Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Keresek egy könyvet... fórum

Keresek egy könyvet... (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. aug. 15. 10:29
sziasztok.. Sinéad Moriarty könyveit keresem e-book formában vagy egy olyan oldalt ahonnan le tudom tölteni.. előre is köszönöm..
2013. júl. 25. 20:03

Keresek egy könyvet. Gyerekkoromban olvashattam, de sem a címére, sem az írójára nem emlékszem. Viszont olyan (akkor, számomra) poénos mondatok voltak benne, hogy még az iskolai fogalmazásaimba is loptam belőlük.

Pl.: ...(nem történt semmi), "csak ültünk, mint egy elhibázott szoborcsoport."

vagy: ...(olyan pofont kapott, hogy) "a fogai körmérkőzést játszottak a bennmaradásért."

Ennyire emlékszem, meg talán még egy névre: Fulvézer.

Nem ismerősek a fentiek valakinek?

2013. jan. 21. 19:55
Tehát senkinek sem ismerős????? :((
395. Moncsika80 (válaszként erre: 394. - 36a26f5226)
2013. jan. 19. 10:46
Rendben!! :) Bár meglenne...
394. 36a26f5226 (válaszként erre: 393. - Moncsika80)
2013. jan. 19. 00:47
Húúúú... ez engem is érdekelne, nagyon érdekes könyv lehet... Ha meglesz a címe, légyszíves írd meg nekem is..
2013. jan. 19. 00:32

Sziasztok!

Keresek egy bizonyos könyvet, de sajnos sem az íróját, sem a címét nem tudom.. (Igen, így nehéz lesz..) Anyósom olvasta, és állítása szerint élete egyik legjobb könyve. A történet röviden: van két idős ember, akiknek felborul a bioritmusuk, nem tudnak aludni, és áttudnak menni egy másik dimenzióba is, ahol látják az emberek "sorsvonalát", azaz, h kivel mi fog történni, meddig fog élni. Szerepel még a történetben egy erdei manó, aki az emberek világában egy öreg fa odvában él (de az emberek nem látják őt). Egy konkrét jelenet a könyből, amire anyósom emlékezett, h vkinek elvágják az "életfonalát", és utána hopp, el is üti egy autó.

Elnézést a kesze-kuszaságért, de nekem is úgy mesélték a történetet, tehát sajnos én még nem olvastam.. Még annyit tudok róla, hogy kb. a 80as években adták ki.(nem magyar az írója) Ha bárkinek beugrik erről valamelyik könyv, kérem írjon!!! Köszönöm szépen előre is! Szép estét!

2013. jan. 13. 15:24
Köszönöm.Előjegyeztettem.Csak nem tudom, ebből mikorra lesz könyvem. Köszönöm a segítséget.
391. kupaktanács (válaszként erre: 390. - Maryka1962)
2013. jan. 13. 14:32
Könyvtárban biztos megtalálod, vagy antikváriumok oldalain előjegyeztetheted.
2013. jan. 13. 10:57
Keresem a Munka az erdőn, hobbi a ház körül-című könyvet. A könyv régi kiadású. Próbáltam a neten rákeresni, de nincs belőle megrendelhető példány. Ha valaki tud egy megvásárolható példányt belőle, kérem, segítsen.
2013. jan. 13. 10:54
Munka az erdőn, hobbi a ház körül-ezt a könyvet keresem.Tud valaki segíteni?
388. era06 (válaszként erre: 379. - *ForróCsoki*)
2012. dec. 22. 15:31
Hóhér dala ,Norman Mailer
387. zebracsikó (válaszként erre: 386. - Era06)
2012. dec. 22. 15:25
köszönöm Neked is!!
386. era06 (válaszként erre: 383. - Zebracsikó)
2012. dec. 22. 15:11

Bronte nővérek könyvei

Üvöltő szelek

Jane Eyre


Elfújta a szél, M. Mitchell


C. Kenneth , Randevú Romában , nem szépirodalom de annyira nem gagyi

385. zebracsikó (válaszként erre: 384. - Spinneli)
2012. dec. 22. 14:59
Nagyon köszönöm az ötletet!!
384. spinneli (válaszként erre: 383. - Zebracsikó)
2012. dec. 22. 14:06

Vágy és vezeklés.

:)

2012. dec. 22. 13:45

Sziasztok!


rokon gyereknek szeretnék könyvet venni, kedvence a Büszkeség és balítélet, szóval valami ehhez hasonló nagyívű, romantikus, de értelmes (nem ponyva) könyvet szeretnék.


Tudnátok ajánlani?


Köszönöm előre is!

382. uzsuzsa (válaszként erre: 378. - *ForróCsoki*)
2012. dec. 5. 19:22
rukkola.hu
381. Jegenye (válaszként erre: 375. - Elszabadult hold)
2012. nov. 16. 13:22

Ha nem tudok címet/szerzőt, úgy picit nehéz... :)


Bár azóta már - nem tudom, hogyan - teljesen véletlenül sikerült megtalálnom. Legalább a címet. "Karácsony esti mese", 1994-es kiadás, Holló és Társa gondozásában jelent meg. Antikváriumban és az általad említett oldalon NINCS. Aukciós oldalon megleltem, illetve egy másik helyen, de irreálisan sokat kérnek érte... Nem tudom, mi legyen. :(


Nektek itt a portálon nincs eladó véletlenül..? :)

2012. nov. 16. 13:19

Időközben megtaláltam. :)


Jurányi Zsolt - Az alvilág zsoldjában

2012. nov. 16. 13:11

Én erre tippelek, de nem vagyok benne biztos: Életfogytiglan (Arató László - Batyi Zoltán).


De azt sem bánnám, ha hasonló, börtönviselt, esetleg rabok által írt könyvcímeket írnátok. Ha nem találnám meg azt, amit keresek...

2012. nov. 16. 13:08

Idén karácsonyra az egyik ismerősömet egy könyvvel szeretném meglepni.

Egy börtönviselt férfi írta, egy részlet belőle az egyik nyári Kiskegyed számban jelent meg.


Sajnos többet nem tudok róla. :(

Viszont nagyon vágyna rá, de ha most neki szegezem a kérdést, melyik is ez, azonnal leesik neki, hogy valamire készülök. :)


Esetleg valakinek nem rémlik?

377. elszabadult hold (válaszként erre: 372. - Hisztikirálynő)
2012. nov. 16. 08:57
Szia, ez egy édi könyv. Annak idején az összes gyerekemnek elolvastam - és mostmár az unokámnak is :) Én mindig a könyvtárból kölcsönöztem ki, ott biztosan te is rátalálsz.
2012. nov. 16. 08:55
Én újabb Susan Lewis könyvre vadászom, a címe: Rejtélyes találkozás. Annnnyira szeretnék hozzájutni!!!!!! :)
375. elszabadult hold (válaszként erre: 374. - Jegenye)
2012. nov. 16. 08:52
Érdemes az eladomakönyvem.hu-n is keresgélni, vagy antikváriumban.
374. Jegenye
2012. nov. 15. 11:06

Én is keresek egy könyvet, de nehezíti a dolgomat, hogy sem a szerzőt, sem a címét nem tudom.


Egy karácsonyi könyvről van szó, nagy és elég vaskos. A borítóján egy mikulás, manók és havas táj a háttérban. Különleges ismertetőjele ennek a könyvnek, hogy kivételesen gyönyörű illusztrációja van. Amolyan igazi "békebeli". Köszönöm, ha valaki tudja a címét, esetleg szerzőt, kiadót. Ha meg esetleg szeretné eladni, én nagyon is vevő lennék rá...


Köszönöm!!!

2012. szept. 3. 19:52
2008-ban volt kapható a könyvesboltokban: Susan Lewis: A titkok háza című könyve. Sajnos az antikváriumokban is jelenleg csak előjegyeztetni lehet. Ha valakinek van felesleges példánya a fent említett könyvből - szívesen megvásárolnám. Köszönöm.
2012. szept. 1. 21:52

Sziasztok!

Én is keresek egy könyvet...


Ha valakinek esetleg megvan, drága olvasóim, és nélkülözni tudja, attól szívesen megvenném:


Hanna Künzel, Günter Schmitt: Fognyűvő Manócska

371. boby22
2012. aug. 24. 00:08

Sziasztok. Nagyon szeretnék megszerezni egy-két könyvet, de sajnos bárhogy kerestem is, nem találtam.

Lőrincz L László Kicsik nyomában

Tana French

Hallgatag erdő

-Halott hasonmás

-Menekülés című könyveit. Ha valakinek esetleg meglenne, nagyon hálás lennék érte, ha elküldené nekem. Tényleg nem találom őket, pedig LLL-től már mind összeszedtem valahogy,de a kicsik nyomában-t azóta sem tudom. Tana French-et pedig nagyon szeretem. Örülnék, ha valaki tudna segíteni, E-mail címem: r.norbert2@freemail.hu

2012. aug. 2. 10:36

sziasztok! en is keresek egy konyvet...Sophie Hanna - Idegen arcocska Ismeritek? ha esetleg valaki elküldené nekem pdf vagy doc formátumban, nagyon halas lennek... cimem:khelgacska@freemail.hu


elore is koszonom!

2012. márc. 1. 22:27

Sziasztok!

Dean Koontz-Az éj városa könyv nincs meg valakinek? szívesen megvenném.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook