Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Katétert használnak kézmütétnél? fórum

Katétert használnak kézmütétnél? (beszélgetős fórum)


1 2
7. Susika2009 (válaszként erre: 5. - De0bf0494c)
2009. dec. 4. 17:29

Köszi!

Tudom hogy nincssok választásom,csak még soha nem volt semmim mütve,és félek

6. Susika2009 (válaszként erre: 4. - Rudyvica)
2009. dec. 4. 17:28

szia!

Nem leszek altatva,a pairomon az van Hogy IVRA-ban lesz a mütét elvégezve!

Semmi mást nem mondott a doki,leirnád nekem hogy ez miböl áll mire számitsak,amütétem inhüvelgyszükület,inzsugorodás és carpal tunnel syndroma!

5. de0bf0494c (válaszként erre: 3. - Susika2009)
2009. dec. 4. 17:27

Hát ha műteni kell, akkor műteni kell, nincs apelláta! :-D Én mindkét lábműtétemnél kaptam katétert, sőt, majdnem beöntést is, de az sem sokat várat magára, mert júliusban szülök! :-D

Hidd el, a dokik az esetek többségében úgy járnak el, hogy Neked jó legyen, persze vannak kivételek, Én is találkoztam már kontárokkal és profikkal. Ha meg is beszéltétek volna, és azt mondja, hogy lesz katéter (ami nem lesz valószínűleg), akkor sem kívánságműsor.

2009. dec. 4. 17:22
Szia, altatva leszel? Milyen mütéted lesz? /én kézsebészeten dolgozok /
2009. dec. 4. 17:21

nagyon szépen köszi:-)

Nm szeretnék kapni,én is reménykedek benne hogy nem fogok kapni,csak biztos akarok lenni a dologban,mert sajnos az aneszteziologus nem ért rá velem ezeket megbeszélni:-(

2. de0bf0494c (válaszként erre: 1. - Susika2009)
2009. dec. 4. 17:20
Katétert akkor adnak, ha nem tudsz elmenni WC-re vay tudnál, de nem jön semmi, nekem a combműtétemnél adtak, a karműtét nem akadályoz a mozgásban, ki tudsz menni a WC-re, így katétert sem fogsz valszeg kapni.
2009. dec. 4. 17:15
Nem szeretnék katétert kapni azért mert megmütik a kezem,lehetséges hogy mégis kapok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook