Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Két test egy lélek? fórum

Két test egy lélek? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 20. 08:41
Más vélemény??
3. bba4279fac (válaszként erre: 2. - 3265084553)
2011. jan. 18. 18:05
de egyáltalán nem is gondolunk rá...csak hírtelen történik, és akkor csak nézünk..
2. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Bba4279fac)
2011. jan. 18. 17:55
Szubjektív megerősítés tévszméje. Minél jobban belelovaljátok magatokat, annál több látszólagos összefüggést fogtok találni.
2011. jan. 18. 17:45

Hali mindenkinek.A segítségeteket szeretném kérni.

Annyi a történet, hogy megismerkedtem egy sráccal.Barátok lettünk nyáron, és azóta egyre többet találkoztunk..már napi szinten...ma már naponta több órát..és azon kaptuk magunkat, hogy folyton ugyanarra gondolunk.ez önmagába még nem jelent semmit, jó barátoknál ez így szokott lenni..de mi már elértünk ahhoz a szinthez hogy hihetetlen, de ugyanazok a dolgok történnek velünk..pl ha neki fáj a feje nekem is, ez csak egy egyszerű példa volt.de úgy például hogy nem is vagyunk együtt, csak meséli..meg millió ilyen dolog..és ez napról napra egy durvább.nem tudom megérteni miért van ez, ilyen még nem volt.Meg pl ha arra gondolok hogy jöhetne már..hirtelen megjelenik.meg kimondja amire gondolok.meg stb stb..

Én vízöntő vagyok, ő mérleg levegő jegyűek mind a ketten, de eddig nem volt más mérleggel ilyen jellegű kapcsolatom.

Meg volt olyan hogy nekem háttal volt, és tudta mit csinálok. azt hittem leesek a székről ugy meglepődtem.

meg elég egymás szemébe és tudjuk mire gondol a másik.

A saját testvéremmel akivel nagyon imádjuk egymás, sem ennyire elmélyült a kapcsolatunk, csak vele.

Ő nem hisz az ilyen dolgokban, de én nagyon és tudom hogy okkal történik, de nem tudom miért vagy hogy mi ez.És amúgy szeretem őt, szerelmes vagyok belé..ő nem tudom mit érez.De nagyon nagyon jól elvagyunk.

Valaki meg tudná nekem ezt magyarázni?

Például ha elszakadna tőlem, hogy viselkedne, milyen reakciója lenne.Vagy továbbra is ilyen lesz a kapcsoltunk és még mélyebb?Mitől alakulhatott ez ki nálunk?Vagy nem tudom, össze vagyok egy ideje zavarodva.Kélek titeket segítsetek megérteni nekem ezt.Ha van valami kérdés amitől valaki megtudná fejteni a dolgokat, szívesen válaszolok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook