Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki keresse a másikat? fórum

Ki keresse a másikat? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
99. 57e437462a (válaszként erre: 16. - Li_linda)
2015. máj. 28. 21:05
Ott van a válasz. Nem foglalkozol velük, leépíted őket az életedből, keresel új, érdekes embereket. Fájni fáj, de idővel elmúlik. Ha később pedig visszagondolsz erre a döntésedre, tudni fogod, hogy a saját érdekedben tetted ezt. Miért szenvednél, és lennél szamár a ló helyett?
98. ancsika688 (válaszként erre: 25. - Li_linda)
2015. máj. 28. 19:02

Szerintem annyira nem vagy fontos neki,ha e-mailben hív meg az esküvőjére.

Vagy most már így szokás,nem küldenek meghívót?

Tényleg nem tudom.

97. viva70 (válaszként erre: 1. - Li_linda)
2015. máj. 28. 18:54
Én a helyedben megírnám neki, hogy sajnos nem tudok elmenni az esküvőjére, kívánnék nagyon sok boldogságot, aztán ennyi. Nem érdemes tovább kattogni ezen.
96. túrógombócka (válaszként erre: 92. - Kriszta773)
2015. máj. 28. 17:42

hidd el, pontosan tudom, hogy egy csomó dolog nem kölcsönös. de azért egy hasonló témában született fórumban le lehet írni, h igen, voltak ilyen élmények.

amúgy érdekes téma a nők barátsága.

95. kódok (válaszként erre: 91. - Misaki Itó)
2015. máj. 28. 16:46
...amit elfogadsz nem jelent szenvedést:))Kb. ugyanazt írtuk le,bár én nem próbáltam mássá alakítani.Ha nem teljesen úgy cselekszik,amit én helyesnek tartok!
94. 5674644b5d (válaszként erre: 1. - Li_linda)
2015. máj. 28. 16:43

Ezek nem barátok inkább csak ismerősök.

Nekem volt főiskolán egy csajszi akivel egy-két órára együtt jártunk, aranyos kedves volt, de semmi több. Mikor végeztünk még irogattunk egy párszor egymásnak aztán meguntam (igen én) és nem reagáltam többet. Vállalom, azt is hogy ez így nem korrekt, de velem is történt már ilyen. Szelektálj és csak azokkal tördőj akiknek érzed, hogy fontos vagy.


Az esküvőre meg nem mennék el, szerintem csak nagyzolni akar ...

93. kriszta773 (válaszként erre: 90. - Kódok)
2015. máj. 28. 16:41
hát nem tudom, harcoltam már hangyák és influenza ellen is, mindkettőt kiirtottam :)
92. kriszta773 (válaszként erre: 89. - Túrógombócka)
2015. máj. 28. 16:39

hát meg kell tanulnod az életben, hogy attól, mert te valakit nagyon szeretnél, még nem biztos, hogy ő is :) egy barátság kölcsönösen és spontán alakul, nem lehet elvárni, hogy mert én ilyen vagyok veled, te is legyél ilyen velem. az oviban sem játszol tovább azzal, aki folyton a fejedhez vágja a legót :)))))

neked hiányzott, neki viszont előrébb való volt, ha volt pasija vagy éppen más barátnő. nem kényszeríthetted, hogy ugyanolyan fontos legyél te is neki, és ezért nem is nagyon hibáztatható, legfeljebb neked volt rossz érzés, ami érthető

91. Misaki Itó (válaszként erre: 90. - Kódok)
2015. máj. 28. 16:34
Úgy látszik neked ez a lételemed.
90. kódok (válaszként erre: 87. - Kriszta773)
2015. máj. 28. 16:33
Örök érvényű mondat:"Ami ellen harcolsz ,az fennmarad!"
89. túrógombócka (válaszként erre: 85. - Kriszta773)
2015. máj. 28. 16:29

pontosan leírtam a sztorit, nem olvastad el figyelmesen.

jó barátnőm volt ez a lány, sokat beszélgettünk, sok programunk volt. mármint akkor, amikor éppen nem volt barátja :) ráadásul egy értelmes, okos lányról van szó. talán ezért esett nagyon rosszul. nem egy eset volt, hanem sok kicsi, és egy folyamat eredménye, hogy elhidegültünk.

88. kriszta773 (válaszként erre: 86. - Túrógombócka)
2015. máj. 28. 16:29
akkor meg pláne ismerhetted, hogy milyen :) akkor a saját elvárásaidban csalódtál, mert emberkék természetét nem nagyon lehet megváltoztatni :)
87. kriszta773 (válaszként erre: 84. - Kódok)
2015. máj. 28. 16:27
dehogynem jobb, csak hát gondolkodni kéne ;)
86. túrógombócka (válaszként erre: 85. - Kriszta773)
2015. máj. 28. 16:27
egy ember volt ez. azt is írtam.
85. kriszta773 (válaszként erre: 83. - Túrógombócka)
2015. máj. 28. 16:26

erre írtam, hogy valószínűleg nem kezeled jól az emberi kapcsolatokat és kevered. szerintem egy munkaviszonynak semmi köze egy baráti viszonyhoz, azt sem véletlenül mondják, hogy nem jó keverni a kettőt :)


nem arról van szó, hogy ezek az emberkék normálisan viselkedtek veled és te lennél a hunyó. bár őszintén szólva, abban amit leírtál, hogy az egyik késett, de szólt, hogy bocsi, mert ez meg az volt, a másik meg szólt, hogy mégse jó neki, nem találok semmiféle tiszteletlenséget vagy bunkóságot, előfordul bárkivel.


ha meg valaki arra se venné a fáradtságot, hogy szóljon, nem ér rá, csak várakoztat, ahhoz sem úgy kell állni, hogy de te a barátom vagy, hogy képzeled, hogy ilyesmit megtehetsz? hát ha ilyen emberke, akkor erre kell számítani. nem nagyon hiszem, hogy ezekkel te sülvefőve együtt voltál a legnagyobb barátságban, szeretetben, aztán hirtelen egyik sem akart se találkozni, se szólni hozzád

84. kódok (válaszként erre: 82. - Kriszta773)
2015. máj. 28. 16:25
Csodálatos képesség az odafigyelés képessége,bár gondolom nincs bejárásod ezekre a területekre:))Mást érez ezzel kapcsolatban,te is mást.Egyik se jobb,csak MÁS!
83. túrógombócka (válaszként erre: 82. - Kriszta773)
2015. máj. 28. 16:21

akkor próbáld ki a főnököddel ezt a kis fölös hisztit, aztán meglátjuk :)

sztem alapból tisztelni kell a másikat annyira, h nem nézzük madárnak.

82. kriszta773 (válaszként erre: 81. - Kódok)
2015. máj. 28. 16:17
nekem nem kell elfogadnom, neki se engem, hisz nem is ismerjük egymást :) értem én, hogy ilyen emberkék min húzzák fel magukat, csak szerintem pitiáner dolog, és könnyen elintézhető. ha egy ismerőssel megbeszélt programja van, aki lemondja, az nem ügy, ha meg nem is szól, akkor meg lehet neki mondani, hogy gizikém, legalább emeld fel a telefont, mert én se váratlak hiába. ennyi. az ügy, ha egy ismerős lenyúlja a pénzét, meglopja, átvágja, kárt okoz, de ez csak fölös hiszti, amit egy beszélgetéssel helyre lehet tenni
81. kódok (válaszként erre: 80. - Kriszta773)
2015. máj. 28. 16:13
Fogadd el ,hogy nem olyan ,mint te!:))Reakciók nélkül?Talán a szekírozás nem válik előnyödre,így gondoltam:)
80. kriszta773 (válaszként erre: 78. - Kódok)
2015. máj. 28. 16:05
bocsi, de ebből egy szót sem értettem :) egy racionális külső szemlélő lelke kivel törődik? miért kell tiszteletben tartani egy személyiséget? meg hogy lehet valakit reakciók nélkül elfogadni? az mán szegénykém hulla, reakciók nélkül
79. kriszta773 (válaszként erre: 77. - Túrógombócka)
2015. máj. 28. 16:03
nem tudom, akikkel én nagyon fiatalon is jó barátságban voltam, azok iránt ugyanúgy érzek, még ha ritkán is találkozunk. akikkel akkor sem alakult ki szorosabb viszony, érdeklődés egymás iránt, azokkal most sem
78. kódok (válaszként erre: 76. - Kriszta773)
2015. máj. 28. 15:50
Mi a racionális külső szemlélő számára,ha a lelke nem törődik ezzel?:))Tiszteletben kéne tartani a személyiségét,de talán annyit lehet, figyelni a másikat és megtanulni reakciók nélkül elfogadni :))
77. túrógombócka (válaszként erre: 76. - Kriszta773)
2015. máj. 28. 15:45
sztem meg az emberek változnak és más lesz fontos az életükben. lehet, h valakivel ifjabb éveidben jól elvoltál, de ha változnak az életkörülmények, másképp viselkedik.
76. kriszta773 (válaszként erre: 75. - Túrógombócka)
2015. máj. 28. 15:40

nekem erről a témáról az a véleményem, hogy a barát az, akiben soha nem csalódsz. lehetnek rossz napjai, lehet néha idegesítő vagy bármilyen. ha csalódsz, akkor nem (csak) a barátod hibája. a tiéd is ugyanannyira, mert rosszul méred fel az emberi kapcsolatokat

nekem is van sok ilyen-olyan téren megbízhatatlan ismerősöm, de nem a barátaim, és nem is csalódok bennük, mert ismerem őket, tudom, mire számíthatok :)

75. túrógombócka (válaszként erre: 74. - Kriszta773)
2015. máj. 28. 15:38
azért bocsi, hogy nem vagyok amnéziás, és a témáról eszembe jutott :)))
74. kriszta773 (válaszként erre: 71. - Túrógombócka)
2015. máj. 28. 15:37
pont erre írta, hogy túlliheged. 10 éve nincs az életedben, már rég el kellett volna felejtened, nem felemlegetni és drámázni :) a legtöbb ilyen ember nem azért viselkedik így, mert téged akar megbántani, hanem mert eleve ilyen természetű, másokkal is megcsinálja
73. túrógombócka (válaszként erre: 72. - Kriszta773)
2015. máj. 28. 15:36

mint írtam, ez régen volt, és egy 5-6 éves barátság.

természetesen vannak barátaim. ha nem ér rá, lemondja, vagy lemondom, semmi probléma, de nem hülyítjük a másikat. sztem ez egy alapdolog.

72. kriszta773 (válaszként erre: 69. - Túrógombócka)
2015. máj. 28. 15:35
szerintem rosszul kezeled ezeket a dolgokat. ha valakivel közös programot beszélek meg, és nem jön el, nem is szól, utána nem kapok magyarázatot, ráadásul ezt többször eljátssza, nyilvánvalóan nem fogok többet közös programot szervezni vele :) lehet, hogy téged azért érint az ilyesmi érzékenyen, mert kevés barátod van, és azok is többnyire ilyenek (amiket ugye nekem kívántál). persze, hogy ha nincs más barát, ismerős, akivel rendszeresen tartod a kapcsolatot, jól megvagytok, akkor felnagyítod ezeket és nagy ügyet csinálsz belőle. ha vannak másmilyen barátok, akkor egy vállrándítással elintézed, hogy na erre se lehet számítani, azt annyi :)
71. túrógombócka (válaszként erre: 70. - Michelle.r)
2015. máj. 28. 15:34

ez a barátnő már vagy 10 éve nincs az életemben. amúgy ennek nem örülök, mert nagyon kedveltem. de ami nem megy, nem kell erőltetni és nem akarok púp lenni senki hátán. :)

de nehogy már én legyek a szemét dög, amiért rosszul estek a hasonló dolgai.

nem is jutott évek óta eszembe, csak a témáról.

70. michelle.r (válaszként erre: 68. - Túrógombócka)
2015. máj. 28. 15:31

Ne pörögd túl, nyilván olyan emberek, amilyeneket te kívántál neki.


Nem értem, miért kell jópofát vágni valamihez, ami nem tetszik, utána hónapokkal, évekkel ezen kattogni. Gondolom, Kriszta is kb. úgy gondolta, ahogy én: azért nincsenek körülöttem ilyen emberek, mert ha konfliktus van, megbeszélem, elmondom. Ahogy felnőtt emberek szokták :))

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook