Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki szereti a táncolható zenéket? fórum

Ki szereti a táncolható zenéket? (beszélgetős fórum)


9. f952b8e896 (válaszként erre: 8. - T.Ili)
2010. jún. 10. 16:24
Igazából, amikor látom a tv-ben a táncversenyeket akkor mindig elsírom magam.Egykor még én is szerepeltem a tv-ben,külföldön is versenyeztem.Most már csak itthon a tükör előtt szoktam táncolni:)))
8. t.Ili (válaszként erre: 7. - F952b8e896)
2010. jún. 10. 07:11

Akkor neked a véredbe van a tánc.

Nehéz lehet nem mozdulni,ha megszólal a zene!

7. f952b8e896 (válaszként erre: 1. - Rr00)
2010. jún. 10. 06:33

Én anno versenytáncos voltam, de egy nagyon rossz döntés miatt abbahagytam:(

A mai napig bánom!!! Pedig nagyon jól ment(országos és budapesti versenyeket nyertem)

Imádok táncolni!!!!

2010. jún. 9. 22:50

Sziasztok!

Valamikor én is imádtam táncolni.(Discó korszak elején voltam 16)

De a táncolható zene,az a lényeg.

Az altatós zenének nagyon szépnek kell lennie,hogy bejöjjön nálam.

5. rr00
2010. jún. 9. 22:31
még te vagy az egyetlen aki ide hozzászólt remélem majd gyarapodni fog ez a szám
4. rr00 (válaszként erre: 3. - 04e95f637a)
2010. jún. 9. 22:28

az jó :)

örülök neki


ezt a fórumot amúgy nagy részt kíváncsiságból csináltam de azért az is jó h. itt a táncolók megoszhatják egymással az infókat meg a nem táncolók de szertnék kipróbálni emberekkel is

2010. jún. 9. 21:41

Én járok salsára,bachata-ra,és amit imádok,az a Reggaeton zene,és tánc!

Latin imádó vagyok,azt hozzáteszem!Az életem a zene! :)

2. rr00
2010. jún. 9. 21:35

a hobbi roki alaplépése pont lép pont lép hátra viszza


ennyi totál egyszerű


a pont az a láb össze zár a jobb láb a ballhoz aztán a második a ball a jobbhoz a lép medig egyik láb el a másiktól a jobb el a balltól aztán a bal ela jobbtól


végül a hátra visza szerintem egyértelmü de nehogy ezt kövessék ez csak ízelítő én is amatőr vok még nemtom biztosan valahol tatabányán lehet találni tanfolyamot vagy valahol máshol biztos lehet


ismétlem NE kövessék a lépéseket mert lehet hogy rosszul elmékszem


nem mintha bárki annyira hallgatna rám :)

1. rr00
2010. jún. 9. 21:29

a szüleim szinte csak azokat szeretik és szinte az egész család táncolni tanul a hobbi roki tök könnyű és sirály már csak az öcsém nem de ő is fog


szving rakendrol dzsájv szalsza bacscsáta ilyesmiket tanulnak ezekről v. ezeknek a zenéiről senki nem tud semmit hát ez hihetetlen milyen tánctalan népség:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook