Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Dr.Kelen-féle karcsúsító krémek - tapasztalatok fórum

Dr.Kelen-féle karcsúsító krémek - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
37. judge (válaszként erre: 36. - 2f7e180b49)
2016. márc. 7. 15:55
Webáruház vagy biobolt, ha budapesti vagy:Herbaház,Bijobolt. Rossmann meg DM nem tartja, úgy tudom.Gyógyszertárban is láttam már.
2016. márc. 3. 15:51

Sziasztok

Mostanság hol lehet ilyet kapni ? Köszi

35. dpetra
2013. máj. 6. 12:07
Sziasztok!Én futàs elött tekerem be a hasan foliàval és kenem vele, nekem nagyon pozitiv a tapasztalatom. Narancsböröm nekem nincs, de derék/has tàjékon minden télen feljön 2-3kg plusz, ezt2hét (4-szer minimum megyek kb 1óràt) tehercselös futàssal simàn el tudom tüntetni. Ha nem hasznàlom a krémet sokkal több idö amég làtvànyos eredményt érek el. Nagyon jó, én ajànlom.:)
34. Tsenge
2012. aug. 26. 10:41
Sziasztok! Holnap veszek Dr. Kelen cellulit gélt, narancsbőrre is jó. Nagyon érzékeny a bőröm, a combom striás (szétszakadt a bőr 1-2 helyen) plusz narancsbőrös.... Olvastam a hozzászólásokat/véleményeket és ki akarom próbálni! Járok edzeni hetente kb 5x 1 1/2-2 órát, étrendet is változtattam (olivaolaj, kevesebb zsíros étel...), nem fogyni akarok, hanem alakot formálni és akkor találtam erre a gélre.., ha ezt edzés előtt magamra kenem , az úgy jó? Vagy felesleges edzéssel párosítani? A ruhán nem hagy foltot?
33. kvicky
2012. máj. 7. 09:23
A héten a 150 ml-s kiszerelése a Dr. Kelen féle alakformáló krémeknek 999 Ft a Rossmann-ban. Akit érdekel!
32. heves
2009. máj. 22. 15:10

Sziasztok

Én egy hete kezdtem el használni a zsírégető , karcsúsító gélt rendszeresen napi 2 szer kenem és heti 2 szer fóliázom is . Mellette kondizok. Remélem pár hét múlva már tapasztalok változást én is.

2009. máj. 20. 18:39

Rossmannban és a Media Markt-ban is lehet kapni.

A Media-ban a wellness részlegen keresd, ahol párásitók meg mindenféle bigyó van, a Rossmannban pedig a karcsúsitó testápolók környékén.

2009. máj. 19. 18:06

Sziasztok.

Valaki tudna nekem segíteni,a net-en kívül hol tudok venni ilyen krémet?A dm-ben már nem lehet kapni.

2009. ápr. 24. 10:38
Köszi az infót. Én ismét elkezdtem használni, én is hatásosnak gondolom, bár a 2in1 gél elég furcsak, mert mint korábban is irtam, attól kiütéses lett a hasam. De most csak a fenekemre és combomra használom, ott jó. A hasamra továbbra is a zsirégető narancssárga gélt használom. Fóliázom is majdnem minden nap éjszakára. Remélem lesz még hatása. :)
2009. ápr. 23. 13:05

Szia,


én kb. 4-5 hete kezdtem el használni a zsírégető, karcsúsító gélt /narancssárga színű/. És szerintem hatásos, ha napi min. 1x, de inkább 2x használod. Annak nincs sok értelme, ha heti 1-2x kened be magad vele. . . . sajna /én használtam rendszertelenül, de nem használt úgy/.

Ha befóliázod magad pluszban vele heti 1x-2x akkor még jobb, és persze mozogni is kell mellette. Nekem már most látszik a változás a hátsómon /látványosan kevesebb a gödröcske

2009. ápr. 23. 12:42
olvasom, várom szeretettel :)
2009. ápr. 23. 11:35

Szia,


én is használtam a Dr Kelen krémet, ha olvasod mlg ezt a fórumot szívesen leírom a tapasztalatomat.

2009. márc. 26. 21:03
Ismét irok ide, hátha majd valaki később akar infót. Abbahagytam a 2in1 gél használatát a hasamon, csak a combomra és a fenekemre kenem. Vettem sima karcsúsitó gélt, tegnap kezdtem el használni. Majd beszámolok van-e hatás.
2009. márc. 22. 22:28

Nem tudom olvassa-e valaki ezt a fórumot...

2 napja használom, eddig összesen 3x kentem be magam és ma estére kiütések jelentkeztem a hasamon és a derekamon. A combomon és a fenekemen nem, de a hasamon rengeteg apró kis piros pötty van, amik ráadásul érdes érintésűek. Van, vagy volt valakinek hasonló tapasztalata?

Akkor most ne is használjam tovább a krémet?

Pedig reménykedtem hogy jó...

2009. márc. 19. 23:37

Hello!

Van itt a fórumon valaki?

Aki használta, az mivel tekerte be magát? Én is szeretném kipróbálni, csak jókat hallottam róla. Sportolás előtt szeretném használni a karcsúsító gélt, meg a narancsbőr elleni sem ártana. A 2in1 is jó megoldás lehet? Ha vki olvassa és van tapasztalata, az légyszi írjon!

Ja, és a kicsi 150 ml-s kiszerelés meddig elég, ha mondjuk napi 2x kenem a hasam, derekam, combom, fenekem?

2008. jún. 24. 15:51

Sziasztok!

Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak a Dr. Kelen termékekkel. Akkor a leghatásosabbak ha betekercseled magad és pl. úgy edzel vagy úgy ülsz be az infraszaunába (múlt héten vettem egy ülő infraszaunát a Praktikerben, igen jóóó :))).

Tuti lesz az eredmény, meglátjátok! Elrűnik a naraancsbőr és a striák, a bőröd finom puha lesz és sima! Mindenkinek szívből ajánlom ezt a módszert.

Üdv,

Nicklass

2008. jún. 18. 16:20

Sziasztok!Látom rég nem írtatok, de hátha..azt szeretném kérdeni, hogy ti a dr.kelen krémet hogyan használjátok?

Én mindig edzés elött bekenem magam aztán mikor befejezem lefürdök...Van aki esetleg reggel és este is bekeni magát?Erre lennék kíváncsi..Amúgy nekem nagyon bevált!

20. dundy (válaszként erre: 15. - Sawanya)
2008. jan. 21. 07:46
Ez milyen színű? Be is tekercselted magad, vagy csak bemasszíroztad?
2008. jan. 20. 17:50

Azt én sem hiszem, hogy centiben látványosan fogyni lehet tőle (nekem nincs is fogynivalóm), de a legdurvább (3. vagy 4. fokozatú, már állva is jól látható, hatalmas dudoros) narancsbőrőm állapotán fényéveket javított.

(Zárójelben, ha már narancsbőrről van szó, nekem az infraszauna is ilyen hatású, csak persze az jóval drágább.)

2008. jan. 20. 17:36
kifejlesztettem egy jó megoldást, hogy tudjunk pontos mérést csinálni :) kiválasztotam pár anyajegyet a combomon jobbon is, balon is (szerintem mindenkinek van 1-2 pici) és így pontosan tudom,hol mértem előzőleg =)
17. gyöngyi (válaszként erre: 15. - Sawanya)
2008. jan. 19. 17:14
Biztos vagy benne, hogy 1 cm fogyást meg lehet pontosan mérni?
16. adri25 (válaszként erre: 15. - Sawanya)
2008. jan. 18. 14:37
Szia. Te miyen edzést alkalmaztál? (futás,aerobic stb.) Komolyan 1 cm lement?
2008. jan. 18. 11:48

Utólagos hozzászólásom a Dr Kelen karcsúsitó gél használatához...

Hááát nekem 4 nap alatt 1cm lefaragott a derekamból a combomból ...nagyon jó merem ajánlani mindenkinek...a százados uton a Herbaházban lehet a legolcsóbban hozzájutni...

A titks,hogy reggel este és ezés előtt szigorúan beledolgozni a zsírpárnácskáitokba!!!!!!

KItartás!!!

Üdv

2008. jan. 18. 11:44

Halihó mindenkinek!!

Segítséget szeretnék kérni....

olvastam a candida fórumon sok sok hasznos tanácsot,de ugy véltem a fórum alapadt...

tud valaki hasonló ÉLŐ forumot...merre keresgéljek??

Előre is köszi mindenkinek.

13. dundy
2008. jan. 18. 05:19
Nem ismerem,csak láttam a barátnŐm üzletében.
2008. jan. 17. 14:00

nem, de egy bizonyos rekongem paprikás krémről jókat olvastam.

te ismered a dr kelen félét?

11. dundy
2008. jan. 17. 05:30
Ismeritek a Dr Kelen paprikás olaját?
2008. jan. 16. 16:49
Ne dőljeek be ezeknek a marhaságoknak! Jó, hogy nem mondják, hogy fogyni is fogsz 2 kilót a krémtől!!!
2008. jan. 16. 15:56
én biciklizem heti 4-5ször 1-1 órát, meg leg magicezem is, csak kicsit meg szeretném gyorsítani a dolgot :)
2008. jan. 16. 15:49
Semmiféle krém nem fog használni, ezt borítékolom előre! Inkább javaslom, hogy heti 3szor sportoljatok egy órácskát, ebben tuti, hogy nem fogtok, csalódni. :)))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook