Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kés alatt (Nip/Tuck) fórum

Kés alatt (Nip/Tuck) (beszélgetős fórum)


2022. jún. 29. 23:20
Újra megnézném 😄
20. Cirmanella (válaszként erre: 19. - Pufóka6)
2009. dec. 29. 14:42

Szia!

Szerintem az első két évad a legjobb,nagyon jó poénok és csavarok vannak benne.

Ami most megy a Viasat-on az már kevésbé tetszik,kissé ellaposodott a történet.

De remélem ez változni fog.:-)

Nekem is elsőre az volt a véleményem,hogy nagyon elmebeteg sorozat.De tetszett,hogy nem az a szokványos szappanopera,mert sosem tudod mi következik.

2009. dec. 18. 08:08

Sziasztok!

Én nem régiben kezdtem el nézni a sorozatot. Most tartok a második évad végénél. Elég sok "poént" lelőttetek" :p de sebaj.

Nagyon érdekes sorozat! Az első rész után szó szerint ki voltam akadva! Arra gondoltam, hogy még egy ilyen durva sorozat nincs, no meg hogy lehet egy ilyen egyszerű és lapos történetet ilyen kevés szereplővel annyit csűrni-csavarni, hogy már van neki 6. évadja is??? Igazándiból ezért néztem továbbra is, mert kíváncsi voltam a folytatásra. És hát lehet folytatni, lehet csavarni, méghozzá úgy, hogy érdekfeszítő legyen :D

Nekem nagyon tetszik ez a sorozat! :D

2009. dec. 2. 16:53
Most az ötödik évad
2009. nov. 2. 20:56
De most melyik évad fut a viasaton?
16. krisy74 (válaszként erre: 15. - Csillus78.06.27)
2009. nov. 2. 15:21

Már leadták az 5. évadot is a viasaton...


Már nagyon várom a 6. évadot:) Egyszerűen imádom...

2009. szept. 15. 22:05

Sziasztok!


Látom 1 éve nem él a fórum, de azért felteszem a kérdésem.

A Viasaton megy most a kés alatt. Ez hanyadik sorozat?

Mert én csak a 4.évadig láttam. Ez esetleg már a folytatás, az 5. évad?

Ha igen, akkor mióta megy?

Megy még másik csatornán is?


Köszi Csilla

14. daroki
2008. okt. 4. 08:26
Én sem vagyok rendszeres nézője,pedig nekem is tetszik a sorozat.Az utsó rész amit láttam,hogy a szőke csajszit(Sean exfelesége)mérgezi a fiatal csajszi,aztán lelövi???Volt folytatása,hogy megtudjam mi lett a csajjal?Lehet priviben is:)
13. nushie
2008. okt. 4. 05:32
hoppá kicsit visszaolvastam.egyet értek süti-babával.:)
12. nushie
2008. okt. 4. 05:31
hey emberek!mikor lesz 6.évad?megőrülök a kíváncsiságtól.remélem Sean nem hal meg.Am szerintem s legjobb részek azok,ahol a késes felbukkant.Akkor nem tudtam leállni.Körömrágás a javából.
11. Cirmanella (válaszként erre: 10. - Megryan)
2008. szept. 24. 12:48

Az a jó :-)

Legalább nem olyan szokványos

2008. szept. 23. 21:37
Szerintem érdekes sorozat, de azért elég perverz a rendező :) (átszab, megerőszakol, álarcos gyilkos, szexmániás pasi mindez együtt, és még sorolhatnám)
2008. szept. 10. 10:40

Az a baj, hogy én igazából nem is nagyon tudom, hogy ki kicsoda, csak a pasik miatt szoktam nézni. Ez a "szoktam" is elég helytelen kifejezés, mert csak akkor nézem, mikor fenn tudok maradni, de az elég ritkán van... :SSS


A szexjelenetek is elég jók... Életszerűek. ;)))

2008. szept. 10. 10:07

ááááááááá

Tuti nem!Akkor nem is nézném tovább.De akkora hibát nem követhetnek el a forgatókönyv írok...

Bár én Ginat is sajnáltam.

A maga nimfomániájával és alpáriságával imádtam.

Bírtam ahogy Christiannal beszélt.:-)

Az utolsó évadban szerintem voltak nagyon durva részek,hogy csak kamilláztam meg volt olyan is ami szinte már pocsék volt.

Nekem az a rész jött be amikor Sean megismerkedett Edennel és Sean barátnője a medencéba belefo...tt.

:-)))

Amugy a zenék is nagyon jók a sorozatban.

2008. szept. 10. 10:02

Meghal Sean?

Azt nem bírnám ki...

2008. szept. 10. 09:59
Jujj én nagyon szeretem:) Mondjuk nekem Sean sokkal jobban bejön, de már kicsit kezd laposodni, énis várom a 6. évadot., nekem igazán a 3. évad jött be, amikor a "késes" volt:)
2008. szept. 10. 09:56
Nekem nagyon tetszik mindkettő...:)
2008. szept. 10. 09:55

Én is imádom.

Bár az utolsó évadban voltak nem igazán tetsző részek, de a vége izgi volt.

Julian McMahont én a Bűbájos boszorkákban szerettem meg, és azért kezdtem el nézni a kés alattot, mert ő is játszik benne. De nem csalódtam.

Bár az tényleg túlzás, hogy minden nő odavan érte, sőt még a vén picsák fizetnek is neki egy csomó pénzt.

2008. szept. 10. 09:48

Ahhh igen!

Szerinted jó pasi Christian Troy?

Nekem nagyon bejön.

Bár azért az már túlzás ahogy a filmen beállítják,mintha minden nő érte élne halna.

:-)

A párom utálja ezt a sorozatot.Azt mondta nagyon elmebeteg és aki nézi az is az.

Persze szerintem a dokikára "féltékeny"...:-)

Ő nem érti miért jön be minden nőnek Christian.

2008. szept. 10. 09:38
Az a két pasi...Uuuuhhh... Tudnak élni!:DDD
2008. szept. 10. 08:33

Kinek hogy tetszik ez a sorozat?

Szerintem nagyon ütős.

Már várom a hatodik évadot.:o)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook