Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Karantén találkozások fórum

Karantén találkozások (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Karantén találkozások

2020. máj. 2. 08:24

Lehet direkt csinálta.. én már hallottam olyat, hogy a nagy vallomás után jaj bocsi nem neked akartam..

mindegy. írd le a személyes tapasztalataidat e téren, ha van kedved cikkben. én szívesen olvasnám. Szép napot!

10. MenoPause (válaszként erre: 9. - Matyera)
2020. máj. 1. 17:10
Ki mit tapasztal🙂 ki hogyan képes változni, kinek mi a fontos. Ember és párkapcsolat függő.
9. matyera (válaszként erre: 7. - MenoPause)
2020. máj. 1. 16:48

Csak tudod ami már egyszer kisiklott, az nem véletlenül siklott ki..😒😒

Nem hiszek a kezdjük újra kapcsolatokba. Az egyikben mindig ott marad a tüske..az meg már megb***a az egészet. ☹️

8. MenoPause (válaszként erre: 5. - Matyera)
2020. máj. 1. 16:24
Semmi sem felesleges szerintem🙂
7. MenoPause (válaszként erre: 5. - Matyera)
2020. máj. 1. 16:23
Azért ott a talán🙂 ki tudja. Én sem🙂 van akinek sikerül és van akinek nem. Én csak remélni tudom hogy neki igen🙂
6. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - MenoPause)
2020. máj. 1. 15:51
Volt egy időszak, amikor én is itthon dolgoztam, és valami hasonlót tapasztaltam. Nem igazán tudtam magam belerázni a munkába. Aztán rászoktam arra, hogy amíg a "munkaidő" tart, az öltözékem, az itthoni kinézetem is legyen olyan, mintha... vagyis pizsamát le, munkahelyi öltözék, cipő, frizura elő... 1 perc alatt berázódsz. :)
2020. máj. 1. 15:47
Nem biztos hogy így lett a legjobb. Én annak idején adtam még egy esélyt a házasságomnak..pff..feleslegesen. 3 hónap után vége lett. A szeretősdinek is pár hónap múlva, de azt pont letojtam 🤣🤣
2020. máj. 1. 12:19
Jó olvasni!
3. MenoPause (válaszként erre: 2. - Lávli*)
2020. máj. 1. 12:14
Köszönöm szépen❤️
2020. máj. 1. 10:08

Nagyon jól írsz!

Életszerű, van mondanivaló, nem csak sallangok ..

Tetszett nagyon, gratulálok!

👍🌷

2020. máj. 1. 09:35
Még épp csak szokom az itthonlétet, az itthoni munkát. A hangulatom rendkívül változó... tele vagyok bizonytalansággal, mi lesz, hogy lesz, meddig tart. Fura érzés, hogy pizsamában flangálok a háló és a delegált dolgozószoba közt. Próbálok koncentrálni a munkára, de nehezen megy.

Ugrás a teljes írásra: Karantén találkozások

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook