. nov. 6. 10:37

persze, tudom, h lelki eredetű a nyavalyám...

és igazad is van, csak most időt kérek (nem tudom, kitől). szeretnék hallani egy konkrét diagnózist. akármi is az.

2009. nov. 6. 10:32
azt gondolom a kettőt egyszerre kellene csinálni, mert a betegségek 95%-a lelki eredetű,de ezt te is tudod.Az agyban dől el minden.Szóval rajtunk múlik mit gondolunk,azt teremtjük magunknak.Ha rossz lábat szeretnél azt kapsz,ha jót akkor jót.Hihetetlen de ilyen egyszerű.Egyetlen dolog hiányzik belőled,az pedig a HIT.Hinni abban hogy holnap jobb lesz és legyen türelmed kivárni és tenni érte hogy jobb legyen ne törődj bele.Te egy okos értelmes nő vagy.Nem engedhetnéd meg magadnak azt hogy ilyen légy.Láttam a fotódat is.Szép nő vagy figyelj magadra.Amit kifelé sugárzol olyanok lesznek veled az emberek.Hosszú évek tapasztalata ez.Megjártam a poklot is.Tanulságos volt.
2009. nov. 6. 09:44
hát, nem egészen ide tartozik, de most feladtam a pszichológus-projektet (már volt időpontom). úgy érzem, amig a testi bajaimat nem tisztázom, tök fölösleges a lelkemmel bajlódni. de ez már csak egy hét, mármint akkor kiderül, mi a bajom...
2009. nov. 6. 09:38
Mindig olvasom a naplódat.Sokszor arra gondolok egy jó pszichológus talán segítene .Könnyebbé tenné az életed.Persze rajtad múlik a java ő csak elindít,de hidd el rosszabb nem lesz tőle.Én is jártam 4 hónapig minden héten.Sokat köszönhetek neki.Pl.abba hagytam az összes gyógyszert annak idején.Amit most szedek az epilepsziára valók mert a műtétem után az lettem.
2009. nov. 6. 09:35
Kedves vagy.
2009. nov. 6. 09:09
szivesen letöltök egy ilyet a naplómba, aztán onnan leszedheted. oké?
2009. nov. 6. 09:04
ha nem tudod bemásolni a linket, amit írtam, írd be egyszerűen a google-ba hogy 18, és nézd meg a képtalálatokat
2009. nov. 6. 08:56
Sajnos ő már nem tag így nem tudom megtenni.Azt tettem volna ha lehet.
2009. nov. 6. 08:50
vagy egyszerűbb, ha kimásolod abból a naplóból, és feltöltöd magadnak:)
2009. nov. 6. 08:31
2009. nov. 6. 08:25
Ki tudja honnan tudom letölten a naplóm elejére azt a 18-as korhatáros jelet?Roxa naplójában láttam, .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook