Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egész egyszerű, rajzos, anatómia könyvet keresek, színes rajzokkal illusztrálva. Nem orvosit. Tudja valaki, hogy létezik-e ilyen? fórum

Egész egyszerű, rajzos, anatómia könyvet keresek, színes rajzokkal illusztrálva. Nem orvosit. Tudja valaki, hogy létezik-e ilyen? (tudásbázis kérdés)

2010. jún. 25. 10:25

Nem tankönyv, de a célnak kiválóan megfelel a Holló könyvkiadó Anatómiai atlasza

[link]

Nagyszerű képek és kevés de közérthető magyar nyelvű illusztrációs szöveg.

2008. márc. 2. 16:54
Én láttam valamelyk nap az ovis könyvvásáron,de sajna nem ugrik be a címe:(
2008. márc. 2. 15:48
Ha valóban csak a rajzok miatt kell, akkor Dr. Donáth Tibor: Anatómiai Atlasz-át ajánlom. (Medicina kiadó). Ha a hozzátartozó tananyag is érdekel, akkor: Dr. Donáth Tibor: Anatómia-élettan c. könyvét.
5. ipi
2008. jan. 30. 11:03

Szia, nem tudom mire kell pontosan, amit én ismerek az a : Barcsay Jenő: Az emberi test művészeti anatómiája. Ebben ceruza rajzok vannak, minden csontról és izomról, rendszerezve és latin névvel feltüntetve.

A nagy könyvkiadói-kereskedői hálózatban (libri, alexandra...) biztosan találsz megfelelőt, mert sokféle van.

2008. jan. 29. 22:17
Sikerült már találnod?
2007. nov. 27. 12:18
Az emberi test pont nem egy könnyű, rajzos könyv... Én abból tanulok, mert csak latin szavak vannak benne...
2007. nov. 5. 17:19

Igen, az a címe, hogy Az emberi test. Ennek nem tudom a szerzőjét, de holnap megírom ha akarod.

Egy másik:

A BÁMULATOS EMBERI TEST

LAPOZZ ÉS TANULJ!

GAGNON, MICHELLE


Ez rendelhető is a neten , 2000 Ft körül van az ára.

2007. nov. 5. 17:03
Egész egyszerű, rajzos, anatómia könyvet keresek, színes rajzokkal illusztrálva. Nem orvosit. Tudja valaki, hogy létezik-e ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook