Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kényes helyen kellemetlen tünetek fórum

Kényes helyen kellemetlen tünetek (beszélgetős fórum)


8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Böce)
2022. jún. 26. 14:00
Nem tudom, tájékoztatón az van, ha valamelyik tünet jelentkezik, azonnal hagyja abba a szedését. Gyógyszerész is azt mondta ne szedjem tovább. 5 napos kúra, 3 nap megvolt. Reggel még bevettem. 1 héttel előtt egy másik antibiotikum kúra volt, lehet besokallt a szervezetem. Csütörtökön megyek vissza szakorvos kontrollra, csak mond valami okosat.
7. Böce (válaszként erre: 6. - Böce)
2022. jún. 26. 13:50
*ronthat
6. Böce (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 26. 13:49

Azt ne tedd! Szedd be azt a 2 napit is, mert így jönnek létre az antibiotikumnak ellenálló kórokozók, hogy nem szedik be mindet és nem pusztulnak el teljesen. Azok már immunisak lesznek arra az antibiotikumra.


Két napi szedés már nem rinthat sokat a helyzeten, szedd csak be. Vagy szólj a dokidnak, írjon másikat.

2022. jún. 26. 11:07
Aki hajlamos hüvely gombára annak ahányszor antibiotikumot szed elő is jön. Én is így vagyok. Szerencsére 5-10 évente ha kell csak szednem.
4. Dézy2022 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 26. 09:21
A Canesten segíteni fog. Kúp belülre, krém kívülre. Sajnos én is jártam így.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Nénje)
2022. jún. 26. 09:18
Köszönöm, most olvasom a tájékoztatót. Erős allergiát, bőrpírt, candida gombát okozhat. Pff. 2 napig kellene még szedni, lehet nem fogom.
2022. jún. 26. 09:04
Szia! Antibiotikumtól van,én is itt olvastam,hogy a penicillines antibiotikum okozhat ilyen tüneteket.Én is szoktam szenvedni ettől.Enyhébb esetben nekem bevált a Canesten hüv.tabi (1 db-os) és a Canestenes kenegetés,és éjszakára a Canestennel bekent tampon 5 napon át gyógyszerész javaslatával.Nálad eléggé erősek a tünetek,jobb ha felkeresel egy nőgyógyászt,akinek megemlíted,hogy milyen antibiotikumot szedsz/szedtél.
2022. jún. 26. 08:51
Altest viszket, duzzadt, sötét vörös. Jobb oldalt enyhén duzzadt és fáj. Esetenként "idegen test" érzet. Allergia, vagy erős antibiotikum miatt lehet esetleg? (Enyhe hőemelkedés is van, de épp hörgő/arcüreg gyulladásom is van.)Fucidin, sudocrem alkalmazható így, segíthet? Tudom orvos. Bőrgyógyászat/nőgyógyászat/urológia?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook