Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kell-e küzdeni egy férfinak egy kapcsolatért, egy szerelemért? fórum

Kell-e küzdeni egy férfinak egy kapcsolatért, egy szerelemért? (beszélgetős fórum)


1 2
14. e773b192c8 (válaszként erre: 1. - Tymcsi13)
2009. dec. 16. 16:10
Sajnos nagyon igazat mondtál!
13. agis (válaszként erre: 11. - Tymcsi13)
2009. dec. 16. 16:10
Az a férfi, aki nem küzd meg a nőért, nem is tudja értékelni...minden, ami könnyen jön, az könnyen megy.
12. manul
2009. dec. 16. 16:09

Ami az ölűnkbe hull csak úgy,azt általában nem értékeljük,csak azt ,amiért meg kellett küzdeni,mert tudjuk,hogy mennyi energiába került. Szerintem a férfiak is így vannak ezzel.

Sokan azt gondolják,hogy minek nekem tehén,ha ingyen is kapok tejet.Viszont abban a pillanatban,amikor már nincs ingyen tej,rögtön képesek felvenni a harcot akár egy egész csordáért.

2009. dec. 16. 16:09

Igen jól látjátok, de a tapasztalatok alapján ti a kivételek vagytok. A mai világban a legtöbb férfi nem küzd a nőért, hagyja magát a nő, mondván úgy sem lesz jobb. Miért van ez? Elfoglaltak vagyunk, önbizalom hiányosak? És ami a legfelháborítóbb, a kapcsolatban, a házasságban sem küzdenek, langyos víz, álldogálnak benne. Nem egy ilyet tudok. Miért jó ez így nekik? Aztán persze sírnak ha a nő megunja hogy csak ő tett ezért, és tovább áll.

De ez csak az én véleményem, lehet rossz pasikat ismerek.

2009. dec. 16. 16:08
kellene,de egy idő után kivész belőlük
9. agis (válaszként erre: 1. - Tymcsi13)
2009. dec. 16. 16:07
Okos vagyok, szép, bátor, határozott, és igen, szoktak értem küzdeni :))))
8. agis
2009. dec. 16. 16:07
Egyértelműen igen, mind a két fél egyformán kell, hogy energiát fektessen egy kapcsolatba, más esetben a kapcsolat tönkremegy.
2009. dec. 16. 16:06

Jó pár csalódáson voltam túl mikor Őt megismertem neten és nem voltam biztos abban,hogy belemerek vágni egy új kapcsolatba.

De végül elérte,hogy találkozzunk és azóta is nagyon boldogok vagyunk.Úgyhogy néha szerintem megéri küzdeni.

2009. dec. 16. 16:05
Hosszútávon mindkettő küzd. A hétköznapok elszürkülése ellen, és a párkapcsolat egyéb buktatóival szemben, amit maga az együttélés hoz magával.
2009. dec. 16. 16:05

értem sajna nem...pedig vártam volna....bár szerinte én félig férfinak születtem :D nem vagyok az a kerékbetört tpus...:D

pedig ha tudná legbelül meg mennyire nő vagyok...csak azt meg sosem látta bennem....milyen érdekes!?más meg észrevette...

2009. dec. 16. 16:03
Szerintem is kell.Értem is küzdött.
2009. dec. 16. 16:03

Ez igy igaz!


Szerintem nem jo az,amikor az egyik kuzd a masikért es forditva!

A kapcsolatban az egyuttélés formaja jon magàtol vagy nem!


Szerény véleményem szerint!

2009. dec. 16. 16:02

Szerintem kell!Az én férjemnek kellett!

Most is küzd a szerencsétlen,de nem értem,hanem velem!:)

2009. dec. 16. 15:59

Én úgy gondolom, nem. Hölgyeim, az ölükbe vetjük magunkat, nincs önbizalmunk, félünk hogy nem fog küzdeni és nem eröltetjük. Persze az éremnek van másik oldala is, amikor a nők küzdenek, amikor a nő a vadász. Én úgy gondolom, hogy aki sajnálja magát, hogy érte nem küzd, vagy küzdött a szerelme, az nézzen egy kicsit magába.

Sokáig dilemmáztam ezen, de rájöttem hogy én is tehetek róla, a férfinak nem egyenrangú fél kell, nem versenytárs, hanem egy törékeny nő akit meg lehet hódítani.


Szóval, erős, talpra esett nőtársaim barátkozzunk meg a gondolattal hogy egy okos szép és bátor nőért nem küzdenek.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook