Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kedves 90 napost alkalmazó fogyisok segítenétek picit, kérlek? fórum

Kedves 90 napost alkalmazó fogyisok segítenétek picit, kérlek? (beszélgetős fórum)


10. _anatha_ (válaszként erre: 8. - Murdok)
2010. júl. 7. 10:44
gratulalok :)
9. simple (válaszként erre: 4. - Zsú1965)
2010. júl. 6. 16:40
Tökéletesen igazad van. Én is így ettem, és fogytam. Nem méregettem.
2010. júl. 6. 16:38

Helló!

Ahogy azt _anatha_ is írta, nem a mennyiség a lényeg, szal nyugodtan fogyassz annyit amennyi jólesik - persze ésszel. Nekem a végére simán lement 15 kiló így is. Simán meg lehet csinálni, idén is bele akartam fogni, de közbeszólt egy kis babó :)

2010. júl. 6. 13:26

Sziasztok!

Már többször megcsináltam és csinálom a diétát annyit egyél amennyi jól esik ( persze nem zabálásra gondolok) idővel nagyon összeszűkül a gyomrod a 70. napnál tartok szinte alig eszem valamit.

2010. jún. 29. 21:34

Sziasztok.

Lehet,hogy valamit nem jól csinálok ,de nem tudok beregisztrálni a 90 naposra.Valahogy nem enged.

Tudnátok valami tanácsot adni?

Köszi :Évibaba

2010. jún. 29. 13:47

Sziasztok, én úgy tudom, hogy ennél a diétánál nem a mennyiség a lényeg, hanem pont az, hogy szétválasztódnak a különböző tápanyagok. Persze túlzásba sem szabad esni, de nyugodtan ehetsz egy nagy tányér valamit ebédre, és egy kisebbet vacsira.

És a joghurt, tej stb. fehérjenapon szerintem ugyanúgy korlátlanul ehető, mint gyümölcsnapon a gyümölcs.

Én sosem figyeltem a mennyiségekre, amikor csináltam a diétát, ettől függetlenül lement, aminek kellett (két éve kb.)

177 cm-hez voltam 68 kiló és 60,5-re sikerült lemennie.

Majd ha már nem szoptatok, újra elkezdem a 90 naposat, addig marad a séta meg a lájtos sport.


Sok sikert!

2010. jún. 29. 08:15

Nem méregetem , hogy mennyit szedek a tányéromra. Annyit eszem (és lassan), amennyitől jóllakom. Ha ettől sulis menzán, igazítsd ahhoz a mennyiségeket.

Ha van egy normális fék benned a "túlevés" ellen, akkor hallgass arra, ennyi elég, a módszer működik.

2010. jún. 28. 21:48

Ezt én is olvastam. Ám az a 20 dkg akkor az egész napi adag?


Tulajdonképpen azt írják, hogy este kevesebbet, mint ebédkor. Akkor ebéd 20 dkg vacsi mondjuk 10 dkg?


És ezt alkalmazhatom minden napra? PL: 20 dkg főtt hús fehérjenapon, 20 dkg tésztát is ehetek szénhidrátnapon?


Ez állandó értéknek tekinthető?



Nagyon szépen köszönöm a választ/leendő válaszokat!

2010. jún. 28. 21:41

Ezt a mindmegettén találtam:


1. nap:


Fehérjenap


EBÉD: Főtt vagy sült hús, hal, tojás, sajt, valamint joghurt, kefir, túró (20 dkg összesen).


Ehhez bármilyen nyers salátát fogyaszthatunk, korlátlan mennyiségben. 1 szelet kenyér is fogyasztható (bár elhagyásával eredményesebb a diéta).


Ebéd után 2 dl tészta nélküli levest kell inni. (Vannak, akik elhagyják, a diéta így is működik!)


Tejet, sajtot csak ezen a napon lehet enni.

2010. jún. 28. 21:31

Végre vége a vizsgaidőszaknak, elkezdem a 90 napos diétát. Nagyon sok oldalt átolvastam, jól tudom, hogy mikor mit kell ennem stb, letöltöttem mintaétrendet is. Egy dologban azonban nem látok tisztán.



167 cm magas vagyok, jelenleg 69 kg. 55 a cél.

Az lenne a kérdésem, hogy mennyit ehetek, ezt sehol nem olvastam?


Pl ha fehérje nap van és én egész nap kefírt, joghurtot eszek, akkor hányat ehetek mx ebédre és hányat vacsorára?


Vagy mennyi tejet ihatok, mennyi túrót egyek? Mi a napi limit?

A szénhidrátnál tudom, 1 tányér étel, 6-8 db pogácsa.


És a többi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook