Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki osztotta meg a bejegyzésemet? fórum

Ki osztotta meg a bejegyzésemet? (tudásbázis kérdés)

10. Channa* (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 26. 12:39

Nálam olyan látszik, ahol kiírja a megosztó nevét, vagy nyilvános megosztás nem történt vagy mi.


Ilyen adatvédelmist nem ír...

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Channa*)
2023. máj. 26. 11:28
Nem, nem írja ki. A lentebb olvasható szöveget írja ki.
8. Channa* (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 26. 10:01
Ha az egeret az 1 fölé viszed, akkor kiírja, hogy ki az illető!
2023. máj. 25. 22:20

Ha nem nyilvánosan osztotta, csak az értesítési sávon látod-ha a beállítások olyanok-hogy ki osztotta, de máshol nem fogja mutatni a megosztó kilétét.

Ott a pont Baba_Rózsánál.

6. tulipán*** (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 25. 21:50
Akkor valószínűleg úgy osztotta meg, hogy ne mutassa a Face, hogy ő osztotta meg. Nem értek sokat én sem a fb-hoz, de a szöveg alapján ez jön le. Szóval szerintem nem fogod látni ki volt az, bárhova is kattintasz (a megosztó beállításai miatt).
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Baba_rózsa)
2023. máj. 25. 21:31
Ha látnám, akkor nem kérdezném.....annyit látok csak, hogy 1 ember megosztotta, de azt nem, hogy kicsoda. És, ha rámegyek a megosztás ikonra, akkor ez van odaírva: "Egyes bejegyzések az adatvédelmi beállításaik miatt esetleg nem látszanak itt"
2023. máj. 25. 20:53
Ha az illető nem nyilvánosan osztotta meg, akkor csak az értesítési fül alatt látod, hogy XY megosztotta a bejegyzésed. De.... Gondolom nem tegnap kezdted el facebookot használni.😏🤔
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2023. máj. 25. 20:26
Egy csoportba írtam egy keresőposztot, és a bejegyzés alatt látom, hogy hányan szóltak hozzá, illetve, hogy 1 megosztás is van. Nyilvános a csoport egyébként.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 25. 20:17
Csoportból nem lehet kivinni posztot. Hol osztotta meg?
2023. máj. 25. 20:05
Sziasztok! Írtam egy Facebook csoportba egy posztot, és azt valaki megosztotta. Viszont hiába kattintson rá erre a megosztás fülre, nem látom, hogy ki volt az. Megtudhatom valamilyen más módon, hogy ki osztotta meg a bejegyzésemet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook