Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki a hunyó? fórum

Ki a hunyó? (beszélgetős fórum)


12. ea010c7029 (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2011. dec. 14. 10:45
Szerintem a nő csak azt kapja,amit ad(ott). Először csak az egyik pasitól,de ha nem vigyáz hamarosan a másiktól is. És akkor jön a'2 szék között...' című rész. De akkor legalább már nem lesz min agyalni...
11. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2011. dec. 13. 15:11

nem tudom,mit várt ez a nő,hogy meddig fog egy férfi futni egy kapcsolatban élő nő után???

..ha jól mennek a dolgok,ha nem

2011. dec. 13. 14:22
Először megpróbálnám kideríteni, a nő miért nem boldog a párkapcsolatban. Ha megvan a hiba, azt tanácsolnám neki, próbálják megjavítani a kapcsolatot, mert anno valamiért beleszeretett abba a pasiba. És ha egy bizonyos időn belül nem oldódik meg a dolog, azt mondanám, lépjen ki abból a kapcsolatból, mert így mindkettőjüket becsapja. Utána talán felvehetné az elhanyagolt pasival a kapcsolatot. De csak azután, hogy az előzőt végleg lezárta.
9. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2011. dec. 13. 13:52
Én inkább azt mondanám, hogy mind a három ráfaragott. Nem kell hibást keresni. Ez lett, és kész.
2011. dec. 13. 13:36
tehat a no erzelileg instabil es 2 ferfitol is fugg egyszerre..?!
7. e16fe97baf (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2011. dec. 13. 13:34
sok a gondolat...kevés a tett és az érzelem...élj és élvezd minden pillanatát!
6. ina87 (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2011. dec. 13. 13:31
minek is keresné a fiu a nőt hisz a nő nem tudja eldönteni mit is akar,ha a fiúval jobb hát legyen vele,csak azért nincsenek együtt mert a nő fél ugyan már ez baromság hisz egy olyan kapcsiba él ami már nem müködik,nem volna jobb ha abba volnál amelyikbe boldog vagy és idővel lehet még szerelem is lesz belöle,de ha még sem akkor mit veszitesz annyit hogy majd rosszul érzed magad egy olyan kapcsolatban hol a párodat csalod és boldoság meg nincs.
2011. dec. 13. 13:28
Nem értem, miért fáj, Te dobtad ki azért, mert inkább a biztonságot választottad a szerelem, szeretet helyett...
4. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2011. dec. 13. 13:28

A férfi-női szerep itt mindegy is szerintem. Ha valaki összetöri magát, keresi a másikat, de mindig csak elutasítást kap a másik bizonytalansága, döntésképtelensége miatt (ebben az esetben), akkor egy idő után feladja. Ez nem mehet a végtelenségig.

Ilyenkor meg kell próbálni a megfordítani a fejedben a dolgokat: Ha Te mindent megtennél egy másik emberért, de csak visszautasítást kapnál, akkor egy idő után nem fújnál visszavonulót?

2011. dec. 13. 13:24
Ennyi elutasítás után dehogy keresném a nőt...de ezt lehet egy férfi jobban meg tudja mondani :)
2011. dec. 13. 13:21
Miért lenne bárki is hunyó? Az emberi érzelmek már csak ilyen bonyolultak tudnak lenni.
2011. dec. 13. 13:18

adott egy nő aki párkapcsolatban él, de nem boldog. Összejön egy sráccal akivel ugyan ritkán találkoznak, de akkor nagyon jó nekik együtt. A nő olyan lelki és testi boldogságot kap tőle amit a hosszú párkapcsolatában soha, de még előtte sem kapott senkitől. A barátja viszont nem a szerelmet "csak" a biztonságot adja neki ami viszont soha nem volt az életében.

A srác a hosszú hónapok alatt minden nap keresni, akarja tudni, hogy van és látni akarja minden héten. A nő nagyon passzív, mert vacilál és nem tudja mit akar. Boldognak lenni vagy biztonságban lenni. A fiú több programra hívja, felajánl segítséget is (munka), de a nő nem fogadja el és úgy tűnik csak a boldog órák érdeklik. A srác pedig többször elmondja rá számíthat és nem csak olyan értelemben.

A nő mindvégig magában tartja az érzéseit, minimálisan mutatja ki, de közben nagyon szereti a fiút csak bizonytalan. Sosem keresi csak reagál a megkeresésekre. Aztán már nem tartható fent tovább ez az áldatlan állapot és vége szakad, mert több nem lehet, látszólag a nő miatt aki gyáva és fél lépni. Nem bízik a fiúban, de legfőképp saját magában. Aztán még hónapokig keresi a fiú, hogy hiányzik, vágyik rá és nagyon fontos neki. Kap válaszul egy "te is nekem"et. Aztán eltűnik a ködben és a nő összetörik teljesen. Már haragszik és okolja a fiút, hogy miért nem jön újra, miért nem keresni, hiszen mindjárt itt a karácsony és elvileg fontosak egymásnak. :-(


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook