Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Késik a menstruációm!!! Segítsetek, mit tegyek? fórum

Késik a menstruációm!!! Segítsetek, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
120. 099c0bed40 (válaszként erre: 119. - Yasminka85)
2015. márc. 2. 06:19

Szia, ha védekezés nélkül él valaki nemi életet akkor mindig van esély arra hogy teherbe essen még akkor is ha nem benne ment el a fiú.


Tesztet már lehet csinálni, de jobban jártál volna ha beveszed az esemény utáni tablettát. ( ez nem megrovás, puszta ténymegáálapítás illetve tanulság a jövőre nézve).

2015. febr. 28. 19:05

Sziasztok!


Sajnos van egy kis problémám.

2 hete együtt voltam egy sráccal. Volt,h óvszer nélkül is, de nem ment el. Persze azóta a srác eltünt, úgy látszik csak azt akarta. :(

1 napja késik a menstruációm. Kezdek félni. Igazából azóta félek, nehogy baj legyen. Lehet emiatt is késik. Semmi jel nincs,ami terhességre utalna.....esetleg az,h néha van hasszurkálás. Meg 1 hete görcsölt az alhasam, de ez régebben is megvolt. Ráadásul erőlködésre kis hüvelyi vérzésem is volt.

Tesztelni majd hétfőn szeretnék, ha addig nem jön meg.

Már rozmaring teát is ittam 3 napon át, de semmi. Szerintetek van rá esély,h baba legyen? Nagyon nem szeretném így.

2012. nov. 30. 14:21

Köszönöm szépen a tanácsokat, hozzászólásokat. Megjártam a nőgyógyászt, azt mondta, hogy vérzésem van, csak kevesebb mennyiséggel, ez természetes dolog. Beakarná állítani a menstruációmat fogamzásgátló tablettával, de nem lehet, mert magas a bilirubin szintem, szóval maradok az összevisszaságnál ha menstruációról van szó.

Köszönöm szépen még egyszer! Sziasztok!

2012. nov. 24. 19:12
Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz. Nekem is voltak ilyen problámáim, volt,hogy több hónapra kimaradt, de nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy ez nem baj, majd beáll egyszer. Semmilyen tablettát nem szedek rá, mondjuk nekem cisztám volt, de mióta megműtöttek azóta se jobb, így csak a hormonokra tudom fogni ezeket.
116. 099c0bed40 (válaszként erre: 113. - Mesike55)
2012. nov. 18. 08:39

Szia, hormonzavar vagy PCO okozhat többek között hosszas vérzéskimaradásokat, de valóban az a megoldás hogy el kell menni nőgyógyászhoz.

Ő nyilván csináltat kiegészítő vizsgálatokat( UH, vérvétel) és biztosan kapsz tanácsot Tőle a továbbiiakra nézve is.

115. acuko (válaszként erre: 113. - Mesike55)
2012. nov. 17. 22:46
Nem értem, milyen választ vársz. Mindent elmondtál, a választ is megadtad. Anyukád is azt javasolta, hogy menj orvoshoz. Ezt kell tenned.
114. acuko
2012. nov. 17. 22:41
Mintha Veres Pali bácsi rovatát olvasnám a Magyar Ifjuság magazinban.. :)
2012. nov. 17. 22:30

Sziasztok!


21 éves vagyok, már 7 éve menstruálok. Anyukámtól tudom, hogy neki sosem volt rendszeres. Lehet van összefüggése lehet nincs, nem tudom, de nekem sem rendszeres.. Talán 1 évig az volt, mindig napra pontosan megjött, de április óta felborult az egész. Abban a hónapban annyi stressz ért, mint még soha. El tudom képzelni, hogy azért borult fel. Azóta a menstruációm össze-vissza volt, hol késett másfél hónapot, hol volt köztes vérzésem is, amivel egyből orvoshoz mentem, Ő azt mondta, hogy nyugodjak meg, van ilyen ha terhesség kizárva akkor nincs probléma. Most pedig a legnagyobb problémám, hogy utoljára szeptember 24-én menstruáltam és azóta nem jött meg.. Van barátom, természetesen védekeztünk/védekezünk. Vettem azért egy tesztet, hogy megnyugodjak, negatív lett. Most kértem időpontot nőgyógyászhoz, szerdán kellene mennem, de nem tudom még, hogy mi lesz belőle, mert tegnap óta nagyon fáj a derekam, a mellem már 2-3 hete, hogy fáj (ahogy a menstruációm előtt is szokott fájni), a hasam enyhén görcsölget. Szóval mint aki megakar jönni. Estére jött is némi vér, de nem mondanám menstruációnak. Ma reggel a legkisebb tampont használtam, 6 óra elteltével telt meg, de azóta nem használok semmit, mert alig jön..

Fogamzásgátlót soha nem szedtem, de nem is szedhetek, mert a bilirubin szintem nagyon magas. Nem tudom mi tévő legyek, édesanyám a nőgyógyászt javasolja, de ez természetes. De ha tovább folytatódik úgymond ez a "pecsételő vérzés", másik időpontot kell kérnem a nőgyógyásznál, de ha kell így is megvizsgáltatom magam.

Előre is megszeretném köszönni a választ/válaszokat!

2012. nov. 2. 11:33

Sziasztok!


Nekem is késik a menstruációm. A hyelzet a következő: kb. 3 évig fogamzásgátlót szedtem és az orvosom mondta hogy 3 hónapot szüneteltetnem kellene. el is kezdtem, 2 hónapnál tartok, ez idő alatt rendszeresen volt nemi életem, védekeztünk óvszerral természetesen. Első hónapban 26 napra megjött, és most kellene szintén megjönnie, viszont már a 30. napnál tarok. Egy hete már nagyon fáj a hasam, meg más jeleit is érzem a menstruációnak, de remélem nem csak bemesélem.

Ami még hozzátartozik, hogy a napokban beteg voltam/vagyok is még, és lázcsillapitót kellett bevennem és c-vitamint, amiről olvastam, hogy eltolhatja a menszeszt. nem gondolom, hogy lenne mitől félnem, de mióta nem szedem a gyógyszert, folyamatosan rágörcsölök a dologra. Légyszi írjatok, lehet, csak a betegség miatt csúszik egy kicsit?

111. dani21 (válaszként erre: 110. - Zebracsikó)
2012. júl. 5. 15:49
nem gumival videkeztünk és mindig az aktus elött kivettem
110. zebracsikó (válaszként erre: 109. - Dani21)
2012. júl. 4. 23:16
a teherbeesésre nem gondoltatok?
109. dani21
2012. júl. 4. 23:04
Sziasztok a barátnömnek pénteken kelett volna megjönie és adigra szokás szerint megis keményedtek a mellei, de pénteken voltun fürdőben fürdeni és nagyon hideg volt a viz, másnap enyhe fájdalmat érzett bal oldalt a hasa alatt majd vasárnap még kicsit jobban fájt neki..azóta már nem fájt neki,de nemis jött meg még neki holott már 5napja megkellet volna jönnie. Szerintetek mitöl késhet? fölfázhatott a petefészke v? válaszaitokat elöre is köszönöm
2012. ápr. 27. 22:23

Sziasztok!


Nekem 8 napot késik :(

Fogamzásgátlót szedek..msot hagytam abba emiatt hogy nem jött meg..a teszt negatív lett...

Mitől lehet? :(

107. gubics
2012. ápr. 23. 09:38
A lehet akkor az otleteket levélben kuldjétek mert nem mindíg van idom olvasni a forumot.koszike
106. gubics
2012. ápr. 23. 09:35

Sziasztok.Erika vagyok 18 éves.

áprílis 18.án kelett volna megjonnie a menzeszemnek és még mindíg nem jott meg.a párommal rendszeres a nemi életunk de mindíg médekeztunk és nem volt semmi probléma.Szokott késni de maximum 3 napot és nem tobbet.1 évig szedtem fogamzásgátlo tablettát borproblémák miatt most márciusban hagytam abba lehet,hogy felborult az egyensúly a szervezetemben és attol.Mi a véleményetek?

2012. márc. 5. 20:59
Megjött! lehet a rozmaring tea segített. :)
2012. márc. 3. 10:45
Kedden pedig nőgyógyász.
2012. márc. 3. 10:45
Már teszteltem. De holnap újra fogok. Meg iszok rozmaring teát, azaz tegnap este ittam egy csészével, meg majd ma munka után is iszok.
2012. márc. 3. 10:26

Hali!

Én vennék egy tesztet a helyedben mert ha már 8-10napja késik akkor tesztek is mutatnak valamit...akkor már biztosabbat tudsz.

De ha negatív a teszt, akkor lehet hogy hormonzavar, vagy esetleg valami más van a dolog mögött...egy nögyógyászhoz is érdemes akkor elmenni, ha teljesen kimarad.

101. 303b0747dd (válaszként erre: 100. - 5404289bd6)
2012. márc. 3. 09:21
Lehet ennek több oka is,menj dokihoz.Ciszta,hormonzavar,vagy csak egyszerűen késik,vagy kimarad 1hónap.
2012. márc. 2. 08:19
8-10 napja késik. Ideges vagyok mostmár nagyon. Semmi jele nincs,h megjönne, de annak sem,h terhes lennék. :S
2011. jún. 30. 10:49
Szia!Szerintem a gyógyszer miatt is lehet ez a gond,de ebben a korban még alapból is gyakran előfordul,hogy rendszertelen lesz,hiába volt előtte rendszeres.Ugyanis serdülsz és változnak a hormonjaid.Szerintem menj vissza az orvoshoz,aki felírta.Nem hinném,hogy terhes vagy,mert behatolás nélkül ritkán történik meg,de nem esélytelen,szóval erre figyeljetek oda.Pettinggel is megtörténhet a teherbe esés,volt már rá példa.
2011. jún. 30. 10:37
Sziasztok! 15 éves lány vagyok, már két éve menstruálok, volt az elején egy olyan időszak, hogy rendszertelen volt, minden második hónapba voltam beteg. Kb egy hónappal ezelőtt elkezdtem a Sotret gyógyszert szedni pattanások ellen, és késik márnagyon sokat.Legutóbb május 12.én fejeződött be, de már az előtte lévő hónapban is 49 nap telt el. És ez a kettő között kezdtem el szedni. Lehet, hogy a gyógyszer hatása? Terhesség biztos hogy nincs szerintem, olyan fordult elő, hogy a péniszével simogatott "ott", de behatolás még nem volt, tehát szűz vagyok. Szerintetek?
97. 1b2cf38274 (válaszként erre: 96. - Minimanó81)
2011. jún. 25. 13:57
Szia! Csináltál tesztet? Amennyiben a terhesség kizárható, úgy lehet más egyéb ok ami miatt késhet. Ne ijedj meg,de célszerű lenne elmenni orvoshoz. Nekem egyszer másfél hónapot késett,és cisztám volt. Viszont volt tünete, mert barna folyásom volt. Neked csak görcsöl a hasad, de semmi más tünet nincs?
2011. jún. 25. 12:51
Sziasztok! Már a második mensim maradt ki,most kellett volna megjönnie 20.-án,és semmi.Mindig olyan érzésem van mintha megjönne,de semmi.Nem érzem úgy,mintha terhes lennék,és babát sem tervezek.Volt már így valaki?
2011. máj. 30. 13:03
Sziasztok! Nekem egy hete késik a menzeszem, és kicsit aggódom, mert a barátommal védekeztünk (3 hete), mégis azóta rengeteget fáj a derekam, a hasam görcsöl, és fehér folyásom van. Vajon ez mitől lehet? Volt már valaki hasonló helyzetben?
2011. máj. 27. 07:44

Sziasztok!


Az mennyire normális és elfogadható, hogy a 21 nap után abbahagytam, viszont meg is jött a menstruációm szerdán. . Viszont most nem annyira intenzíven, ma még eddig úgy tűnik, kezd is elmúlni. . .

93. cézé
2011. febr. 14. 21:12
Egyébként ciszta okozhat ilyet. Meg kéne mutatni orvosnak. Csak egy ultrahang és kész.
2011. febr. 14. 18:15
De minden egyes alkalommal???
91. border05 (válaszként erre: 88. - Rita1983)
2011. febr. 14. 18:08

hát, erre most passzolok.

az nem lehet esetleg, hogy száraz voltál, és kidörzsölte?

úgy már én is jártam

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook