Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki milyen tréfákról tud beszámolni? (április 1.) fórum

Ki milyen tréfákról tud beszámolni? (április 1.) (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 2. 09:11

Hirtelen a tanár -korombeli tréfa jut eszembe,a diákok csinálták velem. Mentem a terembe,kinyitottam az ajtót(kifelé nyílt)és belül össze volt tornyozva egy csomó szék,h ne tudjak bemenni:D

vicces volt,bírom az iylesmit,de az az osztály pont előtte volt "nagyon nem együttműködő"(elvittem őket múzeumba,és direkt baromi lassan jöttek visszafelé,h jó sokat késseneka következő óráról,én meg kaptam miattuk)

szóval kivételesen úgy döntöttem,h csak a bajszom alatt röhögök,és visszaadom nekik.

Elkezdtem az agyagot mondani,és jegyzeteltem a táblára,ahogy szoktam,csak..behúztam a függönyt a tábla előtt.Zúgtak csórikámok..de aztán hamar csend lett,mert figyelni kellett arra,amit mondtam,hiszen csak úgy tudták lejegyezni,hallás után.

8. vivieen (válaszként erre: 6. - Katinkaboszi)
2013. ápr. 2. 00:47
:-):-)
2013. ápr. 2. 00:46
Gica66 maximal tetszik az elmenyed :-):-):-):-) prima
2013. ápr. 1. 23:30

Nekem volt egy kollégám, én csináltam vele a viccet, tehát első kézből mesélem.

MIndig cukkolt, hát én a keresztapámnak meséltem éppen, aki sosem ment a szomszédba egy kis tréfáért, ő volt az ötletgazda.


Szóval a férfinek állat-neve volt, mindegy, nem így hívták, de ezt mondom. Farkas György volt.


Jött az elseje, kiugrott napközben valahova, kérte, ha keresik, írjuk fel, majd visszahívja az illetőt, abban az időben még nem volt mobil :)

Megtettem, viszajött, odaadtam a telefonszámot.

Ment, felhívta, én a háta mögött, elbújva leskelődtem, így hallottam, ahogy bemutatkozik,-Farkas György vagyok - mire a választól elsápadt, körbenézett, és közben elszólta magát.

Hogy mondja? Ez az állatkert? :DDDDD

2013. ápr. 1. 20:23

Remélem ezért kitiltás nem jár,de ez ma mindent vitt:

[link]

2013. ápr. 1. 18:37
Nekem egy kedves történet jut eszembe április elsejéröl.Álltalános iskolában a kémia tanárunkrol szol akit Sárkány Elzának hivták és ráadásul egy gyermek néküli öregleány volt.Állandoan orditozot velünk és akit utált azt nagyon tudta utálni és bátmit tett azt nemszerette meg soha sem.Énsem tartoztam a kedvencei közé és állandoan azon gondolkodtunk hogyan tudjuk kiakasztani.Sokunknak a bögyében vot.Mikor 7.esek voltunk eljutott hozzánk hogy április 1jén született.Hát nekünk sem kellett több a táblára nagy bettükkel felirtuk "nagyonsok boldog születésnapot tanárnő".Bejött az osztályba és mikor elolvasta orditva toporzékolva rohantki.Miközben azt kiabálta,büdös kölykök.Hallottuk a tanáriban még sikitozott is.Hát az isten nyugtassa szegény Elzanénit (sajnos már nincs közöttünk)!Az igazgatoi irodában jogossan védekezutünk ,hogy csak születésnapján köszöntöttük.Hát még az Igazgató Nő is csak nevetett rajtunk.Hát ennyi volt az Én április 1 ei legaranyossabb történetem......
2013. ápr. 1. 17:18
:-))))
2013. ápr. 1. 17:15
Találtam egy dögöt a fagyasztóban, mára kiolvadt, Párom megsütötte, kicsit lehetett volna sósabb, de azért elmegy.
2013. ápr. 1. 17:13

jo par eve tortent meg suliba jartam...földrajz oran kovetkezett...mi meg fogtuk magunkat es a padokat ,a szekeket,na meg a tanar asztalat is kivittuk a folyosora...na meg persze a terkepet is felakasztottuk a falra.mi meg szepen helyet foglaltun es vartuk a tanart :-) nagyon tetszett a helyzet... :-)


kivancsian varom a ti trefaitokat is :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook