Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki az úr a háznál - avagy ember tervez, ital végez fórum

Ki az úr a háznál - avagy ember tervez, ital végez (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ki az úr a háznál - avagy ember tervez, ital végez

1 2
2012. szept. 26. 10:15

Sajnos tényleg sok nő válik a GYES alatt alkesszé..:(( Sok ilyen van körülöttem:(( A gyerekeiket nagyon sajnálom!:((

A saját családomban is van,ő úgy kezdte,hogy kb.12 éves korában a szülei csak legyintettek,ha a távozó vendégek poharainak aljából kiitta a maradékot.Csak 1-2 korty...Most 45 éves,és totál alkesz..A gyerekei szenvednek,a férje szenved,de te "túl magasan" vannak ahhoz,hogy a "szégyent kiteregessék"..:((( Anyuka nem hajlandó segítséget kérni,apuka így nem tud segíteni,a gyerekek csendben szenvednek...Nem koszosak,nem elhanyagoltak..de szenvednek..Most van 1 kis baba is,(nem vette észre időben,hogy terhes) és a gyerekek rettegnek,mi lesz,ha ők suliban vannak,apa dolgozik,anya meg esetleg beájul...:((

6. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Banyaci)
2012. szept. 26. 09:51
A nők GyES alatt válnának alkoholistává, hát ez kicsit túlzás! Mi motívált, hogy megírd ezt a "cikket"?
2012. szept. 26. 09:42
Én ismertem egy ilyen iszákos dr.nőt borzasztó volt. Egy nőnél még rosszabb, ha iszik.
4. c6fc3a0d5b (válaszként erre: 3. - Szöszi71)
2012. szept. 26. 09:41
Van munkája?
2012. szept. 26. 09:24
Az én párom se vallja be, hogy segítségre szorul. Hétközben titokban iszik, csak ez kiderült, mert azért érződik és tegnap szembesültem is vele, hogy iszogat a cimborákkal. Rossz volt.
2012. szept. 26. 09:19
Csak azon lehet segíteni, aki hagyja magát.Az alkoholisták többségén nem lehet segíteni, mert be sem vallja magának, hogy ő beteg.
2012. szept. 26. 09:08
"Komor, mogorva férfiú
Volt Orbán,
Bár oly vidám hajnal pirult
Az orrán." Szól a Petőfi Sándor verséből vett idézet. Igen, de ha a családunkban pirul valakinek gyakran az orra, már nem is olyan vidám ez az egész. Főleg akkor, ha a családban kicsi gyerekek vannak és az ital kifordítja önmagából a szülőt, nagyszülőt.

Ugrás a teljes írásra: Ki az úr a háznál - avagy ember tervez, ital végez
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook