Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kedvességbe bújtatott provokáció? fórum

Kedvességbe bújtatott provokáció? (beszélgetős fórum)


1 2
42. nikkky
2021. ápr. 4. 14:59

Sziasztok!

Érkezem egy kis helyzetjelentéssel. A lány még mindig jelen van, a helyzet annyit változott, hogy írogatott rólam a barátomnak aki emiatt nyíltan kimondta a haverjai előtt, hogy ha a lány ott van valahol ő nem megy. Azóta a lány ritkábban jelenik meg a programokon, ha ott van akkor a barátom és én nem megyünk. A srácoktól visszahalljuk ilyenkor, hogy gyakran mondogatja, ő milyen szívesen találkozna velem és mennyire sajnálja hogy ilyen érzékeny vagyok, emellett kérdezgeti őket nem tudják-e mi bajom van vele.


Ezek az alkalmak ritkák, a barátom haverjai pedig nem reagálnak ezekre a megjegyzésekre, nem szeretnének továbbra sem belevonódni a konfliktusba.


A elmúlt 2 év alatt rájöttem, hogy a célja az, hogy reakciót váltson ki belőlem. Ezért igyekszem nem foglalkozni vele, semmit nem reagálni. Ilyenkor kitartóan próbálkozik. A múltkor apró ajándékot küldött nekem a haverokon keresztül. Nem reagáltam, 2 héttel később írt nekem, hogy látott valamit amiről eszébe jutottam. Nem reagáltam... ilyenkor tudom, hogy nemsokára jön a következő figyelemfelkeltő próbálkozás.


Nem tudom, meddig tart ez még, örökké biztosan nem. Szépen lassan enyhül a helyzet, de még mindig kitartóan dolgozik azon, hogy befészkelje magát a társaságomba. Amikor a társaság bármely tagja posztol valamit, akármilyen jelentéktelen dolgot ő elsőként kommenteli/likeolja. Nagyon ügyesen érez rá arra, hogyan keltsen másokban szimpátiát, rengeteg időt és energiát áldoz erre, mindezt úgy, hogy ne lehessen érezni rajta az erőlködést.


Hogyan lehetne elérni, hogy

1. elveszítse irántam az érdeklődését

2. annyira erőlködjön, hogy olyan lépést tegyen ami feltűnő, furcsa?


Szívesen olvasnék hasonló tapasztalatokról!

41. Kajati (válaszként erre: 22. - Gabesz55)
2020. jún. 1. 14:19
Mesélj akkor.
40. New(l) (válaszként erre: 39. - Nikkky)
2020. máj. 30. 19:40

Persze, senki nem érezné jól magát, főleg hogy neked szól az egész műsor.

Az ilyen bestiákat egy huszárvágással lehet elintézni, csak ugye itt beparazitáskodott a közösségbe.

Ha értik a többiek mi a csízió, akkor tojd le. Jól mondták előttem, ez abból táplálkozik ha reakciót vált ki belőled. 💩 rá!

39. nikkky (válaszként erre: 38. - New(l))
2020. máj. 30. 18:42

Köszönöm!

Ahhoz képest, hogy milyen mennyiségben és milyen régóta fúr engem, a társaság rólam alkotott véleményét eddig nem tudta nagyon befolyásolni. Viszont kitartóan próbálkozik.

Inkább én vagyok az aki rosszul viseli ezt az "ostromot".

38. New(l) (válaszként erre: 37. - Nikkky)
2020. máj. 30. 16:36

Divat ma a nárcizás, pszichopatázás, de én tartózkodnék a diagnosztizálástól. Egy időben mindenki borderline meg antiszociális volt. Van a mentális/pszichés zavar/ betegség, és a jellemhiba.

A barátnőd ehy mérgeskígyó, teljesen mindegy, van-e személyiségzavara vagy sem.

Szépen befúrta magát a bőröd alá, manipulálja a társaságot. Viszont azon elgondolkodnék a helyedben, miért tudja így negvezetni a barátaidat... Meséld el nekik, mi történt köztetek, ha pedig továbbra is annak a cukimuki tündérgombócnak látják, akkor nyalják egymást körbe. Meggyőződésem, ha otthagynád - szüneteltetnéd - ezt a bagázst, máris nem lenne számára olyan érdekes. Egyértelmű hogy téged akar gyötörni. Ne engedd, a barátod meg ne számoljon be a piti kis próbálkozásairól.

37. nikkky
2020. máj. 30. 15:30

Közben rájöttem, hogy valószínűleg egy rejtett nárcisztikus személyiséggel van dolgom. Rendesen megijedtem, de legalább már tudom, mivel állok szemben.

Ha esetleg más is ide téved akit érdekelne a téma: [link]


Szép napot! :)

36. nikkky
2020. máj. 30. 15:00

Ő az a fajta lány, aki szereti, ha minden pasi rá csorgatja a nyálát. Nem gondolnám, hogy a barátomat akarja magának, inkább az én heccelésemre csinálja szerintem, mivel megbántottam azzal, hogy azt mondtam neki, hogy szeretném ha minél távolabb maradna tőlem és nem tartom jó embernek.


Azért írtam ki a fórumot, mert reméltem, hogy más is jár hozzám hasonló cipőben. Nehéz olyan valaki ellen védened magad, aki nem konfrontálódik nyíltan, hanem kétszínű módon próbálja megtalálni a leggyengébb pontodat.

35. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Nikkky)
2020. máj. 29. 21:39

Az ex neked már nem kell. Nincs kihulesi idő. Nem hulla.

Mi közöd ahhoz, hogy random kivel dug?

f2F nem küldted el.

A pasid nem küldte el? Nem tudott erről a "barátságról?


Nem itt kellene nyomiskodni arról, hogy mit harcokat, mint két baromfi, hanem kilépni belőle.

34. Cucicsillag (válaszként erre: 33. - Cucicsillag)
2020. máj. 29. 21:20
Valaszolnal vmit ? :)
33. Cucicsillag (válaszként erre: 30. - Nikkky)
2020. máj. 29. 12:44

Mit gondolsz, meg mindig a te barátodat akarja maganak?

A baratod baratjával megy meg az ungi-bungi vagy errol mit tudni?


Mennyire rivalizaltok ill.rivalizaltatok?

A belso tulajdonsagait nagyjából ismerjük, az altalad leirtak alapjan, de kulsore hgy fest es magad hgy jellemezned?

32. nikkky
2020. máj. 29. 11:19

Valószínűleg nekem is taktikáznom kéne? Az ő módszerét használva próbáljam meg elűzni? Ez biztos, hogy nem lenne egyszerű és rövid kör...

Hogy lehet sikeresen leszerelni egy ilyen sunyi rosszakarót?

31. Ildi (válaszként erre: 30. - Nikkky)
2020. máj. 29. 11:12
Muszáj lesz határozottnak lenned,ha érted mire célzok
30. nikkky
2020. máj. 29. 11:02

A társaság annyit tud, hogy összevesztünk, de a hozzáállásuk: olyan kedves, nem értik miért nem kedvelem. Jófej, jót akar és aggódik értem. Ők azt nem látják, hogy ezek a nyilvános üzengetések alaptalanok és bújtatott piszkálódások.

A párom a telefonhíváson jót nevetett (ott akkor reggel egyébként én is), ez is támadhatatlan egyébként, nem mondhatom, hogy mit hívogatja a barátomat, hiszen "kedvességből" hívta, ártalmatlan ürüggyel. Persze mi nők szerintem tudjuk micsoda kedvesség ez, a célja összesen annyi volt, hogy lássam a párom kijelzőjén, hogy ő hívja, és esetleg egymásnak ugorjunk emiatt. Persze szerencsére nem így történt.


Például egy múltkori eseményen kitöltött magának egy feles rövidet, majd hangosan elkezdte mondogatni, hogy jajj ez neki túl sok lesz, majd nagy mosollyal nagyon kedvesen odament a páromhoz mikor ott álltam mellette, hogy ha megissza a felét megissza-e a maradékot. A barátom persze kedvesen mosolyogva elutasította, ekkor pedig elkezdődött egy kis tukmálós enyelgés. Egy hajszál választott el attól, hogy ráförmedjek, hogy nem hallottad? mondta hogy nem kér.


Mikor múltkor egy szalonnasütés alkalmával négyesben maradtunk a tűz körül (a lány, én és két srác a társaságból) mi hárman jót beszélgettünk, ő pedig látványosan szomorú arcot vágva maga elé bámult, tudatva, hogy tudja, hogy nem örülök hogy ott van és emiatt rosszul érzi magát és nem akar nekem kellemetlenséget.


Mindenképp azt a látszatot akarja kelteni, hogy én összeférhetetlen vagyok és kitúrom, pedig ilyen nem történt, viszont attól félek, lassan tényleg eléri azt, hogy kifakadjak és elküldjem melegebb éghajlatra.

Kettesben már beszéltem vele fél éve és megkértem, hogy fejezze ezt be, ő annyit válaszolt: Mit? Ha kettesben beszélgetünk nem játssza meg magát, már arra is gondoltam hogy felveszem egyszer a beszélgetésünket, de mégsem játszhatom le mindenki előtt, így is én jönnék ki őrült tyúkként a dologból amiért felvettem a beszélgetésünket.

Hosszabb távú kapcsolata nincs, a társaságból több sráccal összekavart már, könnyen kapható, ezért meg vagyok ijedve: örökké a nyakamon marad?

29. Enada
2020. máj. 29. 07:59
Szia! A te párod miért nem állítja le? Én ahogy pl a férjemet ismerem, már biztos elküldte volna a francba, hogy mit teszi veszi magát. Főleg ha tudja, hogy nekem rossz érzés. És egy nőnek megalázó is, ha egy férfi így lepattintja, szerintem előbb leáll mint ha te mondod. Mondjuk nem is értem, miért hívod a barátnődnek. A kedvességbe bújtatott provokáció te is simán alkalmazhatod, ha elég színészi tehetséges van. Mert így valóban, egy idő után téged fog mindenki furának tartani a társaságotokban.
28. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 21. - Bözsi néni)
2020. máj. 29. 07:56
Mindenfelé található ilyen ember. Bármerre nézel, bárhol vagy, mindenhol ott van és nem tudsz mit tenni ellene:(
2020. máj. 29. 07:07

A pasik màskèpp működnek.Nekik csak imponàlò ha egy vonzò làny van köztük,plàne ha könnyen kaphatò.


Hogy tudtàl ezzel a döggel baràtkozni?Àh..

26. Lávli* (válaszként erre: 21. - Bözsi néni)
2020. máj. 29. 06:28
Esetemben dettó.
25. R.Eszter (válaszként erre: 1. - Nikkky)
2020. máj. 29. 06:22
Nehéz helyzet. Az viszont nem derült ki számomra - de lehet, hogy figyelmetlenül olvastam - hogy most van állandó barátja a lánynak?
24. 9cf0877606 (válaszként erre: 22. - Gabesz55)
2020. máj. 29. 05:54
Én is. :-)
2020. máj. 29. 05:53

Persze, van olyan:)

Ismerek olyat.

2020. máj. 29. 04:37
Tudnék mesélni.....
21. Bözsi néni (válaszként erre: 16. - Lávli*)
2020. máj. 29. 03:01

Jól mondod. Jobb, ha mindenki megtudja (úgyse biztos, hogy elhiszik már), mert különben fórumnyitó szívja meg.


Nekem egy kolléganőm volt ilyen sunyi szemétláda. Csak nem pasi téren, hanem meló. A főnökség meg a kollégák jó része bevette, hogy ő milyen kis szorgos, aranyos, készséges. Pedig egy aljas, rosszindulatú szemétláda volt.

20. Ildi (válaszként erre: 19. - Tulipán***)
2020. máj. 29. 00:16
Vannak ilyenek. 4 tipusa is van az ilyen jellemeknek.
2020. máj. 29. 00:11

jézusom milyen emberek vannak ..... ez konkrétan beteg ... és 28 éves??? (bár igaz, én is ismertem hasonlót .... az ilyeneknek a vérükben van a rosszindulat, és nagy a tehetségük az áskálódáshoz. Soha nem értettem, hgoy hogy lehet valaki ilyen kicsinyes és rosszindulatú.) Ez a nő varázsolhatna valami életet magának mert szánalmas, hgoy ez az alattomosság tölti ki a mindennapjait. Remélem a barátodnak beszámoltál az egészről és mondd meg neki szerintem, hogy többet ne vegye fel a nőnek a telefont. Minek?

Előbb-utóbb amúgy leszáll majd rólatok, ha szert tesz valami életre maga is .....

18. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Nikkky)
2020. máj. 28. 22:38
Azt nem értem, hogy ha panaszkodik másoknak, hogy miattad van gyomorgörcse meg irkál a facebookon a program előtt, akkor hogy lehet, hogy még senki nem kérdezte meg tőled a társaságból, hogy mégis mi van köztetek?
17. Ildi (válaszként erre: 16. - Lávli*)
2020. máj. 28. 21:48
👍🏻
2020. máj. 28. 21:47

Szerintem is jobb, ha felnyitod az emberek szemét, mert ha hallgatsz, akkor csak nyelsz folyamatosan, és még betegséget is okozhat. Meg úgy van ez, hogy mindig az ilyen nyüzsgő sumákok keltik azt a benyomást, hogy ők milyen kis kedvesek, segítőkészek, cukikák, bezzeg a másik (ebben ez esetben te), nem annyira.

Ebből kiindulva viszont még nagyon is szarul is jöhetsz ki a borításból. Még majd téged állít be összeférhetetlennek. Kár, hogy eddig vártál és csak nyeltél. Minél tovább vársz, annál nagyobb hitelt adnak a nagyhangúnak. Sajnos ilyenek az emberek, legyen ez a tanulságod belőle.

15. nikkky
2020. máj. 28. 21:22

Köszönöm!

Nem akartam túl sok embert bevonni a kettőnk közötti feszültségbe, de igazatok van, valószínűleg muszáj lesz.

2020. máj. 28. 21:15
Tálalj ki néhány embernek. Hátha elterjed a híre és másoknak is szemet szúr ez a viselkedés.
13. Ildi (válaszként erre: 9. - Nikkky)
2020. máj. 28. 21:01
Sok oka lehet a változásnak,de ha bosszant,és ha a társaság nem folyik bele,akkor a barátoddal csinálj programokat és ha a társaságnak hiányoztok ,jelezni fogják. Legalább képben leszel melyikőtök is az " értékesebb" .
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook