Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kedvességbe bújtatott provokáció? fórum

Kedvességbe bújtatott provokáció? (beszélgetős fórum)


1 2
12. NomNom (válaszként erre: 7. - Nikkky)
2020. máj. 28. 20:57

Jól mondja Ghost, az ilyenen át kell nézni. De ha már befúrta magát a társaságba és a többiek kedvelik is, akkor nem tudom mit lehet tenni.

Hú de nem bírom az ilyen embereket.

11. 2a641dd1b3 (válaszként erre: 7. - Nikkky)
2020. máj. 28. 20:55
A társaságnak el kell mondani egy olyan bulin, amit a barátod szervez, hogy miért van köztetek ez az ellentét. Így képben lenne mindenki, nem rád néznének rossz szemmel.
10. 8d00a82c06 (válaszként erre: 7. - Nikkky)
2020. máj. 28. 20:54

Öntelt liba. El érte a célját, mert most is vele foglalkozol.

Próbáltál már átnézni rajta mint egy üvegen?

9. nikkky (válaszként erre: 6. - Ildi)
2020. máj. 28. 20:52
Nem volt mindig ilyen. Mindig voltak rossz tulajdonságai, de nagyon sokat változott az utóbbi években.
8. 2a641dd1b3 (válaszként erre: 5. - NomNom)
2020. máj. 28. 20:50
Lehet valóban annyi idősek. Közös volt a szoptatódajka, onnan ered a barátság.
2020. máj. 28. 20:50

Köszönöm!

Ha a barátom szervez egy-egy eseményt, oda nem szoktuk meghívni a lányt, a többiek viszont nem nagyon szeretnének állást foglalni ebben, ők úgy vannak vele, hogy felőlük jöjjön nyugodtan bárhová.


NomNom, 28 éves. Mindig szerette, ha ő irányíthatja az eseményeket.

6. Ildi (válaszként erre: 1. - Nikkky)
2020. máj. 28. 20:48
Hogy nem ismerted ki 15 év alatt?
5. NomNom (válaszként erre: 1. - Nikkky)
2020. máj. 28. 20:43

Nincs itt semmilyen álkedvesség vagy provokáció.

Ez beteges... nincs esetleg saját élete? Hány éves, hogy 15 éves barátságról beszélünk? Csak mert ez a viselkedés kb. 15-16 évesre vall maximum.

4. Ildi
2020. máj. 28. 20:40
"Tükör" módszer. :) Vagy,beszéld meg a társasággal ha belemennek,h nélküle szeretnél programozni velük,nyilván tudják h mi okból nem kedveled. Vagy,a baráttal addig nem bandázol velük mig a csaj a társaság tagja.
3. 2a641dd1b3 (válaszként erre: 1. - Nikkky)
2020. máj. 28. 20:31
Basszus, hogy miért nem volt ezelőtt 20 évvel facebook? Én is ráírtam volna 20-30 olyan lányra, akit csak úgy látásból ismerek, hogy jöjjön át szexelni. Talán egy kapott volna az alkalmon...
2020. máj. 28. 20:27

Mivel szépen betáncolta magát a társaságotokba, sokat nem tehetsz. Vagy elviseled vagy lelépsz ha ő is ott van.

Sunyi kis dögnek tűnik.

2020. máj. 28. 20:21

Sziasztok!


Egy barátnőm rendszeresen rányomul a barátomra akivel több éve egy párt alkotunk, mutogatja neki magát amikor csak alkalma adódik rá. Átöltözik a jelenlétében, dicsérgeti hogy milyen izmos, milyen magas és fogdossa a bicepszét..

Ez a lány évekkel ezelőtt már többször lefeküdt egy expasimmal mikor még nagyon friss volt a szakítás.

15 éves barátságról van szó, többször beszéltem már vele arról, hogy ez nekem rosszul esik, csúnyán össze is vesztünk korábban, majd kibékültünk.


Egy évvel ezelőtt betelt nálam a pohár, elmondtam neki higgadtan, hogy szeretném megszakítani vele a barátságot mert sokszor megbántott és nem viselkedik barátként, manipulatív és önző embernek tartom és nem tudok bízni benne. Ezen teljesen kiakadt.


Egy héttel később ráírt ez a lány a barátom legjobb haverjára akit ő csak látásból ismert, hogy menjen át sz*xelni, csak úgy, a semmiből. A srác persze azonnal szaladt, és ez odáig fajult, hogy a lány 2 hónappal később már a barátom haveri társaságának oszlopos tagja volt.

A közös eseményeken óriási nyugalommal mosolygott rám, odajött puszit adni, mikor én nem adtam neki panaszkodott többeknek arról, hogy gyomorgörcse van amiért nem vagyok kedves vele, egy-egy közös strandolás előtt nyilvános facebook üzenetet írt arról, hogy elnézést kér amiért nem jön, de nem szeretne nekem kellemetlenséget okozni azzal, hogy ott van.

Eközben mindenkivel nagyon előzékeny és kedves, mindent megtesz, hogy senkinek ne lehessen rá egy rossz szava sem.


Mit lehet tenni az ilyen kedvességbe bújtatott provokáció ellen?


Aki nem ismeri jobban, egy szelíd kedves ártatlan jószándékú lánynak tartja. A célja viszont az, hogy engem kigolyózzon innen és minél rosszabb színben tűntessen fel a barátom társasága előtt.

Igyekszem nem foglalkozni vele, de amikor épp nagy volt a nyugalom és épp jól ment az hogy magasról tegyek rá, csörgött a pasim telefonja egy szombat reggel, és a lány kedvesen beleszólt, hogy kell-e nekünk a boltból bármi. Minél nyugodtabb vagyok, ő annál messzebb merészkedik, hogy feszültséget generáljon.


Kíváncsi vagyok a véleményetekre, mit lehet tenni, történt-e már bárkivel hasonló? Egy éve tart már ez, szeretnék véget vetni valahogy a játékának, belefáradtam abba, hogy minden társasági programon azon feszüljek, hogy ne találhasson rajtam fogást.


Nem kap tőlem reakciót, azt gondoltam így majd megunja, de azt látom nem nyugszik, amíg el nem éri, hogy nyilvánosan kiboruljak és ezzel lejárasson.


Köszönöm! :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook