Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kecskeméti esküvő - tippek, tapasztalatok fórum

Kecskeméti esküvő - tippek, tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3
7. Tundeva (válaszként erre: 6. - Vicuske)
2011. máj. 31. 19:08
Ezt jó tudni, köszi a tippet! :)
6. Vicuske (válaszként erre: 5. - Tundeva)
2011. máj. 31. 18:58
Igen idén július 2-án. A sasfészekben jól főznek, és szerintem nem is drága. De ha meg akarod nézni, hogy főznek, péntekenként féláron van a kaja.
5. Tundeva (válaszként erre: 4. - Vicuske)
2011. máj. 31. 18:45
Eddig nekem is az ő ajánlatuk tetszik a legjobban! A Csepegi csárdát nem ismerem. Neked idén lesz az esküvőd?
2011. máj. 31. 18:31

Sziasztok!

Nekem július 2-án lesz kecskeméten az esküvőm! A csepegi csárdának már csak a híre jó. Lecserélték a szakácsot, és már nem főznek olyan jól sajnos. A mi lagzink a sasfészekben lesz.

3. kisbogár82 (válaszként erre: 2. - ThinkSmartBeFree)
2011. máj. 31. 12:48
Mennyire tetszett a hely?Mered ajánlani esküvőhöz?Milyen volt a személyzet,kiszolgálás,árban megfelelő volt?Egy 5-ös skálán írd meg légyszíves.Köszönjük:))
2011. máj. 31. 12:27

Egyszer voltam kecskeméten esküvőn. Az esküvő a városházával szemben volt, a lagzi meg itt: (csepregi csárdától beljebb, egy lovas kocsma)

[link]

2011. máj. 31. 12:24
Szívesen veszek minden hozzászólást kecskeméti esküvő szervezésével kapcsolatban, akár most készültök a Nagy Napra, akár visszaemlékezve, a meglévő élményeiteket, tapasztalataitokat osztanátok meg! :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook