Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki keresse a másikat? fórum

Ki keresse a másikat? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
9. 57e437462a (válaszként erre: 2. - Li_linda)
2015. máj. 28. 13:11

Nekem ezért van jelenleg csak egy jó barátom (srác), mert ő volt az egyetlen olyan személy, aki akkor is törődött velem, amikor az nem az ő érdekét szolgálta.


Nem volt egyszerű azokat az embereket leépíteni, de ha magadat tiszteled, akkor idővel belenyugszol. Egyszerűen fontosabbnak éreztem magamat és a saját érzéseimet, és nem engedtem tovább, hogy kihasználjanak. Ennek volt kevésbé szerencsés kimenetele is, mert én lettem mindenféle rossznak beállítva. Tudni kell elengedni, és mások felé nyitni.

8. túrógombócka (válaszként erre: 7. - 9c57fd10dc)
2015. máj. 28. 13:05
akkor nem kell elfogadni, ha nem olyan jó barát :P persze ezután már nem is lesz az.
7. 9c57fd10dc (válaszként erre: 5. - Túrógombócka)
2015. máj. 28. 13:03
Igen, és úgy szokás, hogy több lóvét adsz mint amennyibe a vacsi és szállás kerül. Plusz nászajándék...
6. bAdry (válaszként erre: 1. - Li_linda)
2015. máj. 28. 13:01
beteg emberek!
5. túrógombócka (válaszként erre: 4. - 9c57fd10dc)
2015. máj. 28. 13:01
de közben fizeti a vacsorát meg a bulit...
4. 9c57fd10dc (válaszként erre: 3. - Túrógombócka)
2015. máj. 28. 12:59
De kell neki vmi, pénz a menyasszonytáncba :DDDDD
2015. máj. 28. 12:56
ha szeretne meghívni az esküvőjére, akkor nem azért jelentkezett, mert kell neki valami.
2015. máj. 28. 12:56

A topic lényege pedig az lenne, hogy ti könnyen elengeditek azokat az embereket, akik nem jelentkeznek, nem keresnek titeket?


Illetve amikor újra felbukkannak, akkor hallgatjátok a panaszaikat vagy elkülditek őket melegebb éghajlatra?

2015. máj. 28. 12:52

Sziasztok


Ti hogyan kezelitek a barátaitokat?

Rólam tudják a barátaim, hogy igénylem, hogy valamilyen szinten aktívan legyenek jelen az életemben. Internet, viber, okostelefon... Kb. a wc-n ülve lehet két sort írni, hogy hogy vagy, mizu, velem ez van.


Mostanában azt érzem, hogy sokan csak akkor keresnek, ha nekik kell valami. És eltűnnek hónapokra, évekre.


Pl. legfrissebb eset, hogy én írtam utoljára a lánynak 3x legalább, hogy mizu, hogy van, mi a helyzet. Nem írt vissza kb. másfél éve, néha lájkolgat 1-1 képet facebookon. Erre tegnap ír, hogy szeretne meghívni az esküvőjére.


Ez csak nekem visszás? Hogy miért kellene elmennem az esküvőjére, ha másfél éve annyit se tudunk egymásról, hogy élünk-halunk-e?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook