Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kerékcsere avagy nőies nők kerékkulccsal a kezükben... fórum

Kerékcsere avagy nőies nők kerékkulccsal a kezükben... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kerékcsere avagy nőies nők kerékkulccsal a kezükben...

1 2 3
2009. febr. 17. 10:33
Kedves Masször! Akkor szerinted az a férfi, aki nekiáll főzni, neadj'isten mosogatni, az már nem is férfi? Nem értem egy nő miért ne tankolhatna magának a benzinkúton, főleg olyan helyen, ahol kutas sincs. Vagy várjon órákig, hátha odatéved vki segíteni... Arról nem is beszélve, hogy a kutasok MINDIG végigfolyatják a gázolajat a kocsim oldalán. Azt pedig nagyon utálom.
31. Zizisicc (válaszként erre: 24. - Masször)
2009. febr. 17. 09:56
Nagyjából osztom a gondolatmenetedet, miszerint a nő maradjon NŐ, a ffi pedig FÉRFI, de azon mélységesen megütköztem, hogy amellett a nő mellett már nem állsz meg, aki az emelővel bajlódik. Honnan tudod, hogy nem állt már ott egy órája - senki rá se bagózott - így úgy döntött, megpróbálja egyedül? :o))))))))
30. Masször (válaszként erre: 26. - Meliga)
2009. febr. 17. 09:37
Ahhoz, hogy megtankolják az autódat vajh miért kellene bepasizni? A kúton van erre szerződtetett személyzet:-)
2009. febr. 17. 09:36
Na igen, nem árt, ha mi nők, értünk ehhez-ahhoz, és gyakorlatiasak vagyunk ebben-abban. Engem például a számítástechnika vonz, nem is igen tudok ezekről nőkkel beszélgetni, mert általában őket nem érdeklik, hogyan kell feltelepíteni egy Windows Vistát, vagy hogyan kell beállítani a Hamachi hálózatot. Persze, a fiúkkal sem tudom felvenni ebben a versenyt, de azért büszke vagyok, hogy ilyen dolgokban is tudok 1-2 dolgot. Ha valamit szeret az ember csinálni, abban mindig jó szokott lenni. Úgyhogy ne is próbáljuk elnyomni magunkban az effajta "férfias" dolgokat, mert így szép az élet! :)
2009. febr. 17. 06:20
Az én férjemnek nincs jogsija, abszolút nincs érzéke a járművekhez. Mindent én csinálok, és igen, kereket is cserélek, nem nagy ördöngösség.
27. Meliga (válaszként erre: 25. - Corallnet)
2009. febr. 16. 23:18
Egyetértek! :DD
26. Meliga (válaszként erre: 24. - Masször)
2009. febr. 16. 23:18
Ajjaj, kis autóm álljon üzemanyag nélkül, mig be nem pasizom? :)Már gondoltam, megkérem a szomszéd bácsit,de félő , hogy a felesége nem venné jó néven.:))Télen nem szivesen fagyoskodom az autó mellett, FÉRFIRA várva. :)
25. corallnet (válaszként erre: 15. - Fiúscsaj)
2009. febr. 16. 22:52
köszi :)))
2009. febr. 16. 22:50

Lehet, hogy maradi vagyok, de azt gondolom egy igazi NŐ lehet, hogy le tudja cserélni a kereket, de eszébe sem jut hozzá kezdeni!!!! Ugyan így tankolni sem próbál meg!

Nem azért mert mert "szőke" és nem ért hozzá, hanem azért mert NŐ és ez nem az ő dolga!

Ha egy hölgyet látok az autója mellett az emelővel bajlódni eszembe sincs megállni! Ha valaki emancipunci, akkor dolgozzon meg a feminizmusáért:-)

Ha viszont áll az autó mellett és tanácstalanul nézi a lapos kereket azonnal megállok segíteni!

2009. febr. 16. 21:32
Ki tudom cserélni a kerekem, egyszer megcsináltam, de azért ha van aki megcsinálja helyettem, nem ellenkezem, vagány vagy sem, koszos leszek és sztem ez férfimunka. Amióta van barátom, kb tankolnom sem kell a kocsiba, hamarabb veszi észre mint én. Én élvezem és nem törekszem arra, hogy elvegyem a páromtól azt az élvezetet, hogy ezt csak ő tudja megcsinálni (még ha nem is mindig így van) :))
22. Meliga
2009. febr. 16. 21:06
Kérem,100% nőből vagyok. :DD Ja, azért egy ház festése (kivül,belül) nem okoz gondot.
21. Fiúscsaj (válaszként erre: 20. - Meliga)
2009. febr. 16. 20:50
:D:))))):D...Ugyan már:)
20. Meliga
2009. febr. 16. 20:44
Nem vagyok szőke, de sikerült jól beégnem...Megvettem csili vili kis autom,beülők nagy büszkén, kuplunk ok, nyomom a gázt,autó áll ,motor leáll,újra inditom, ismét semmi. Leállitom,mondom a srácnak,ezzel gond van, nem működik.Beül, indit, elindul...Basszus, végig a féket nyomtam a gáz helyett.:DD A normál autó pedálokhoz képest, távolabb és bentebb van a gáz pedál.
19. Fiúscsaj (válaszként erre: 3. - C8a6111a55)
2009. febr. 16. 20:30
amikor apáink autószerelők, nem kerülhetjük "végzetünket"...:)
2009. febr. 16. 20:28
szóval a fék olyannyira "felfogott", hogy nem volt teljes értékű a fékezés:)))..szóval, tanult belőle a barinőm:)..Azóta, nagyon ügyesen csinál mindent, mert beletanult hosszú barátságunk alatt:))
17. Fiúscsaj (válaszként erre: 8. - Koperta)
2009. febr. 16. 20:22

Tankolással kapcsolatosan, volt nekem is egy történetem..Barátnőm igazi szőke nő(Ne haragudj rám Anikó:))..és elment tankolni, szóval kiszál leállítja az autót és becsukja az autót(nos ilyenkor nem tudja kinyitni a tanksapkát, mercije van és csak akkor nyílik(kulcsos központizár!), ha nyitva van az autó)...Hisztizett, hogy elromlott a tanksapka, már a benzinkutas is "hülye " volt, aztán felhívott és felvilágosítottam, hogy ki kéne nyitnia az autót előtte:))..Nagyon röhögtem:)))

..Jaj, meg volt egy másik is vele kapcsolatban, amikor megkért, hogy vontassam el, mert sikerült elfogynia a benzinjének, a puszta közepén volt, és sehol egy benyakút...nah odatipliztem és persze volt vonóhorgja, szépen ment minden csak hát folyamatosan fékezgetett és egyszer csak baromira elkezdett mögöttem integetni.Nézem mi a fenét hadonászik??:)))Hív telón azt mondja:- Valami gond lehet mert nem nagyon fog a fék!Mondom :-Nem kel mindig fékezgetni, nézze a kötelet és legyen mindig feszes és róbáljon kormányozni finoman...ÖÖÖÖÖ ki sem mondtam az utolsó sort úgy "hátbavert" egy kanyar után, hogy leszakadt a vészhárítóm...Pffff:)))...együtt mentünk autószerelőhöz mert neki tönkrement a hátsózár az ütődéstől nekem meg lökhárító fényezés csere:))).Ez az én Drága barátnőm, de ímádom:)))

16. Meliga
2009. febr. 16. 20:15
Ha rá vagyunk utalva,sok mindenre képesek vagyunk.;)
15. Fiúscsaj (válaszként erre: 10. - Corallnet)
2009. febr. 16. 20:01
Mit is mondhatnék vagány vagy a javából!!!
14. Fiúscsaj (válaszként erre: 12. - Anyuca66)
2009. febr. 16. 20:00
Bravo..!!!
2009. febr. 16. 19:53
..szerintem nagyon rendben van, hogy a csajok ilyeneket oldanak meg)bovdenpótlás, kerékcsere..stb), ezért is írtam a cikket, hogy megkérdezzem, hogy van -e még olyan csodabogár mint én...Köszi a Hsz-eket és még írjatok csak:)))
2009. febr. 16. 18:46
Végre nem csak főztök ! :-) Nincs autónk, ilyen élményem nincs. De, elszakadt a redőnyünk gurtnija és az én verzióm volt a jó. És volt egy találmányom amit csak finomítani kellett, mivel műszaki zseni nem vagyok..
2009. febr. 16. 17:36

Az ékezetekért elnézést siettem az írással :)utólag képzeljétek odan :)

köszi

2009. febr. 16. 17:33

:)


Nekem majdnem ráment a bőröm a kerkcserére! Mert isten adott rá alkalmat de úgy hogy előtte mejdnem fejreálltam a kocsval...ooóóóó.

Földesúton mentem vagy 80 km/h- val valakinek sürgősen szólni akartam.A földesúton száraz min. 5 cm-es száraz por-homok volt nyár lévén.De a víz az eső jó kis barázdákat mosott ki így a " remek" műszaki állapotban levő kocsi elkezdett kacsázni én meg megilyedtem és gondoltam fékezem.Aha mintha vízen járt volna az autó. Irányíthatatlanná vált a kocsi, és csak nagy cikk-cakk meg porfelhő majd egy hatalmas puffanás, lábak az égnek valahol a za anyosülés alat.... huuuhh beszartam de nem mentem vele semmire :)

egyszercsak megállt a paripa és én felugrottam nagy porfelhő amire azt hittem először hogy füst így gyorsan ki is pattantam nehogy felrobbanjak, de szerencsére csak por volt. Egy kb. 60-70 cm-es partoldalnak csapodtam illetve félig felszambázott a kocsi majd vissza át az úttal szemben egy lucernás területre. Remegett minden porcikám.

KÖrbejártam a kocsit,láttam, hogy a jobb első kerék lapos a küszöb beszakadt .Ajjaj mondtam ez nem tréfa. Itt a semmi közepén egyedül!!! Akkor még a mobiltelefon ritkaságszámban volt de ha lett is volna nálam nem volt.

Mit volt mit tenni, nekiláttam kereket cserélni. Előtte nem sokkal szereztm a jogsit úgyhogy azért emlékeztem a tanultakra és pikkpakk megoldottam a dolgot. Nagy kaland volt, amiben egy résztbüszke voltam másrészt haragudtam magamra.

2009. febr. 16. 14:21
Sziasztok , én motorozok inkább ahhoz konyítok , de nem vagyok mai csirke de, de sok pasinak ez sem tetszik egy nő a motorom akkor egy szerelő műhelyben .pedig sokáig itthon csinálgattuk régi autónkat, és mindig volt mit segíteni, igaz hogy csak apróságot de gy kerék csere nem fog ki rajtam, csak a bokát kel félteni :DDD
2009. febr. 16. 13:40

Kereket még nem cseréltem, de gyertyát már igen. Elszakadt gázbovdennel is mentem már haza, mert meg kellett oldani. Nem kellett segítség hozzá. De a legkedvesebb sztorim a tankolás volt. Épp valahová mentem, szépen kiöltözve, s a benzinkútnál a kutas gunyorosan nézett, de nem jött segíteni. Akkoriban trabantom volt, aki ismeri tudja, hogy a motorháztetőt ki kell nyitni ahhoz, hogy tankolhassak. Nem mondom, nagyon dühös voltam, de kihúztam magam, és megmutattam annak a nagyokos benzinkutasnak, hogy nélküle is meg tudok tankolni, még szoknyában, csinosan is. Mire oda ért, hogy segítsen, már csak mosolyogva köszöntem, és befejeztem a tankolást.

Azt gondolom, hogy ebben sem vagyunk rosszabbak a férfiaknál, sőt... Talán még lelkiismeretesebb is egy nő. De a hátrányos megkülönböztetés a nőiség miatt, az nagyon zavar, és bánt.

2009. febr. 16. 13:22
Én sajnos nem értek ezekhez, pedig nagyon szeretnék, szivesen lecserélném Magamnak az olajat pl, kereket még nem cseréltem, de ha valaki megmutatná, nem nyafognék, hogy Én nem csinálom! Egy régi 120-as skodám volt, abban hátúl mindíg benne voltam, mikor indulnom kellett, mindíg pumpáltam az olajat, a szomszéd meg mindíg röhögött rajtam! Jó Neked, hogy ezeket tudod, és aki tudja! Minket Nőket tényleg átvágnak!:(
2009. febr. 16. 13:17
Helló.Én nőcis szakmában vagyok .Divat üzletvezető.De mivel apám,bátyám villanyszerelők mesterk így simán megnézem az olaj szintet+defekt miatt sem sikitok egy férfi után.Ámbár el kell mondanom sokkan megálnak hogy segítsenek.Tehát nem vagyok piperköc pedig izig vérig nő vagyok.
5. Meliga (válaszként erre: 4. - Matuka77)
2009. febr. 16. 11:28
Mire nem kepes az ember lanya!?:) Ugyes!
2009. febr. 16. 11:26

Miért ne lennénk képesek?

Nekünk hiányzik egy kezünk?

Nekem éveken át régi típusú autóm volt. Jöttem én már úgy haza, hogy eltört a gázpedálom és a bovdent a szívatóhoz kötöttem, így mikor gázt adtam, a bovdent húztam. De cseréltem is már bovden szálat. Kereket is cseréltem, télre felfagyállóztam.

De vezettem én már úgyis be a munkahelyemig, hogy elromlott a fűtés és egy kemping gázpalackkal oldottam a párát az ablakról télen. Na, az húzós volt! :-)

De jöttem már haza elromlott fékkel is, lassan, de motorfékkel visszaváltogatva a sebességet meg tudtam mindig állni.

2009. febr. 16. 11:25

Kerékcsere? Ugyan már, ez szerintem alap dolog. Sajnos kellett már néhányszor cserélnem. Egy alkalommal jött oda segíteni egy fiatalember, nagyon kedves volt, tényleg. Csak egy volt a baj, hogy kicsit sem értett hozzá. :D Na de sebaj, nagy nehezen sikerült neki, szépen meg is köszöntem.

Egyébként nálunk még szerencse, hogy értek ilyen dolgokhoz is, mert a kedves párom teljesen analfabéta hozzá...


Szintén autószerelő lánya :D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook