Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Karcsúsító turbótapasz fórum

Karcsúsító turbótapasz (beszélgetős fórum)


16. Sirga
2009. márc. 10. 10:11
Nem hiszek az ilyen "csodákban". Most újabb őrület: valami Hollywood patch, vagy mi a neve, a tv-ben reklámozzák. Őrület! van, aki még elhiszi?!
2009. febr. 21. 17:33

Szerintem minden ilyen tapasz meg csodaszer hülyeség. Kihasználják a sok elkeseredett embert, aki nem bírt eddig lefogyni, és képes az új turbótapaszokért meg minden ilyenért pénzt kidobni... :(

Mozogni kell, jól táplálkozni, és nem ilyenekre költeni. :)

2009. febr. 20. 12:23
pár napig tart ez a meghajtós hatása, aztán vége...éhséget nem csillapít...viszont nagyszerűen szőrtelenít, és annyira ragacsos, hogy nem tudod magadról levakarni a tapasz maradványait:)
2009. febr. 20. 12:17

Ha meghajt, akkor ugyanúgy működik, mint a fogyi teák. Akkor dolgozni se tudsz menni, annyit fogsz wc-re járni és akárhogy megmosakszol, irtóra csípni fog, nagyon rossz lesz a közérzeted, stb.

Nem lehet ezt bírni. Inkább mozogj és egyél egészséges ételeket, vagy csökkentsd le az adagjaid a felére. (így még spórolsz is)

2009. febr. 20. 12:13
meghajt.ennyit tud(már amit barátnpm próbált,valami slim24 vagy mi
2009. febr. 20. 12:10
Karcsúsító turbótapasz.Használt már valaki, mi a véleményed róla?
10. linuci
2008. aug. 5. 13:58
Sajnos nincs semmi hatása!Hiába ragasztgattam magamra. Ha tornázol, tekercseled magad, és átállítod az étkezési szokásodat, akkor biztos az eredmény!!!
2008. aug. 2. 12:45
ha tapaszt veszel kaja helyett akkor biztos fogyaszt:) én vhogy nem tom elképzelni hogy diéta nélkül egy tapasz karcsúsithat, sajnos, pedig de jó is lenne
2008. aug. 2. 11:04
Igen, erről már én is hallottam. És hány kilótól szeretnél megszabadulni?Nekem 20-at kellene leadnom, de vhogy mindig elszáll az elszántságom.
7. Klimpírozi (válaszként erre: 6. - Kicsingrid)
2008. aug. 2. 10:59
a fehérjeturmix bevált, szórakoztam a 90 napossal is, és most egy ősi kínai fogyási módsazert követek, ami méregtelenítésből, akupresszúrás ,masszázsból, és egy szénhidrátmentes diétából áll, napi 1000 kalória körül bevihető tápanyagmennyiséggel..neve mindjárt, privátüzenetben..
6. kicsingrid (válaszként erre: 5. - Klimpírozi)
2008. aug. 2. 10:52
Sejtettem. Nem szoktam én sem olyanokat venni, ami túl jól hangzik. Csak ha az ember fogyózik, és gondolom Te is e táborba tartozol, akkor igyekezne megkönnyíteni a napokat. Te milyen diétát alkalmaztál?
5. Klimpírozi (válaszként erre: 4. - Kicsingrid)
2008. aug. 2. 10:49
annyi jó diétás recept van itt a Hoxán, annyi ötlet, tapasztalat...ha szabad javasolnom, ne adj ki fölös pénzt tapaszra - több ismerősöm próbálta -ámítás!!
4. kicsingrid (válaszként erre: 3. - Klimpírozi)
2008. aug. 2. 10:41
Akkor ez megint csak egy ámítás. Semmi más nem történt csak a mellékhatás.
3. Klimpírozi (válaszként erre: 2. - Kicsingrid)
2008. aug. 2. 10:36
igen,igen...pár éve próbáltam...csini tapaszokat vettem , ragasztgattam, pár napig ment a hasam, aztán elmúlt..és csak vártam, vártam a nem érkező eredményt:)))
2008. aug. 2. 10:16
Karcsúsító turbótapasz.Túl sok jót és bíztatót ír róla egy bizonyos Biovitál Klub 2000 kft. Próbálta valaki??
2008. aug. 2. 10:13

Helló mindenkinek!

Hallott már valaki illetve használta már valaki ezt a terméket? Jó lenne tapasztalatikat hallani róla. Várom a hozzászólásokat,tapasztalatokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook