Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kérj az őrangyalodtól! fórum

Kérj az őrangyalodtól! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2021. jan. 3. 22:41
Kérlek segíts rajtam.😇
2021. jan. 1. 05:54
Segits angyalkám🙏🙏
2020. dec. 31. 21:59

Kérlek angyalom, a következő év jó legyen!

KÉRLEK!

🍀🍀🍀

78. gilingalang (válaszként erre: 77. - Janszi)
2020. dec. 31. 18:05
Helyesbítek: köszönöm, hogy velem vagytok🥰
77. janszi (válaszként erre: 76. - Gilingalang)
2020. dec. 31. 11:26
Ne küldd el őket omg...
2020. dec. 31. 10:58

Köszönöm, hogy velem voltatok!

Mindenkinek kívánok Boldog Új évet🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

2020. dec. 25. 10:30

Köszönjük!

Én is boldog, békés karácsonyt kívánok mindenkinek!

2020. dec. 25. 10:22
Mindenkinek Boldog Karácsonyt kívánok!🎄
73. gilingalang (válaszként erre: 72. - Napsugár8)
2020. dec. 12. 16:04

Nekem is dolgozza az agyam.

Elolvasom a másik ajánlásod is.

72. Napsugár8 (válaszként erre: 71. - Gilingalang)
2020. dec. 12. 10:18

Én régebben olvastam a Plejádokkal kapcsolatos könyvet, de azt már nem találom, kb. 300 oldal volt.

Ezt amit találtam velük kapcsolatban, még nem olvastam. Egyelőre az agyam emészti a Kryont. Majd érzem én azt, mikor kell hozzáfognom.

Egyébként a Plejádok létét és az embereknek nyújtott segítésüket hihetőnek tartom, elfogadom és köszönettel veszem.

71. gilingalang (válaszként erre: 64. - Napsugár8)
2020. dec. 11. 20:34

Elolvastam a hajnalhozókat.

Érdekes írás.

Te mit gondolsz róla?

70. Emese1
2020. dec. 9. 17:59
Kértem
69. Napsugár8 (válaszként erre: 68. - New(l))
2020. dec. 9. 10:26

Valahol azt írja a Beszélgetések...ben, hogy: "Sohasem rakok rátok nagyobb terhet, mint amennyit a vállatokon el tudtok viselni!"

Ne megpróbáltatásnak lásd ami elébed jön, hanem megoldandó feladatnak. És ha másodszor, harmadszor, sokadszor is ugyanazzal a helyzettel találjuk magunkat szembe, az nem "isten verése", hanem isten ajándéka, hogy lehetőségünk legyen rátalálni a helyes megoldásra, mert a korábbi nem igazán sikerült. És amikor másik megoldandó feladattal nézünk szembe, azt jelenti, hogy az előzőre pipa!! Mehetünk tovább! :)

68. New(l) (válaszként erre: 64. - Napsugár8)
2020. dec. 9. 09:55
Neked is köszönöm. :)
67. New(l) (válaszként erre: 66. - Gilingalang)
2020. dec. 9. 09:55
Köszönöm. :)
66. gilingalang (válaszként erre: 63. - New(l))
2020. dec. 8. 12:00

Egy kis segítség, hátha jelent majd valamit számodra.


[link]

65. gilingalang (válaszként erre: 64. - Napsugár8)
2020. dec. 8. 11:58

Én elkezdem olvasni, mint írtam mindent megpróbálok.

Eddik csodálatos embereket kaptam, amióta nyitottam a lelkemet.

Komolyan köszönöm a segítségeket.

2020. dec. 8. 10:43

Aki keres, az talál!

A keresők figyelmébe ajánlom:

- Beszélgetések Istennel

- Kryon közvetítések


Aki valóban tudni akarja, hogy mi, miért történik az életében, és hogyan tud rajta változtatni, annak a fenti sorrendben javaslom a könyvek olvasását.

Rengetegek tanultam belőlük, és miután már nem volt más választási lehetőségem akkor, úgy fogadtam el a bennük levő tanításokat, "nézzük meg, ilyen módon még nem próbáltam rendbe rakni az életemet!"

Ez volt a Beszélgetések Istennel c. könyvvel. A Kryon segít helyretenni, mi a szerepünk, mi a dolgunk itt a földön, az univerzumban, az egész világegyetemben...


Mindkét könyv pdf-linkje megtalálható az adott című naplómban, szabadon hozzáférhető bárki számára. Ki-ki belátása szerint használja, vagy félreteszi. Nincs gond, ez utóbbi esetben: ez nem az ő útja, akkor keres tovább! :)

63. New(l) (válaszként erre: 62. - Gilingalang)
2020. dec. 8. 10:07

Én világ életemben úgy éreztem, nem talált meg a megoldás, hanem csak és kizárólag én kapartam ki magamnak mindent. Aztán elgondolkodtam egyik nap, hogy az ember észre sem veszi, ha segítséget kap. Na nem konkrétan, de így-úgy terelgetik.

Én azzal próbálom nyugtatni magam, hogy valahogy mindig minden megoldódik, és míg egészség van, minden van. De szíven üt az elutasítás, főleg mert túl sok mocskot láttam, éltem át az utóbbi években. Egyszerűen azt szeretném, hogy legyen már végre vége a megpróbáltatásoknak. De mindenki erre vágyik, és állítólag minden helyzetből tanulni kell. Én már nem látom, mit tanulhatnék még ebből :(

62. gilingalang (válaszként erre: 61. - New(l))
2020. dec. 7. 10:31

Nagyon sajnálom, nehéz helyzet.

Már csak abban reménykedem, hogy most is úgy lesz mint eddig.

Megtalál a megoldás, ha nem, akkor rásegítünk.

Hiszem, hogy így lesz.

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

61. New(l) (válaszként erre: 53. - Gilingalang)
2020. dec. 7. 09:36

Nekem ugyanez a vágyam.

Erre két perce (megint) kaptam egy elutasítást. :(

Tudom én, hogy nem megrendelésre megy ez, de szeptemberben még több volt bennem a remény. Kezd kihúnyni, hiszen a csalódás nem táplálja. Na majd egyszer eljön a mi időnk. :)

Szorítok neked is nagyon, hogy találj egy számodra megfelelő állást!

60. gilingalang (válaszként erre: 59. - Napsugár8)
2020. dec. 6. 22:04

Elkerülte, bocsánat.

Elolvastam és szuper írások.

Intelligens, jól megfogalmazott, tartalmas.

Köszönöm szépen.

😇😇😇

59. Napsugár8 (válaszként erre: 57. - Gilingalang)
2020. dec. 6. 17:44
Lehet, hogy elkerülte a figyelmedet, még a 24. sz. hsz-ben írtam neked, hogyan lehet szorosabb kapcsolatot teremteni angyalainkkal.
58. gilingalang (válaszként erre: 56. - Napsugár8)
2020. dec. 6. 17:14

Mindig ez jut eszembe.



Egyszer egy faluban nagy árvíz volt. Mindenkinek sikerült nagy nehezen elmenekülnie, csak az öreg plébánosnak nem. Felmászott hát a templomtorony tetejére, és ott így imádkozott:


- Kérlek Istenem, ments meg a vízbefulladástól!


Majd nagy hittel várta a választ. Nemsokára arra jött egy csónak, odament hozzá, és mondták neki, hogy szálljon be. Azt válaszolta, hogy nem megy, mert őt maga Isten fogja megmenteni. Hiába győzködték, hogy nemsokára elmerül a templomtorony is, csak nem volt hajlandó beszállni.


Kicsivel később egy másik csónak vetődött arra, de ő ugyanúgy elküldte őket. Végül egy helikopter is próbálta őt kimenteni, de azt sem fogadta el, mondván, hogy őt majd Isten menti meg! Végül annak rendje és módja szerint összedőlt a torony, és a derék pap vízbe fulladt vala…


A Mennybe kerülvén aztán, Isten színe előtt állva megkérdezte:


- Uram, hát imádkoztam hozzád, hittem Benned, és mégis hagytál megfulladni?! Miért nem segítettél??


- Fiam - szólt az ÚR – talán nem küldtem érted két csónakot, és az utolsó pillanatban még egy helikoptert is? De hát neked semmi sem volt elég jó…

57. gilingalang (válaszként erre: 56. - Napsugár8)
2020. dec. 6. 16:57

Ez jó meglátás!

🤗

Köszönöm szépen.

56. Napsugár8 (válaszként erre: 55. - Gilingalang)
2020. dec. 6. 15:48
Figyelj befelé, figyelj és kövesd a megérzéseidet, a veled kapcsolatba kerülő embereket, a kimondott szavakat, mondatokat. Ott van a segítség, ott van az üzenet, csak nem fókuszálsz rá! Az angyalok csak másik ember tetteinek, mondatainak segítségével tudják üzeneteiket eljuttatni hozzád. Nem fognak külön neked címzett levélben kommunikálni veled! Figyelj önmagadra, figyelj a körülötted történő eseményekre... bármi is legyen a gondod, a segítség a megoldásra megérkezik. Csak vedd észre!
2020. dec. 6. 15:39

Bárcsak megmutatnád a megoldást.

El vagyok veszve😢Kérlek angyalom.

😇😇😇😇😇

2020. dec. 5. 22:16

Drága angyalom!

Olyan jó lenne, ha álmomba üzennél nekem valamit.

Köszönöm, hogy vigyázol rám😇

2020. dec. 4. 09:45

Kedves Őrangyangyalom!

Köszönök mindent, amim van.

Kérlek vezess az utamon.

Szeretnék munkát találni, ahol megbecsülnek és jól érzem magam.

Köszönöm, hogy vigyázol rám.😇❤️

2020. dec. 3. 09:11

Kérlek angyalom, segíts nekem, vigyázz rám.

Köszönöm.😇

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook