Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kb. 2 éve minden reggel találkozom munkába menet a... fórum

Kb. 2 éve minden reggel találkozom munkába menet a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

17. Szegfűrózsa (válaszként erre: 14. - Apeeng)
dec. 13. 22:39

Hogy örül a fórumnyitó ennek a vagány hozzászólásnak?!?!?😅😅😅

Mosolyogva megköszöni.

Pedig ilyen "szikrákkal" kezdődnek a tűzvészek. Láttunk már ilyen helyrehozhatatlan fellobbanásokat!!!

A szikrákat a családi tűzhelyben kellene lángra lobbantani.

16. Bichi (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 12. 22:33

De csinálsz valamit, ugyanis minden így kezdődik...

Mondjuk nekem inkább ijesztő lenne egy ilyen férfi, mint imponáló, aki csak követ, de nincs benne annyi hogy odajöjjön és megszólítson...

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Apeeng)
dec. 12. 19:24
Köszönöm 😊
14. apeeng
dec. 12. 16:13

nem beteg itt senki...ez az egész az evolúció egészséges ármánya...az evolúció mindenkit összegerebléz, aki összevaló.(ez a szív)


Az ész pedig mást mond..most menj ez után...ha egyszer összeakadtok, akkor ráérsz dönteni.

13. globus (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 12. 10:21

Ment utánad? 😲 Ez nagyon nem vág össze a 6-os hsz-eddel, hogy ártatlan jóleső flört csupán. Mindig a nő választ! Férfi addig mehet el, ameddig a nő engedi.

Ha kalamajkát nem szeretnél, azonnal hagyd abba, amit csináltok.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
dec. 12. 10:15

Persze hogy küzdök a lelkiismeretemmel. Pedig semmit sem csinálok de mégis 🥺


Egy útvonal van, és már több időpontban mentem, és ha esetleg egy korábbi időben találkoztunk, akkor másnap szintén akkor jött... Volt hogy jött utánam a munkahelyemre egy ideig... Szóval izgalmas, izgalmas, és közben lehet valami "beteg".. 😁🤣🙈🙈

11. michelle.r (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 12. 10:07

Biztos, hogy küzdesz?

Ha ennyire kellemetlen, miért nem választasz másik útvonalat? Miért nem mész 5 perccel később, vagy korábban?

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Ágio8405)
dec. 12. 09:29

Hidd el, én is keresem az okát.. :(

Mert az baromi jó hogy reggelente jön az "izgalom" de közben meg nagyon rossz hogy ilyen vagyok, és nem is értem sokszor miért.


Tény, hogy a férjem hajlamosabb bele kényelmesedni a hétköznapokba, és én pedig jobban igényelném azt a régi, bizonyos szikrát.. De ettől függetlenül szeretem, nagyon jó ember és imádja a családját,es nem érdemli meg hogy én megcsaljam. És akármilyen hihetetlenül is hangzik, küzdök magammal emiatt. :/

dec. 12. 09:23
Nagy hiányosságok lehetnek a házasságodban, életedben, ha egy ilyen semmiség ilyen hatással tud rád lenni….😞
dec. 12. 09:19
Álomvilágban élsz. Szánalmas inkább, mint szép.
7. xochipilly (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 12. 09:19
"Kis" hamis, tudja magáról, hogy jól néz ki vagy legalábbis vonzó :D
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Myra)
dec. 12. 09:18
Persze, idővel minden kapcsolat halványul, és egyáltalán nem szándékozom sem viszonyt kezdeni, sem elhagyni a férjem. Egyszerűen csak olyan kisugárzása, vagy ereje vagy mittomén 😁 milye van ennek a hapinak, hogy uhh... És mikor már látom messziről hogy jön, majd ki ugrik a szívem... Ő pedig csak int egyet, majd mélyen a szemembe néz abban a pár pillanatban és mosolyog...
5. xochipilly (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 12. 09:16
Hosszú távon nem egy kellemes állapot "csak" álmodozni, de hidd el még mindig sokkal jobb mint ha egyoldalú lenne a vonzalom. Az, hogy a tekintetetek "összeforr", szerintem arra utal, hogy nem vagy közömbös a számára.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Corinna.)
dec. 12. 09:15
Mert az is 🙈
3. Myra
dec. 12. 08:26
Hát ez lehet egy izgalmas kaland kezdete, de az is lehet hogy csak megkopott a pároddal a kapcsolatotok. Érdemes ezen elgondolkodni.
dec. 12. 08:24
Ez olyan szép! 💕 és izgalmas!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook