Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki hogyan fogadja azt a tényt, hogy 50 éves lett? fórum

Ki hogyan fogadja azt a tényt, hogy 50 éves lett? (beszélgetős fórum)


1 2
38. 80ASIQ (válaszként erre: 35. - Winny)
2009. febr. 18. 22:13

Köszönöm a gratulációt! :)

Amikor gyerek voltam, még voltak tyúkjaink és két kakas. Amikor a kakas a tyúkra rá, azt mondtuk, tojózza a tyúkot. Kár, hogy a szülői értekezleten nem lehetett tojózni! :D

37. Maja60 (válaszként erre: 8. - Hmv.)
2009. febr. 18. 12:36
Örülők hogy ilyen optimistán gondolkodnak akik elmúltak ötven évesek így is kell.Én sem foglalkozom vele élem az életemet.Igaz már sok változás történt rajtam de nem fáj és örülök minden napnak hogy megélhetem.
2009. jan. 23. 17:24

Én is betöltöttem az ötvenedik életévemet, de nekem csak a virágok száma nőtt a csokorba, kosárba.

Kicsit furcsa, de igaz,hogy betöltöttem az ötvenet!

35. winny (válaszként erre: 34. - 80ASIQ)
2009. jan. 23. 17:02

Most vettem észre,hogy írtál.

Gratulálok!

A tyúkólban:)) hogy maradjunk a példánál nem lehet kilógni a sorból:D

34. 80ASIQ (válaszként erre: 33. - Winny)
2009. jan. 21. 22:18

52 évesen még sem gyógyszernél, sem unokáknál nem tartok. Egyéni szoc problémám, hogy későn nősültem. A gyerek sem foggant meg azonnal. Szülői értekezleteken mi vagyunk a legöregebb szülők. :(

Igaz, csak egyszer voltam, vita kerekedett abból, hogy (a sok tyúk!**) fizessünk-e 300 Ft-ot valamire fejenként vagy sem. Mondtam a tanárnőnek, hogy kérek engedélyt távozni, kész vagyok a 300 Ft-ot fizetni, ha mégis úgy döntenek.

Az asszony otthon: Te ezt meg merted csinálni?? Nem vagy semmi!

(Nem értem. Olyan merész dolog ez?)

** Bocs a tyúkért! :D

33. winny
2009. jan. 21. 18:32

Az 50.évemet betöltve rájöttem,hogy észrevehetetlenné válik az ember.A beszélgetések az ismert gyógyszerekről és az unokákról folynak...

Így 60.után annyira megszokja az ember,hogy komoly meglepetést okoz,ha beszélgető társra találok.

Még nem késő:DDDDDDDDD

32. 80ASIQ
2009. jan. 20. 12:51
Néhány évvel ezelőttig én sem éreztem semmi vészest. Szerveztünk egy focimeccset, felnőttek, gimnazisták vegyesen. Azt hittem, hű, de jó lesz! Affene! Léptem hármat, elfogyott a levegő! Keserű felismerés! Persze ha többet mozognék...
31. s.irma
2009. jan. 18. 18:29
Karácsonykor születtem. A 40.hatalmas buli volt. Vártam az 50.-et. Szép családi ünnep volt. Nem volt felhajtás. Most már betöltöttem az 52. is. Jól érzem magam a bőrömben és tudom, hogy valahol az idő megállt úgy 40 körül. Hál istennek nemcsak belül hanem szerencsémnek köszönhetően kivül sem látszik.
2009. jan. 18. 18:11
Hát nem voltam nagyon oda érte. Sajna már 55 is elmúltam, de azért jól érzem magam a bőrömben:)))
2008. dec. 27. 14:52
48 múltam.Gondolatban tervezem az 50. partyt.Remélem szuper buli lesz.Ha nem akkor sem történik semmi.majd jön a 60,70,80.... :-D
2008. okt. 22. 21:44
Én nem foglalkozom a korommal.Valahogy úgy érzem, megállt az idő, úgy 35-38 éves koromnál.De ha számolgatni kezdek...(54)Szerintem mindenki annyi idös, amennyinek érzi magát. Láttam magába fordult, életunt huszonévest is, de ott van előttem anyukám példája is, aki 77 évesen is festeti a haját, manikűröz, lakkoz,szépen és stilusosan öltözködik, ad magára.Szóval az éveink száma csupám egy szám.Az a fontos, mennyinek érzed magad.Apropó! A nyáron kipróbáltam a családommal a Balaton-bobot.Fantasztikus volt!Aki teheti, próbálja ki.Van ott egy túlélő pálya is.Remek!A 28. házassági évfodulónk "tiszteletére" megbeszéltük a férjemmel, hogy egy barlangtúrára nevezünk be.Szóval ennyit az évekről...
2008. okt. 22. 20:54
Amikor Törökországban felköszöntöttek nyaralásomkor,egy pillanatra meglepődtem hogy ötven?? úristen nem hiszem el,de nagyon jól érzem magam,abszolut nem érzem,hogy már 52 vagyok.Engem nem zavar.
2008. okt. 20. 20:12
van egy ismerösöm aki kb.56-57 éves a mai napig valamilyen hormontabletákat szed,hogy elne muljon a havi vérzése.egy csinos nőről van szó,nagyon oda van a ffiakért is.idáig nem értettem,kicsit néha megmosolyogtuk,talán ki is beszéltük(amit már szégyelek)de mai ésszel talán felfogom,hogy mik voltak ezek a dolgok nála,szerintem nem tudta elviselni az öregedést,a korát!egy inteligens okos nőről beszélek máskülönben,szerintem félt vagy még mindig fél.igy,hogy az 50 felé közeledek kezdem átérezni a lelkivilágát.
2008. okt. 20. 19:45
Engem már az is megvisel, hogy 45 vagyok. Mi lesz később?
2008. okt. 20. 19:20
Nem nagyon foglalkoztam vele már 3éve, hogy ötven voltam.Élem a mindennapjaim és míg nem kell orvoshoz járni addig a korom nem is foglalkoztat.Mindenki annyi idös,ahánynak érzi magát.
2008. aug. 26. 11:33
Háááát..., nincs mit tenni, ez is eljött, tudtam, hogy egyszer ennyi idős leszek. Ez nem egy pillanatnyi érzés, én már 55 éves vagyok, elég hosszú idő kellett ahhoz, hogy felfogjam. Az ember ezzel nem is foglalkozik, éljük az életünket, mintha "mi sem történt volna". Végül: nem is történt semmi különös. Akkor kicsit kellemetlen, mikor néha előkúszik onnan valahonnan hátulról, hogy Hűha, én már ennyi éves vagyok. Ezek nem kellemes pillanatok, de próbálom a humoros oldaláról nézni a dolgot. Ennek a kornak is megvannak a szépségei, izgalmai, kihívásai... Szóval éljünk, mi 50-esek, mindent bele!
2008. júl. 21. 07:08
Engem nem rázott meg különösebben,hogy betöltöttem az 50-et.Tetszik nem tetszik az ember nem tud rajta változtatni.Amikor fiatalok mondják heccből,hogy milyen öreg vagy,azt szoktam mondani én már megértem,de te nem biztos,hogy meg fogod.De ha vissza gondolok,a mostani 60-70 évesek is már egész másképp viselkednek,öltöznek,mint régen.
21. bobke
2008. jún. 7. 13:29
Én 52 éves vagyok.Egy kicsit félve vettem hogy ha betöltöm,nem 50-fele hanem 60-fele fogok járni.
20. winny
2008. jún. 1. 19:02

Boldogan emlékezem rá!

Innen a 60-on túlról.DDDDDDDD

2008. jún. 1. 18:55
Még 5 évem van addig, de nem aggódok :DD
2008. jún. 1. 18:03
Még van 3 és félévem, remélem jól:)
17. 80ASIQ
2008. jún. 1. 17:51
Nem túl vidáman. Az ember életének 2/3-a ezzel odavan! És ha túlmegyek a 75-ön, akkor mi van? Életnek élet, de millió bajjal. Jobb a tiniknek, 20 éveseknek!
16. Anny50
2008. máj. 15. 14:50
Köszönöm NOA és viszont kivánom!!!
15. NOA (válaszként erre: 14. - Anny50)
2008. máj. 15. 13:22
Ennek szívből örülök:)Mint nagyi érezd fontosnak magad.Jó egészséget hozzá és sok vidámságot:)
14. Anny50
2008. máj. 15. 12:31

Szia NOA!!

Nagyon igazat adok nektek, a téma felvetésekor még eléggé elszomorított, hogy betöltöm az 50. évemet. Ma már másképp gondolom, igaz eddig se zavart a korom, de ez meglepetti ami most történt velem. Azóta eszembese jut:)Megy minden tovább a maga útján, fiatalnak és boldognak érzem magam. Októberben (vagy novemberben) megszületik a 3. unokám, és nagyon nagyon örülök:)) már annyira várom:))

13. NOA
2008. máj. 15. 11:49

Gimis korunkban nagyon öregeknek gondoltuk a 25 éveseket:)Harmincasokra meg valósággal felnéztünk mint valami vén satrafákra:)A középkorú nagyanyók mint én őszek voltak, zoknikat stoppoltak fekete ruhát öltöttek és maximum templomba jártak reggelente esetleg a tűzhely mellett álltak.-emélkeimben.


Sokminden megváltozott azóta, változtunk mi is.Többre vágyunk igényesebbek lettünk és magával hozza azt, hogy észre sem veszem a korom, csak apró jelek figyelmeztetnek rá , hogy a fürgeségem a memóriám nem a régi.Szerencsére jókat röhögünk mi egymáson is vének.Nem fogom, föl tragádiának az idő múlását, tenni nem tudok ellene semmit akkor meg minek bánkódjam, hogy elszáll felettem az idő:)

12. Anny50
2008. máj. 14. 16:01

Szia Ildio!

Egyetértek veled, sajnos bármennyire is azt mondjuk, hogy ki mennyinek érzi magát, az számít. Sajnos jönnek a priblémák, leginkább mozgásszervi, de ha egyszer elkezdesz orvoshoz járni, akkor sajnos folytatod is:( Elkeserítő!! Jó lenne , ha mindennapunk egyformán jól sikerülne, és nem fájna itt, vagy ott.

2008. ápr. 15. 14:13

Szia !

Nekem az a véleményem ,hogy ötvenet túl már jönnek a bajok. / egészség, fáradékonyság hormonok/

Az 50 évet önnepeltük Valami csodás volt a gyerekeim megleptek léggömbök sokasága felírat Boldog szülinapot anya . Torta 50 gyertyával.

Meghivták a mamákat testvéremet úgy hogy én semmit nem tudtam róla . Könnyeim nyeldesve örömömben.

Tudom nem erre vagytok kiváncsiak.

Igen elmondhatom ,hogy az 50 et megéltem.

Mindenki olyan idős mint amilyennek érzi magát.

Van amikor 80 érzem ,de van amikor csak 30 nak.


Egy 52 éves

10. Anny50
2008. ápr. 6. 14:15

Sziasztok!

Hmv igazad van!! Már lassan kezedem megszokni:))Na igen , majd az lesz egy nagy dolog, persze ha megérem!!! És igen, hát végül is ennyit már éltünk, más ennyit se!! pitzburg köszike és téged is:)))))) további szép napot!!

2008. ápr. 3. 18:41
Isten éltessen benneteket továbbra is! :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook