Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki, hogyan dolgozta fel magában a vetélést? A gyászt? fórum

Ki, hogyan dolgozta fel magában a vetélést? A gyászt? (beszélgetős fórum)


2019. aug. 13. 07:53

Ezt ajánlom Neked szeretettel: [link]



Illetve járja az országot Martin Hudacek "a meg nem született gyermek" című szobra. Ezen szobor előtt bárki meggyászolhatja meg nem született gyermekét. Itt van, mikor hová viszik a szobrot: [link]

5. Viva100 (válaszként erre: 3. - Amina93)
2019. ápr. 30. 16:46
Tudom nekem is ezt mondta az orvos mikor másnap haza jöttem hogy fiatl vagyok még lehet még kisbabaám de időt szeretnék hagyni magamnak meg a lelkemnek is.
4. Viva100 (válaszként erre: 2. - 0adc8842b1)
2019. ápr. 30. 16:44
Igen van hiszen a család melletem áll. Csak nem tudom hogy mi volt amit rontottam vagy nem rt 6 hetesen is voltam benn vele korházban ott annyit mondott az orvos hogy korai terhességnél elő fordul hogy barnás folyás lép fel.
3. Amina93 (válaszként erre: 1. - Viva100)
2019. ápr. 20. 15:49

Szia!

Bután hangzik,de igaz.annak idején nekem is ezt mondták. Ha újra sikerülne teherbe esni,talán megnyugodna a lelked. En csak igy tudtam feldolgozni az első gyermekem elvesztését.

2. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Viva100)
2019. ápr. 20. 15:28
Vissza tudsz gondolni, mit ronthattál el? Mert ha nem foglalkoznál vele és nem hibáztatnád magad, hamarabb rendbe jönnél. Sajnálom ami történt ismeretlenül is, de ha mondjuk a dohányzás, túl hajszolt munka, esetleg idegeskedés lehetett az oka, akkor valóban sürgősen változtatnod kell. Gyász? Szörnyű, de valami valamiért történt és nem tudhatjuk miért, talán oka volt. Remélem vannak körülötted jó emberek, akik veled éreznek. Szebb ünnepet kívánok.
2019. ápr. 19. 23:01

Sziasztok!


2018,02,20 án sajnos elvetéltem a második gyermekünkel 8 hetesen. kicsit fáj de még is mindig eszembe jut a dolog csak erről idegennek már mint pl.:pszihológusnak. Van egy 1 éves lányom ő ki tölti nekem az életemet szeretem imádom. Csak lehet hogy azért van ez nekem hogy lehet valamit én rontottam el......

:( :( :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook